Skocz do zawartości

3 Rajd Jurajski - FOTO


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo... Z opóźnieniem - acz niemniej serdecznie - gratulacje dla forumowej załogi!!!

 

Umysłowemu juz gratulowałem gdzie indziej, więc teraz dla fizycznego: KUUUBAAAA! JESTEŚ WIELKI!!! :-D Tak trzymać!

 

A biednemu Cossiemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUUUBAAAA! JESTEŚ WIELKI!!! Tak trzymać!

 

 

Oby się Twoje słowa nie spełniły. Zdecydowanie żeby wygrywać trzeba jechać szybciej i nie tracić czasu głupio.

 

 

A biednemu Cossiemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia...

 

Prawdopodobne jest długie leczenie ze względu na ubóstwo służby zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby dobrze gdyby nie mój głupi błąd na OS 7 gdzie starcilismy ze 20 sekund i całe sanse na dobry wynik. Awaria chyba już nie spowodowała dużej straty bo na OS 8 i 9 nie miałem dużych strat. Trochę szkoda bo na OS 9 można było trochę odrobić może do 5 zawodnika by starczyło? Ale tak wyszło jak wyszło i jechałem bez dodawania gazu za bardzo bo auto skręcało wyłącznie w lewo.

 

 

Ale i tak jestem najbaridze zły przez to że popsułem nie mając perspektyw na naprawę. Co ciekae zwrotnica jest elementem niedostępnym jako nowy. Trzeba będize znowu coś kołować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

please daj znać forumowiczom ,że jest okazja to współzawodnictwa

 

.... a ten tylko o jednym :lol: .... ja, człowiek spod znaku lwa, nawet nie mam tak daleko posuniętej chęci rywalizacji i żądzy wygrywania 8) ......

 

pozdr. matt

No cóż...mialem ochote na taką zabawę...i na liście startowej znalazł sie mój Rywal, z którym konkurowałem lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex rywalizować by chciał ale na SJSa to nie przyjechał - a trzeba było bo tam byś się Alexiu dowiedział, że Kuba startuje i też byś mógł złożyć zgłoszenie, to kara za olanie forumowego SJSa...

Nie przyjechałem,bo bylem na LOTOS Cup :wink: Tu pozdrawiam czarne STI nr WF ..... (mało przez przypadek nie wsiadłem do niego :D ) i Bębenków z ich fajnym EVO :)

Azrael'u!Prześlij mi wyniki rajdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najwyraźniej to oni. Rozwalili miskę i jechali tak, jak czekaliśmy przed PKC (jechali za mną) to buchnął im dym spod maski, ale nawet wtedy nie wyłączyli silnika tylko cofnęli się i gdzieś pojechali ;-/

To musieli być Oni!!! :D Daniel nigdy sie nie poddawał i miał....OGROMNY talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...