Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

dobre foty Albajn
dzieks, bateria padła przedwcześnie, ale dobrze to było na torze :)

 

A te Insignie to chyba szału nie zrobią, bo po takich karambolach funkcjonariusze będą bali się je porozbijać ;)

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie! Czy ktoś z Was byłby tak dobry i sprawdził dla mnie wstepnie tego OBK: http://otomoto.pl/subaru-outback-manual-solardach-klimatronik-C30351049.html ? Byłbym BARDZO wdzięczny i moją wdzięczność przyjęłaby również charakter materialny :D

 

Na serio, bardzo proszę o pomoc!

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeździ ktoś jeszcze na kormorana pośmigać? Ostatnio odwiedziłem tor i mimo mojego wrażenia o dobrym czasie miałem coś ~27,5 mimo, że jeżdżąc z forum nie było problemem zejść poniżej 27, a nawet powtarzałem czasy 26,5. Było to jeszcze przed wprowadzeniem tej elektroniczno- czytnikowej procedury. Jednak jak obejrzałem nagrania z wtedy i teraz to zauważyłem, że na starszych nagrania kart osiągał większe prędkości przed cyplem. No i nawet na tym długim łuku pamiętam, że czasami stawiało bokiem, teraz już nie ma takiej mocy, ale może się mylę. Jakie są wasze odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tak nie śmiało, od roku śmigam po Olsztynie forkiem spotykam coraz więcej subaraków, jakoś kiwek mało, może Panie i Panowie już było takie spotkanie, ale wzorem Warszawiaków może jakiegoś spocika typowo świątecznego w okolicach 20 grudnia zorganizować. Co wy na to?

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tak nie śmiało, od roku śmigam po Olsztynie forkiem spotykam coraz więcej subaraków, jakoś kiwek mało, może Panie i Panowie już było takie spotkanie, ale wzorem Warszawiaków może jakiegoś spocika typowo świątecznego w okolicach 20 grudnia zorganizować. Co wy na to?

sebxyz

 

Mnie się pomysł nawet podoba, jeśli miało by to być w okolicach Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy w świecie subaru-zmieniłem ulubioną markę, także jestem otwarty na jakiegoś spota.

Może zorganizowalibyśmy coś podobnego do Olsztyńskich skundlonych lub podpieli subaraki do nich. Spoty sa co czwartek 20-21 na parkingu reala lub jak pada pod kerfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...