Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Pokusiłem się o małe podsumowanie czasów dnia dzisiejszego:

 

1. 26,71s - marchewa

2. 26,71s - dziedzic

3. 26,78s - pablonas

4. 26,82s - dziedzic

5. 26,94s - pablonas

6. 27,00s - marchewa

7. 27,08s - jpol

8. 27,17s - krążek

9. 27,26s - krążek

10. 27,28s - albajn

11. 27,43s - jpol

12. 27,72s - tomek

13. 27,98s - tomek

14. 28,23s - albajn

 

Czyli w kolejności średnio zajętego miejsca:

dziedzic - 3

marchewa - 3,5

pablonas - 4

krążek - 8,5

jpol - 9

albajn - 12

tomek - 12,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jeszcze na przyszłość statystyka typu suma/średnia np. pięciu najlepszych okrążeń zawodnika z danego biegu.

 

Powinno to wykluczyć przypadkowe spowolnienia (np. gdy ktoś zablokuje trasę), które na średnią wszystkich kółek mogą mocno wpłynąć, a jednocześnie będzie premiować bardziej regularnych, a nie "one hit wonder". :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajno było, łapy już doszły do siebie. Co do kartów to jak się w jakimś nie czujesz pewnie, to te właśnie subiektywne odczucia wpływają na czasy. Nawet jeśli kto inny pojedzie nim szybko... w moim przypadku to pewnie sprawa niewystarczających umiejętności, ale... powoli do przodu. Progres jest ;)

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jeszcze na przyszłość statystyka typu suma/średnia np. pięciu najlepszych okrążeń zawodnika z danego biegu. Powinno to wykluczyć przypadkowe spowolnienia (np. gdy ktoś zablokuje trasę), które na średnią wszystkich kółek mogą mocno wpłynąć, a jednocześnie będzie premiować bardziej regularnych, a nie "one hit wonder". :-)

Good idea :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plichta, nie Twojego GT-ka widzieliśmy zaparkowanego pod torem jak się ulatnialiśmy przed 20:30?

 

To nie mój, ja nie mam żadnych naklejek i no bym się do kogoś odezwał :) Następnym razem muszę się z Wami załapać, ale im więcej osób tym ciężej o dobry czas, nawet jak jest wyrównany poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jeszcze na przyszłość statystyka typu suma/średnia np. pięciu najlepszych okrążeń zawodnika z danego biegu.

Good idea :idea:

 

W sumie nie dziwię się, że akurat Tobie to pasuje. :twisted:

 

To może dorzucimy odważniki żeby wszyscy ważyli podobnie, wtedy będzie się liczył tylko telent i doświadczenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli do przodu. Progres jest ;)

 

Powoli?

 

Przykładowo ja takiego postępu chyba nigdy nie miałem. Choć nie pamiętam czasów dwóch pierwszych przejazdów z pierwszej obecności na torze, w trzecim - najlepszym - miałem 27,91s. Przy następnej wizycie poprawiłem to na 27,33s, którego to czasu następnym razem już nie osiągnąłem... Dopiero teraz mi się udało zejść na 27,08s. W sumie 11 biegów potrzebowałem na zejście do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dorzucimy odważniki żeby wszyscy ważyli podobnie, wtedy będzie się liczył tylko telent i doświadczenie :mrgreen:

 

A przelicznik na wysokość środka ciężkości? :twisted:

 

I oczywiście chodziło mi o to, że Paweł (przynajmniej w drugim biegu) klasyfikację "długodystansową" (5 okrążeń) wygrywał w cuglach - tylko 1 czas powyżej 27,00s. Nie czepiałem się wagi. ;-)

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy jak się ogarnę to wrzucę kilka filmików z wczorajszych jazd.

Ja tam się sobie podobam, odchudzać się nie zamierzam i jak widać można konkurować z wagą piórkową 'łeb w łeb'. :P

+1 :P

 

Myślę, że pomysł z dociążaniem nie jest zły ale na GP. Jak jesteśmy w kilka osób i jedziemy po pietruszkę to IMO zabawy z wagą i ciężarkami to pomysł mało potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przelicznik na wysokość środka ciężkości? :twisted:

 

No będziemy do klatki piersiowej mocować odważniki :mrgreen:

 

Myślę, że pomysł z dociążaniem nie jest zły ale na GP. Jak jesteśmy w kilka osób i jedziemy po pietruszkę to IMO zabawy z wagą i ciężarkami to pomysł mało potrzebny.

 

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pierwsza sesja (nie cała) podzielona na 3 części.

 

Druga sesja jeszcze leci. Wrzucę później

 

EDIT:

No i druga sesja. Początek trzeba przewinąć. Polecam okolice 7 minuty - słychać strzały :D

 

 

Sesja jest PRAWIE cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na dyżurze i się nudzę ;-)

 

Wyścig 1 (22) według średniej z 5 najszybszych kółek:

1. marchewa - 26,8660s

2. dziedzic - 26,9080s

3. pablonas - 27,0100s

4. krążek - 27,6200s

5. jpol - 27,6520s

6. tomek - 27,9250s

7. albajn - 28,3840s

 

Wyścig 2 (24) według średniej z 5 najszybszych kółek:

1. dziedzic - 26,9300s

2. pablonas - 26,9480s

3. marchewa - 27,1900s

4. jpol - 27,2640s

5. krążek - 27,4000s

6. albajn - 27,7300s

7. tomek - 28,0960s

 

Wyniki (kolejność) od tych z pojedynczego okrążenia różnią się mniej niż się spodziewałem...

(policzyłem też dla 12 kółek - w czubie nic się nie zmieniło, przetasowania jedynie na 4-5 miejscu)

 

Ale skoro mam już szablon z formułami, to pewnie jeszcze kilka razy będzie mi się chciało przepisać tabelki. ;-) Przy okazji może poćwiczę klawiaturę numeryczną, której nigdy nie używam. :twisted:

 

A przy okazji, dopiero licząc te statystyki, zwróciłem uwagę, że słupki na oryginalnym wydruku są posortowane względem najkrótszego czasu pojedynczego okrążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...