Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odzew

Wiem że US i zapomniałem spisać VIN :( . Miałem okazję dziś go oglądać tak "po wierzchu" i na szybko, wygląda ładnie.

Trochę mnie te obroty zdziwiły, ale skoro mówicie, że tak może być to chyba nie ma się czym martwić w tej kwestii.

Opony te same, tyle, że to jakieś kalafiory są :(

Trza zbierać kasę i szykować auto na zloty. Chyba, że jeszcze komuś coś do głowy z tą Subarką to słucham/czytam z uwagą każdych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilduda albo...

Jak już będziesz miał vin'a to rejestruj się na forum http://www.bezwypadkowy.net i tam uzyskasz darmowe info z carfaxu odnośnie auta, łącznie ze zdjęciami (o ile auto miało jakieś przygody)....

...albo możesz podać VIN tutaj, mi zostały jakieś punkty na bezwypadkowe.net z poszukiwań swojego WRXa, więc mogę Ci sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaSH i marecki_ol serdeczne dzięki panowie. Spróbuje wyciągnąć win i zobaczymy co tam jak tam.

Miałem okazję porozmawiać chwilę ze sprzedającym i z tego co mówił auto z za wielkiej wody nie przypłynęło w kilku workach na śmieci.

A możecie się wypowiedzieć na temat ceny, 37K za US '04 to chyba sporawo, nawet jak na Olsztyńskie warunki? Czy nie?

Czekam na kolejne spostrzeżenia w sprawie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 90% aut z usa miało jakieś bliższe spotkanie.. wszystko zależy od tego jakie to było spotkanie i jak zostało naprawione.

Auto zapewne było kupione na aukcji, a pojawiło się tam, bo właściciel dostał za nie kasę z ubezpieczalni. Zdażają się auta tylko z uszkodzonymi błotnikami, ale także takie sztuki, gdzie nie widać marki auta....

Na bezwypadkowych są zdjęcia aut igiełek sprowadzonych z usa, możesz zobaczyć.

Jak kupowałem forestera to oglądałem 3 super igiełki. 2 z nich miały uszkodzony przód, ale tak, że tylko tylna część się nadawała jako ew. reperaturka ;), a ostatni wyglądał jak wanna. Oczywiście w komisie już stały w wersji igiełkowej...a sprzedawca rosjanin z Olsztyna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieżność kiedyś robiłem na metalowej w Gumarze.. czy jakoś tak. Jeszcze peugeota....i nawet nie popsuli chłopaki mimo, że francuz...

 

A gdzie klimę robić ? Tzn nabić, sprawdzić itp ?

Bo może przydałoby się sprawdzić czy po zimie poza sls'em coś innego nie popuściło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki test, dla odróżnienia bezwypadkowych od "bezwypadkowych" można zrobić tu: https://www.nicb.org/theft_and_fraud_aw ... k/vincheck

 

Oczywiście sama historia wypadkowa niekoniecznie dyskwalifikuje auto (chyba, że ktoś szuka bezwypadkowego ;-)). W przypadku tego ogłoszenia nie ma mowy, że to bezwypadek, a i sprzedawca (jak rozumiem) nie twierdzi, że auto jest bezwypadkowe - to sam carfax czy też test na nicb.org nic nie da - trzeba na bezwypadkowy.net lub gdzieś na alledrogo szukać historii ze zdjęciami - one wyjaśnią więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykamy temat .....co teraz?...... :mrgreen: przecież nie można czekać do następnej zimy?

 

no właśnie tak czytam wątek i nie widze nikogo :( kto wykorzystywałby subaru do drugiej ciemnej strony mocy, o której na pewno myśleli żółci konstruktorzy - błoto :mrgreen:

ktoś coś wie gdzie co i jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albajn, niezły rebus :mrgreen:

 

 

Mam prośbę do ludków którzy śledzą kalendarze amatorek w naszym regionie. Dajcie znać jeśli będzie coś zorganizowane w ornecie. Przypomniałem sobie ten filmik ->

i chętnie znowu odbiłbym się od jakiejś pryzmy trocin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albajn, niezły rebus :mrgreen:

 

 

Mam prośbę do ludków którzy śledzą kalendarze amatorek w naszym regionie. Dajcie znać jeśli będzie coś zorganizowane w ornecie. Przypomniałem sobie ten filmik ->

i chętnie znowu odbiłbym się od jakiejś pryzmy trocin :lol:

 

 

Z zewnatrz to wygladalo lepiej :) chce tam byc jak bedziesz to powtarzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albajn, niezły rebus :mrgreen:

 

 

Mam prośbę do ludków którzy śledzą kalendarze amatorek w naszym regionie.......

Jakoś na początku Twojej wypowiedzi inaczej to zinterpretowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...