Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
ja od lipca juz bede na miejscu takze zapowiadam sie zawczasu na spot alkoholowy, mialem juz byc tyle razy u was, ale w niedalekiej przyszlosci slowo musi stac sie cialem :mrgreen:

 

 

obiecankicycanki :lol: , ale jakby to słowo ciałem stać się miało, zabierz tatusia, toć to kumpel z równoległej klasy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko to się nie brudzi jak stoi w garażu, po umyciu czasami się zdaży, że 2 dni jest czyste, ale tylko wtedy gdy jade max 40 przez las. Jak jeżdżę normalnie to wygląda jak wygląda.

Upierd...ny Forek wygląda bardziej bojowo :)

 

A po wskoczeniu do błotnistej kałuży znowu mi brzęczą blachy od wydechu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo napisałem w pozdrowieniach, ale napiszę i tu. :wink:

 

Po 5 dniach spędzonych w Olsztynie i przejechaniu go całego na rowerze wzdłuż i wszerz (nie pytajcie z jakiego powodu) muszę stwierdzić co następuje:

- Olsztyn to piękne miasto i mili ludzie

- Uniwersytet macie przekozacki, a plaża przy nim to cudo, tyle ładnych dziewczyn się opalających w bikini...

- Subaraków jest po prostu multum. Nigdzie jeszcze nie widziałem tyle Subaru w jednym mieście.

- gdybym chciał wszystkich nie starczyłoby mi miejsca.

 

 

Dlatego pozdrowię tylko tych, którzy najbardziej zapadli mi w pamięci:

- kierowniczkę czarnego wrx 06-07 z ciemnymi szybami, która praktycznie codziennie przejeżdżała Bałtycką

- innych którzy przejeżdżali po Bałtyckiej przy której miałem domek.

- ze środy koło 19:30 z ulicy Żurawiej, jechał Pan białym STI 06-07, a zaraz za Nim Pani granatowym (albo czarnym) GTkiem kombi

- z wtorku albo środy dla kierowników srebrnego WRXa buga na czarnych felgach i zielonego Forka s-turbo zaparkowanych na Osiedlu Mazurskim (nazw ulic celowo nie podaję )

- oprócz tego pozdrawiam wszystkich innych, których spotkałem w tym tygodniu a ich nie wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Subaraków jest po prostu multum. Nigdzie jeszcze nie widziałem tyle Subaru w jednym mieście.

A zgadza się. Mamy tu małe zagłębie. 8)

Trudno jest wyskoczyć na chwilę "na miasto" i nie spotkać co najmniej kilku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...