Skocz do zawartości

Nieobecność moderatora (Moderator powrócony)


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poinformować że od ok. 4-5 lipca nie będę osiagalny (a jeżeli tak to tylko sporadycznie) aż do końca sierpnia (8 tygodni). W związku z tym wszelkie prośby, skargi i żale raczej proszę kierować do Flippera. Mam nadzieję że będzie miał czas i da sobie radę. też nie jestemz achwycony ta nieobecnością ale niewiele mogę na to poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Fliper się pojawi, bo go coś ostatnio nie ma...

 

Pomysł z "zastępczym wModeratorem" taki głupi nie jest, najlepiej jak by to były dwie osoby i nie mogły by nić zrobić bez wzajemnego porozumienia, ale ta taka dygresja spowodowana filmami. Pewnie w czasie Twojej nieobecności pojawią się jakieś problemy i będzie potrzebna "karząca ręka" wraz z klucznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś napisać :"TY już myśl o kłopotach" ? :wink:

Opinia niektórych o mojej osobie nie zmienia faktu, że jednak od czasu do czasu trzeba zablokować jakiś temat czy przenieść inny wątek do drugiego. To forum jest dość aktywne i trzeba je regularnie sprzątać. Sam napisałeś, że może się zdarzyć, iż Flipper nie będzie miał czasu, a Ciebie nie będzie, a 8 tygodni to trochę jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości w którą stronę Polski/świata się wybierasz, że jest tak niefajnie?

 

 

Dortmund/Niemcy

 

w pełni rozumiem twoje cierpienie, jeśli moja wizytacja w niemczech ograniczy sie tylko do pobytu na miejscu bez żadnego wypadu dalej to może sie uda nam spotkać :wink:

a co do forum to postramy sie być grzeczni ( w granicach rozsądku), będziemy tęsknić i wypłakiwac oczęta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełni rozumiem twoje cierpienie, jeśli moja wizytacja w niemczech ograniczy sie tylko do pobytu na miejscu bez żadnego wypadu dalej to może sie uda nam spotkać

 

 

Zapraszam. Może będę miał jakiegoś paścia z 4 kołami a Nurburgring niedaleko ;-)

 

 

a co do forum to postramy sie być grzeczni ( w granicach rozsądku), będziemy tęsknić i wypłakiwac oczęta

 

 

Jasne... szczególnie to ostatnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kategorycznie ZA :!: :mrgreen:

 

Poczekaj aż sam zaczniesz zarabiać na paliwo do Subaru, się obaczy czy dalej będziesz taki za :)

 

oj tak musze siedziec teraz duzo dluzej w rabocie co by na benzyne zarobic.

jezu jak ta moja krowa duzo pije :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...