Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

1. Krzych

2. Dorsz914

3. jpol

4. Adam Szulc

5. Kamil Budnik (Gumiś)

6. Jacek Pietrusinski-Wesołoski

7. Marcin Rubach

8. Dany Brzezinski (do potwierdzenia)

9. Axmann (jak zdąży)

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

.....

 

Edytowane przez Krzych
Aktualizacja listy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się troszkę zmieniło, więc dopisałem swoje ograniczenia.

 

1. Krzych

2. Dorsz914

3. jpol (nie przed 18:30 na miejscu)

4. Adam Szulc

5. Kamil Budnik (Gumiś)

6. Jacek Pietrusinski-Wesołoski

7. Marcin Rubach

8. Dany Brzezinski (do potwierdzenia)

9. Axmann (jak zdąży)

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie też coś wrzucę. Nie wiem jeszcze czy jakiś skrót, czy "zrzut z karty", bo na razie nie oglądałem do czego materiał się nadaje.

 

Obejrzałem jedynie swoje najlepsze kółko (wyszedł mi akurat PB) i w sumie nie podobało mi się ono wcale. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten czwartek wypada spotkać się na torze i się trochę pościgać ale w związku z tym , że frekwencja ostatnio słabawa, ja mam mocno napięte terminy to proponuję odpuścić najbliższy czwartek i spotkać się na torze 6 lipca , rozegrać GP z pucharami i może jakimiś nagrodami ;) . Co Wy na to ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Halo Olsztyn!
Razem z Kormoran Tor Kartingowy planujemy zorganizować turniej gokartowy 1f609.png;)
Mamy wstępnie parę grup, lecz chętnie dobierzemy jeszcze kilka, więc jeżeli razem z Twoją ekipą chcecie się pokazać, a przede wszystkim spędzić mile czas 22 lipca (data nieprzypadkowa, po turnieju uderzamy na spot 1f609.png;) ), zgłoście się do nas! Wpisowe (od drużyny/ drużyna 3 osobowa) wynosi 150zł, conajmniej 1 przejazd / max 3 (finał), zależnie od tego, jak dobrze Wam pójdzie 1f603.png:D
Zapraszamy również do kontaktu lokalne firmy, które chciałyby w zamian za ciepłą wzmiankę rzucić jakieś fanty dla uczestników 1f609.png;)

Więcej informacji / Zapisy - Nazwa drużyny + Skład (3 osoby) - PW lub nocnajazdaoln@gmail.com

@EDIT:

 ## Aktualizacja ws. turnieju gokartowego ##
Zmieniliśmy nieco format turnieju 1f609.png;)
Kwalifikacje będą otwarte dla Wszystkich chętnych osób, BEZ grupowania, a na podstawie kwalifikacji urządzimy finałowy bieg, który zdecyduje kto jest lepszy! 1f603.png:D
Dla każdego w ten dzień na hasło NJO na torze 20% zniżki na przejazdy!
jzqb9x2.png
Więcej informacji w tym wydarzeniu 

WYDARZENIE FACEBOOK

Edytowane przez Maciej94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie wszyscy z Warmii i Mazur w imieniu swoim i kolegów zapraszam na impreze którą organizujemy w sierpniu w Gołdapi. Zostało 2 tyg, TAK wiem mało czasu ale może byłby chętny ktoś z was zawitać?? Wszelkie info znajdziecie na fb. Link poniżej:
https://web.facebook.com/events/1852055838382930/?acontext={"source"%3A5%2C"page_id_source"%3A698903006878813%2C"action_history"%3A[{"surface"%3A"page"%2C"mechanism"%3A"main_list"%2C"extra_data"%3A"{\"page_id\"%3A698903006878813%2C\"tour_id\"%3Anull}"}]%2C"has_source"%3Atrue}

ps. Organizujemy też time attacki nie są może zbyt długie ale teren do jazdy jest bardzo przyjemny. na Stronie na fb mozecie zobaczyć zdjęcia i filmiki z naszej pierwszej rundy tego cyklu imprez. Na 1 rundzie było pare Subaryn z Ełku, Białegostoku i Suwałk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Orneta się odbyła, frekwencja dopisała, było sporo mocnych aut , między innymi dwa lancery o mocach 400kM każdy, Renault Clio Proto by Fortuna :) , Subaru Legacy Turbo po Robercie Lutym i jeszcze parę ciekawych autek, walka była zacięta do ostatniej bramki ostatniego odcinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Czy jest może ktoś z okolic Lidzbarka Warmińskiego i kojarzy tę imprezę? Ewentualnie ktoś ma blisko  i mógłby ją obejrzeć tam lub w Olsztynie za dobrą flaszkę? 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-gt-2000r-250km-337nm-ID6z8lQF.html

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...