Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Stawigudy to jakaś potoczna nazwa ,czy nazwa miejscowości/wioski ? Chociaż po cudownej nazwie (rozsławionej wczoraj) Wdzydze to na wszystko jam jest gotowy :P

Kolego łap forumowiczów,a niech forumowicze łapią Ciebie i będzie git ,tylko jak nie chcesz być celebrytą to z Wełniaczem nie jedź do Zakopca :P :P

Pozdrawiam okołoOlsztyńską ekipę :)

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawigudy to jakaś potoczna nazwa ,czy nazwa miejscowości/wioski ? Chociaż po cudownej nazwie (rozsławionej wczoraj) Wdzydze to na wszystko jam jest gotowy :P

Kolego łap forumowiczów,a niech forumowicze łapią Ciebie i będzie git ,tylko jak nie chcesz być celebrytą to z Wełniaczem nie jedź do Zakopca :P :P

Pozdrawiam okołoOlsztyńską ekipę :)

Stawiguda to nazwa wioski. Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki, gratulacje! A mówiłem, że jeszcze trochę i przestaniesz mówić, że 206-tka jest za wolna. :mrgreen:

 

Przy okazji - pomiar na pierwszym odcinku faktycznie miał niewiele wspólnego z rzeczywistością dla niektórych - u mnie wychodzi 228.08s. Na pozostałych rozbieżności do maksymalnie 2 sekund (ale już zawsze na korzyść w oficjalnym pomiarze względem stopera z onboardów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz jedyny nadający się do pokazania filmik ;) - czyli debiut Adriana za kierownicą.

 

Nie bez przygód, ale zmieścił się w drodze. :twisted:

Około 251s, co jak na absolutny debiut w warunkach jakkolwiek bojowych (może poza kilkoma wizytami na gokartach), jest wynikiem bardzo dobrym (strata na łączniku około 18-20s, według mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przepraszam Was że wtrącam się w wątek olsztyński i nie napiszę nt. Subaru.

 

Znalazłem na olx jeepa obok którego stoi legasiek ze świnią. Czy ktoś wie czyj to jest?

 

http://olx.pl/oferta/jeep-cherokee-po-lifcie-lpg-CID5-ID6SvXF.html#950594caec

 

Jeszcze raz przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie mogłem poszukać użytkownika-właściciela tego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już w innym temacie, napiszę i tutaj - zawsze to większe szanse :)

Na sobotę (30 sierpień) potrzebowałbym auta do ślubu - oczywiście odpłatnie :D może to być impreza, legacy.. evo.. Cokolwiek, byleby miało 'to coś'. Cała akcja to jakieś 4 godziny, w większości postoje.

Miałem zrobioną rezerwację na inne auto, okazało się, że u niepowaznych ludzi i zostaliśmy w czarnej... dziurze.

Jeżeli ktokolwiek z was jest w stanie pomóc lub zna kogoś takiego proszę o kontakt. 792 846 509. Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...