Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na 11 jestem umówiony na podłączenie halogenu i kontrole zaczepienia zderzaka i po 12 myślę, że wyjadę więc ok 13.00 będę na lotnisku.

 

-- 11 gru 2010, o 16:29 --

 

Dojazd i powrót z Ornety po grubej warstwie śniegu 8) a na lotnisku :shock: Śniegu po kolana i 1 raz śnieg pokonał Subaru i musieliśmy wracać... oczywiście po podniesieniu żabą Imprezy do góry i wykopaniu z pod spodu śniegu :mrgreen: Póki co nie warto jechać na lotnisko bo warstwa śniegu jest nie do przejechania :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Dziś warunki były jak na spot Unimogów ;-) :lol: .

 

Ale nie przesadzaj, że nie do przejechania - drugą płytę przejechaliśmy całą tam i z powrotem i zakopał się tylko Mercedes :-) .

(często nie było jednak widać gdzie się jedzie, bo śnieg powyżej zderzaka w połączeniu z wiatrem dawał niezłą zasłonę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do olsztyniaków: gdzie w Olsztynie można spokojnie poćwiczyć jazdę bokami? Jakieś parkingi czy inne puste place występują?

Pozdrawiam

 

 

poczytaj kilkanaście postów wyżej

pzdr :)

 

Trudno znalezc cos poza umawianiem sie w i opisywaniem wrazen z Ornety. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wstałem. Jeśli bym jechał dzisiaj to po 12.00, spróbuję zadzwonić do kumpla z Ornety może był na lotnisku i da znać czy da się tam w ogóle wjechać czy dalej za wysoki śnieg :roll:

 

-- 18 gru 2010, o 17:10 --

 

Nikt nie wie co się w Ornecie dzieje więc trzeba tam jutro podjechać i obadać na żywca 8) Drogę dojazdową mam bardzo fajną więc nawet jak będzie lotnisko zasypane to i tak będzie przyjemny wyjazd :twisted:

ok 12.30 planuję być na lotnisku jutro.

 

-- 19 gru 2010, o 16:24 --

 

Orneta zaliczona... Przez środek pasa jest w miarę przejezdna prosta wytyczona a po bokach 50cm śniegu i ubite bandy... 1 słowem lotnisko nie nadaje się do jazdy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję jutro spotkanie na starej drodze z Olsztyna do Dobrego Miasta (Spręcowo) są tam fajne zakręty w lesie i prawie zerowy ruch... mozna to w parę aut bezpiecznie obstawić i fajnie się pobawić :) Albo ulica Leśna w Olsztynie ale tam bedzie ciężej zabezpieczyć teren ;) Kto jest za ? Czas spotkania okolice 12.00 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...