Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

pawlaswrc, dzięki za namiary, miałem dzwonić wczoraj wieczorem ale trafiła mi się oferta na ładne mieszkanko na Kamiennej i prawdopodobnie je wezmę... przeproś kumpla że nie dałem znaku życia, po prostu w natłoku spraw totalnie zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc, wlasnie wrocilem z Jetronik'a. Jestem bardzo zadowolony! Po poprzedniej firmie okazalo sie, ze tyl mialem mega krzywy!!! ponad 35' roznicy miedzy kolami! Auto jechalo w zakrecie dziwnie. W ogole tylu najprawdopodobniej nie ruszali przy ustawieniach. Przod negatyw byl zrobiony na -20' max. A wzieli sobie 150zl!!! :evil::evil:

 

Teraz natomiast zbieznosc jest idealnie, negatyw przod po -1st (idealnie!) tyl -0,6st. Wszystko na fabrycznych mocowaniach. Auto jedzie w zakrecie super. Sprzet maja super. Jetronik policzyl sobie 100zl :twisted: POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, ja musze zamontowac jakies turbo pancerne łacznii staba tylnego i jade ma geometrie. Cenowo bardzo rozsadnie to wyglada:) jeszcze jak jezdzi dobrze to juz wiem gdzie pojade!

 

-- 14 kwi 2012, o 11:03 --

 

Dobrze wiedziec, ja musze zamontowac jakies turbo pancerne łacznii staba tylnego i jade ma geometrie. Cenowo bardzo rozsadnie to wyglada:) jeszcze jak jezdzi dobrze to juz wiem gdzie pojade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie badam zainteresowanie na wynajecie toru jakos w dniach 30.04-03.05? Ktos bylby chetny do pojezdzenia przez godzinke?

 

A chętnie :D - daj znać :arrow: pw kiedy.

Knujemy też z Bart666 jakieś małe upalanie lotniskowe w niedługim czasie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc, wlasnie wrocilem z Jetronik'a. Jestem bardzo zadowolony! Po poprzedniej firmie okazalo sie, ze tyl mialem mega krzywy!!! ponad 35' roznicy miedzy kolami! Auto jechalo w zakrecie dziwnie. W ogole tylu najprawdopodobniej nie ruszali przy ustawieniach. Przod negatyw byl zrobiony na -20' max. A wzieli sobie 150zl!!! :evil::evil:

 

Teraz natomiast zbieznosc jest idealnie, negatyw przod po -1st (idealnie!) tyl -0,6st. Wszystko na fabrycznych mocowaniach. Auto jedzie w zakrecie super. Sprzet maja super. Jetronik policzyl sobie 100zl :twisted: POLECAM!

No to super. Ja tam też w takim razie pojadę. Tylko muszę się jakoś wyrobić, bo we wtorek wstawiam auto do Krzyśka i nie wiem ile to potrwa, a środa i czwartek jestem całe dnie w pracy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedSun, Znalazłeś mieszkanie? Gdybyś nadal szukał, to mogę Ci dać namiar na brata, który pracuje w nieruchomościach i może pomóc w poszukiwaniach.

 

dzięki za pomoc ale po zawężeniu wyboru do 3 mieszkań ostatecznie z dziewczyną wybraliśmy lokal na ul. Wandy Rutkiewicz, trochę nam to daleko ale bardzo przytulne i nowoczesne, więęęęc...

 

NATOMIAST jeśli ktoś miałby jakąkolwiek pracę na stały etat we Wro to ja chętnie... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Rakietowa zarezerwowalem wstepnie na 01.05 o godzinie 10:00. Prosze sie wpisywac na liste. Do piatku musze potwierdzic! Placimy 325zl (jak za sobote :)) Jesli pojawi sie min 6 samochodow to moznaby pomyslec o fotokomorkach od Tomka.

 

1. Pavel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratujcie ludziska :]

 

Złożyłem układ do licznika dla Przemek_Docent i myszę go przetestować.

Nie ma ktoś pożyczyć we wrocku lub okolicach na jeden dzień licznika od buga wrx?:D

Może chyba być inny model, ważne aby miał on czujnik prędkości w skrzyni 3-przewodowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...