Jump to content

Malowanie i prostowanie felg

bimber

Recommended Posts

Pozdrawiam WSZYSTKICH Szanownych Forumowiczow a w szczegolności osoby ktore chciały mi pomoc w zanlezieniu czesci do mojego malenstwa

mam do Was pytanie :

Gdzie w wawce można tanio i dobrze ( stawiam na dobrze ) przemalować fele

lub naprawić .Zaatakował mnie krawężnik i zniszczył fele....

AVE CEZAR

Witaj

Do powitań służy nam osobny wątek, a do poszukiwania części: inny dział. Niemniej jak poznasz kilka zasad obowiązujących na forum i masz poczucie humoru, spodoba Ci się na u nas :)

Pozdrawiam

Przepraszam nie dokończyłem jednej myśli a zacząłem drugą...

Naprawde szybka reakcja :)

Mam nadzieje że nie przegiąłem

pozdrawiam pozdrawiaczy

Byla juz o tym mowa na forum ale podam jeszcze raz link: www.renowacjafelg.pl. Kilka Subaraczy juz sie tam przewinelo, w tym moj WRX :-)

A ja zdecydowanie nie polecam tego zakladu. Naciagaja klientow na prostowanie (dla nich nie ma prostych felg) i poza malowaniem proszkowym nie naprawiaja wyszczypanych rantow. Oczywiscie moga usunac wady felgi ale cena rosnie astronomicznie.

W wawie oczywiście nieśmiertrlna Łucka.

Dawno tam nie zaglądałem i nie wiem co słychać.

Można u nich było tylko wyprostować felgę.

Generalnie ich nie lubię , podstawowy minus to to że trzeba zawieżć samą felgę.

Ostatnio odkryłem mały warsztat na Włościańskiej na Żoliborzu.

Mają nową maszynę, z tego co wiem również malują felgi.

Prostowanie felgi aluminiowej (wraz z zdjęciem, założeniem opony i wyważeniem) kosztowało 100PLN.

Cena za malowanie felgi 17 cali w podanym linku jest iście warszawska!!!

To daj jakieś namiary na zakład w Małopolsce z innymi cenami! Ja wiem, że Warszawiacy są pokrzywdzeni przez miejsce w którym żyją. Pomóż kolegom :lol:

Byla juz o tym mowa na forum ale podam jeszcze raz link: www.renowacjafelg.pl. Kilka Subaraczy juz sie tam przewinelo, w tym moj WRX :-)

A ja zdecydowanie nie polecam tego zakladu. Naciagaja klientow na prostowanie (dla nich nie ma prostych felg) i poza malowaniem proszkowym nie naprawiaja wyszczypanych rantow. Oczywiscie moga usunac wady felgi ale cena rosnie astronomicznie.

A ja jestem zadowolony i z obslugi i z wykonanej roboty i koszt tez byl dla mnie do przelkniecia zwlaszcza ze felgi byly w takim stanie ze gre wchodzil zakup nowego kompletu.

Ja ostatnio odkrylem w Krakowie zaklad na ul. Półanki - zaraz na poczatku biezanowa (jadac od Wielickiej), przy przejazdach kolejowych po lewej (za przejazdami). Ktos byl w tym zakladzie? Reklamuja sie jako: PROSTOWANIE, NAPRAWA, REGENERACJA FELG i takie tam... Jak maja sie w stosunku np do takiego mistrzunia jak Czaja?

• 2 years later...

Odświeżę temat.

Zna ktoś w okolicach Katowic, a najlepiej Będzina jakiś zakład gdzie zregenerują i pomalują felgi na złoto? Pytałem ale powiedziano mi, że na złoto nie pomalują bo nie mają złotego chemoutwardzalnego lakieru, tylko srebrny. Czy pomalowanie zwykłym lakierem naprawdę nie daje rezultatu i po jakimś czasie zaczyna odchodzić?

Dzięki.

• 5 years later...

Witem że temat stary ale pewnie co nie co się zmieniło - może przybyło jakiś mega firm.

Robiłem jeden komplet w renowacjafelg - czarny mat wyszedł z paprochami...

usłyszałem, że przecież nie będą jak fabryczne...no ale akurat na tym kolorze ewidentnie widać niedociągnięcia.

Potrzebuje pomalować :

komplet 17" (+prostowanie) + zaciski 4 tłoczki

Może coś ciekawego pojawiło się na rynku ?

Czytałem opis technologiczny renowacji - mało jest firm które także chemicznie usuwają lakier.

Nie wiem która z metod jest lepsza - może ktoś zabłyśnie :)

Lokalizejszyn Łorsoł i okolice

@kowal, gapciu, właśnie Marki podlinkowałem.

Z tymi Warsztatami jak ze wszystkimi - nie każdy i nie ze wszystkiego będzie zadowolony. Ja mam Marki oznaczone jako "nie akceptuję" ;)