Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hej Jako, że w poniedziałek rano muszę być w Katowicach, a Wrocław mam po drodze, to już jakiś czas temu z niejaką Anną M. poruszyłem temat jakiegoś spota w niedzielę Byli by jacyś chętni?
 

Wstępnie w niedzielę mógłbym się pisać na spocik :)

A będziesz we wro jutro? Jeśli tak to może się przyłaczysz i pośmigasz na śniegu na rakietowej?

 

Czy oprócz mnie jedzie na tor w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A będziesz we wro jutro?

 

Będę w Niedzielę w okolicach 20 jeżeli zdecydujecie się na jakiegoś spota :) Jeżeli nie to wyjadę później ze Szczecina i uderzę prosto na Katowice :P

 

 

No Panowie i Panie, kolega się do nas wybiera, a my go nie przywitamy. Tak nie może być. Ja koło 20 na spocika sie piszę :)

 

Edytowane przez elleaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fotki jak lataliście. Ładnie. :) Ja o 12 już do Was jechałem.. Włączam się do ruchu, jedynka, dwójka i bęc. Tłumik środkowy się urwał. Na szczęście udało się pospawać ale z jeżdżenia nici. Pocieszcie chociaż, że po 20 minutach był sam lód i nie było przyjemności z jazdy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fotki jak lataliście. Ładnie. :) Ja o 12 już do Was jechałem.. Włączam się do ruchu, jedynka, dwójka i bęc. Tłumik środkowy się urwał. Na szczęście udało się pospawać ale z jeżdżenia nici. Pocieszcie chociaż, że po 20 minutach był sam lód i nie było przyjemności z jazdy. :P

No tak po godzinie na newralgicznych zwrotach było faktycznie zalodzone i o ile M/T sobie fajnie radziły wspomagając ręcznym, ja w moim A/T nie mogę się wspomagać ręcznym co skutkowało częstym "poszerzaniem" toru. Ale FUN był, chyba nic nie urwałem, jak na pierwszy raz spoko. Równo 100 km przejechane na torze. Fajnie by było jakby te pobocza tam porównali bo jak czasem z 50km/h się wypadło na te muldy to trochę się skacze. Dobrze że to Forek i jest duży prześwit ( i płyta pod silnikiem od @kuzi69 :) )

A te fotki to gdzie widziałeś?

Edytowane przez śledziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...