Skocz do zawartości

Malowanie i prostowanie felg


bimber

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam WSZYSTKICH Szanownych Forumowiczow a w szczegolności osoby ktore chciały mi pomoc w zanlezieniu czesci do mojego malenstwa

mam do Was pytanie :

Gdzie w wawce można tanio i dobrze ( stawiam na dobrze ) przemalować fele

lub naprawić .Zaatakował mnie krawężnik i zniszczył fele....

 

AVE CEZAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla juz o tym mowa na forum ale podam jeszcze raz link: www.renowacjafelg.pl. Kilka Subaraczy juz sie tam przewinelo, w tym moj WRX :-)

 

A ja zdecydowanie nie polecam tego zakladu. Naciagaja klientow na prostowanie (dla nich nie ma prostych felg) i poza malowaniem proszkowym nie naprawiaja wyszczypanych rantow. Oczywiscie moga usunac wady felgi ale cena rosnie astronomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie oczywiście nieśmiertrlna Łucka.

Dawno tam nie zaglądałem i nie wiem co słychać.

Można u nich było tylko wyprostować felgę.

Generalnie ich nie lubię , podstawowy minus to to że trzeba zawieżć samą felgę.

Ostatnio odkryłem mały warsztat na Włościańskiej na Żoliborzu.

Mają nową maszynę, z tego co wiem również malują felgi.

Prostowanie felgi aluminiowej (wraz z zdjęciem, założeniem opony i wyważeniem) kosztowało 100PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla juz o tym mowa na forum ale podam jeszcze raz link: www.renowacjafelg.pl. Kilka Subaraczy juz sie tam przewinelo, w tym moj WRX :-)

 

A ja zdecydowanie nie polecam tego zakladu. Naciagaja klientow na prostowanie (dla nich nie ma prostych felg) i poza malowaniem proszkowym nie naprawiaja wyszczypanych rantow. Oczywiscie moga usunac wady felgi ale cena rosnie astronomicznie.

 

A ja jestem zadowolony i z obslugi i z wykonanej roboty i koszt tez byl dla mnie do przelkniecia zwlaszcza ze felgi byly w takim stanie ze gre wchodzil zakup nowego kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkrylem w Krakowie zaklad na ul. Półanki - zaraz na poczatku biezanowa (jadac od Wielickiej), przy przejazdach kolejowych po lewej (za przejazdami). Ktos byl w tym zakladzie? Reklamuja sie jako: PROSTOWANIE, NAPRAWA, REGENERACJA FELG i takie tam... Jak maja sie w stosunku np do takiego mistrzunia jak Czaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę temat.

Zna ktoś w okolicach Katowic, a najlepiej Będzina jakiś zakład gdzie zregenerują i pomalują felgi na złoto? Pytałem ale powiedziano mi, że na złoto nie pomalują bo nie mają złotego chemoutwardzalnego lakieru, tylko srebrny. Czy pomalowanie zwykłym lakierem naprawdę nie daje rezultatu i po jakimś czasie zaczyna odchodzić?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witem że temat stary ale pewnie co nie co się zmieniło - może przybyło jakiś mega firm.

Robiłem jeden komplet w renowacjafelg - czarny mat wyszedł z paprochami...

usłyszałem, że przecież nie będą jak fabryczne...no ale akurat na tym kolorze ewidentnie widać niedociągnięcia.

 

Potrzebuje pomalować :

komplet 17" (+prostowanie) + zaciski 4 tłoczki

 

Może coś ciekawego pojawiło się na rynku ?

Czytałem opis technologiczny renowacji - mało jest firm które także chemicznie usuwają lakier.

Nie wiem która z metod jest lepsza - może ktoś zabłyśnie :)

 

Lokalizejszyn Łorsoł i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...