Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem również obejrzałem "Flashbacks of a fool" i utwierdziłem się że w przekonaniu Craig to świetny aktor. Film faktycznie smutny,momentami aż jest to przerysowane,jednak nie zmienia to faktu że jest świetny.

 

BTW. Wyszła ostatnio "podróba" "The day earth stood still",nazywa się to"The day earth stopped" , uważać co ściągacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

 

Polecam ! Bardzo dobry film.

 

Jednak jak nie wiesz co to za film Metropolis i nie rozumiałeś o co chodzi w Odysei kosmicznej 2001, daruj sobie i poczekaj na Transformer 2 ....

 

Myślę, że mało kto z tego Forum oglądał Metropolis Langa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

 

Polecam ! Bardzo dobry film.

 

Jednak jak nie wiesz co to za film Metropolis i nie rozumiałeś o co chodzi w Odysei kosmicznej 2001, daruj sobie i poczekaj na Transformer 2 ....

 

Myślę, że mało kto z tego Forum oglądał Metropolis Langa.

 

... Chciałem coś napisać, ale skasowałem, Michael zobaczysz Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia zrozumiesz o co mi chodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mało kto z tego Forum oglądał Metropolis Langa

 

Miałem niewątpliwą przyjemność obejrzeć ten film w kinie, z podkładem muzycznym w postaci gościa grającego na pianinie na żywo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chciałem coś napisać, ale skasowałem, Michael zobaczysz Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia zrozumiesz o co mi chodziło :wink:

 

Spoko. Łobejrzę :)

 

A swoją drogą Metropolis świetny film. Też widziałem na dużym ekranie. Co prawda wersję udźwiękowioną, ale nie uważam, żeby była przez to uboższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało kto z tego Forum oglądał Metropolis

 

chyba, ze urywki w klipie Queen'ow "radio ga-ga" :razz:

 

 

 

wczoraj z okazji Burns Night, odswierzylem sobie kilka odcinkow The Simpsons z Mr Burns'em w roli glownej :cool:

 

exellent! :cool:

 

mrburnsyg4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, Pulp Fiction przy N.B.K. to kwintesencja jasności przekazu,uwierz :cool:

 

Widziałem jedno i drugie więc temat jest mi znany. Inna sprawa, że oryginalny scenariusz NBK (by QT) został podobno mocno zmieniony przez Oliviera Stone'a, co średnio się spodobało Quentinowi.

 

 

z podkładem muzycznym w postaci gościa grającego na pianinie na żywo

 

Ten gość to taper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga...kto chętny na wodny test?? :)

 

To zabrzmiało co najmniej niejednoznacznie :P Doprecyzuj proszę co masz na myśli ;-)

 

ja wczoraj na polszmacie oglądałem film. Wieczorem z Ashtonem Kutcherem. Komedia o młodym małżeństwie i ich miesiącu miodowym. Był tak drętwy, że aż zapomniałem tytuł. W każdym razie bardzo mi się podobało, że mogłem go w połowie wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam go do końca z żelazkiem w ręku :wink: , skończyl się przewidywalnie: Aj low ju do końca świata i jeden dzień dłużej :lol: .

 

Okropny film, ale tylko przed telewizorem jestem w stanie coś uprasować, nienawidzę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...