Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

niedziela jak zwykle zapowiada się ciekawie, ponoć ma być ktoś jeszcze co ma pogodzić subaraki ;) ale jechać w klasie gość - na pewno to nie JA- wiec organizator ma jakiegoś As'a w rekawie...

co do toru kartingowego i spota to termin - dowolny weekend ( sobota lub niedziela) w godzinach od 11 do 12:30

konfiguracja wyścigu do dogadania, podstawowe to 5 min zapoznanie z kwalifikacjami i 2x po 10 min cena wpisowego 37 zł, jeźeli chcemy inna konfigurację to możemy dowolnie to zmienić, cena za 20 min wynosi 70zł

itd. na tor max wchodzi 10 kartów więc przy większej ilosci zainteresowanych trzeba będzie troche rozbudować o finały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć ma być ktoś jeszcze co ma pogodzić subaraki ;) ale jechać w klasie gość

Odpowiedzialny za całe to zamieszanie - pablonas - wspominał dziś, że jeszcze nie wiadomo na pewno, ale na 90% będzie. :wink:

 

Spoty kartingowe zaczynamy od Grand Prix?

Ja prawdę mówiąc wolałbym pokręcić sobie pierw treningowo trochę "hotlapów".

A swoją drogą, 10 wózków na raz na torze to IMHO przegięcie - 6 wydaje się komfortowym maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd był piękny, rajd był długi... i w końcu jestem w miarę zadowolony z wyniku :wink: - tzn. pojechałem na swoim poziomie.

 

Fajna była zabawa. 8) Liczba załóg zaskoczyła wszystkich, w tym najbardziej chyba organizatora. :P

 

Gratulacje dla zwycięzców (Axmann, Krzych)!

Paweł, dzięki za pilotaż! Tym razem, mam nadzieję, bez większych stresów. :mrgreen:

filipozz, Tobie należy się nagroda specjalna, za wytrwałe kibicowanie. (BTW, zmień sobie profil, odpowiednio do aktualnego stanu posiadania ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dłuugo dzisiaj zeszło, ale było bardzo pozytywnie, nawet miałem możliwość przejechania się na prawym :twisted:

 

Jacek, profil już zedytowany ;)

 

Panowie a co do kartów, to może w tym tygodniu zrobimy zapoznanie trasy i potrenujemy? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co do kartów, to może w tym tygodniu zrobimy zapoznanie trasy i potrenujemy? 8)

Ja bardzo chętnie!

Może środa, godzina dowolna od 17-tej.

 

2x10m z przerwą 1 biegu?

 

Tylko ktoś musi zrobić rezerwację (na torze jest gęsto i już są rezerwacje na środę) - jak ja ostatnio zrobiłem na 5 osób i jedna osoba wykruszyła nam się w ostatniej chwili, to na wejście dostałem mały opieprz i nie chcę tego powtarzać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było grubo 8) Jacek dzięki za świetny pilotaż. Nie od dziś wiadomo, że jesteś pokrzywdzony i masz gorszego pilota niż ja :mrgreen: Ale Twój wynik też zacny 8) Czekamy na różnice czasowe.

 

Co do kartów. Ja w tym tygodniu na pewno odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Twój wynik też zacny 8)

Na rozdaniu nagród wydawało mi się, że 6 w generalce, objechany jedynie przez ośkę Wyrzykowskich. Z komentarzy na forum rally.olsztyn wychodzi, że 7. - jeszcze Iron przede mną. Tak czy inaczej, wygląda na to, że przed Nowakiem. :twisted:

 

Niedosyt zawsze będzie :wink:, ale w końcu nie można powiedzieć, że to totalna masakra. :lol:

Uważam, że wydatnie pomógł mi brak wyników cząstkowych bezpośrednio po każdym przejeździe. Prościej było skupić się na jeździe, zamiast obserwować jaka przepaść dzieli mnie od reszty. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć jakąś licensję?

Wręcz nie wypada. :lol:

(jeśli masz jakąkolwiek zawodniczą, możesz startować jedynie jako "gość" - nie liczony w klasyfikacji generalnej)

 

Sprinty są w zasadzie KJS-ami - imprezami dla amatorów.

Możesz przejrzeć sobie regulaminy - warto - np. na http://www.rallysprinty-milano.pl/dokumenty/ i oczywiście na stronach PZM - http://pzm.pl/regulaminy/rajdy/krajowe-pzm (a w szczególności http://pzm.pl/pliki/zg/samochody/regula ... 10_zal.pdf) i http://olsztyn.pzm.pl/regulaminy

 

Z warunków do spełnienia:

* Sprawny samochód z ważnym przeglądem, przepisowym (PORD) wyposażeniem i ubezpieczeniem (także NNW, choć kiedyś zamiast NNW wystarczało oświadczenie - nie wiem jak teraz)

* Prawo jazdy (chyba, że jako "Junior")

* Pilot (czasem w sprintach można bez)

* Kaski dla załogi

* Apteczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękowania dla pablonasa za mały spocik w sobotę :)

i, przy okazji, odwiedziłem tor kormoran i jest.. zajebisty :) jedyne co to mogliby rzucać na ścianę wyniki kolejnych kółek żeby w trakcie jazdy można było zobaczyć progres (lub regres :P ), tor i wózki pachną nowością a prawy szybki zakręt przed najdłuższą prostą daje ostro po łapach i szyi :) do tego jest gdzie wyprzedzać i sekcja techniczna też ładnie dobrana - miodzio 8) będę bywał przy okazji wizyt 8) i jeszcze knajpa przy hotelu kopernik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam konkretną propozycje GP na torze Kartingowym Kormoran

impreza miała by się odbyć 4 listopada (niedziela) od godziny 11

wpisowe 47 zł + 4 zł balaklawa (kominiarka) dla tych co nie mają swoich

w programie:

15 min zapoznanie z torem i kwalifikacje

10 min I wyścig

10 min challenge w zależności od ilości chętnych lub po prostu II wyścig

łącznie 35 min jazdy

proszę na pw o potwierdzenie kto będzie na 100% bo do piątku muszę potwierdzić ilość uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że jesteś pokrzywdzony i masz gorszego pilota niż ja :mrgreen:

Oglądam sobie filmiki z niedzieli i mam wrażenie, że tym razem było odwrotnie. :wink:

(moje właśnie wrzucają się na YT, podlinkuję jak będą w komplecie)

 

-- 23 paź 2012, o 20:47 --

 

Wsystkie tsy ;-) (mierzone, w tym dwa ostatnie liczone):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...