Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele. Co za ludzie. Wczoraj latalem trochę tam i gość do mnie wyszedł i normalna rozmowa i stwierdzenie nawet nie słychać, że ktoś się bawi... Najpierw trochę mnie obraził bo jak nie słychać ? Forka ?. Najdziwniejsze jest to, że byłem tam od 23 wiec już w ogóle cisza nocna, a jeździłem godzinkę lekko więc chyba spali wczoraj społeczniaki :D

Ależ pięknie sypie :) Jak tak dalej pójdzie to wieczorem można się oddać bialemu szaleństwu :)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem ze szkoly jazdy rajdowej i tam mnostwo sniegu i lodu :)

Baaaardzo polecam!

 

Jutro jade na rakietowa na WOŚP i prowadzacy dzisiejszy kurs namowil mnie na start :)

Wystarczy przyjechac o 9:30 do biura i wplacic stowke. Calosc kwoty idzie na WOŚP.

 

Ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze, gdybyśmy chcieli ponownie uczestniczyć w kursie szkoły jazdy rajdowej to mamy zniżkę i za następny kurs płacimy 200zł a za każdy następny po stówce. Generalnie polecam bardzo, bo w odróżnieniu od tego eventu, gdzie płacisz stówę i jeździsz 4h dowolnie to tutaj płacisz i masz do dyspozycji instruktorów, którzy mówią Ci co jest dobrze, co jest źle, na co zwrócić uwagę itd. Ten szef instruktorów (nie pamiętam jak się nazywa) jak wsiadł ze mną i po jednym tylko kółku powiedział mi, żebym tylko zwrócił uwagę na 1 rzecz i na tym się skoncentrował to moje następne kółeczko było 4sek lepsze.

 

Dodatkowo za 2 stówki jest możliwość wykupienia indywidualnych jazd - 200zł za 1h z instruktorem, godziny i dni do dogadania.

 

Serio nikt się nie wybiera na WOŚP na rakietową jutro???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs trwa 3h, pierwsze pół godziny teoria potem jazda do końca.

Generalnie miałem wrażenie, że dzisiaj było na spontanie, instruktorzy zastrzegli, że są dzisiaj ekstremalne warunki (śnieg i duuuużo lodu), więc większość rzeczy nie będzie omawiana. Więc ja na pewno na wiosnę wybiorę się jeszcze raz. Największy plus, że w ciągu dnia chyba z 10 razy jechałem z instruktorami i ich uwagi są super sprawą, bo nagle zdajesz sobie sprawę co robisz źle i co wymaga poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...