Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś czasu nie było na subarowe zabawy, pochłoneła mnie budowa domu, drogi kiepskie na wsi więc mój wychuchany WRX stoji prawie cały czas w garażu.

Będę sprzedawał moją srebrną strzałę, bo szkoda autka na te wyboje, na razie jeżdżę hondą ale na dniach kupię jakiegoś paździeża z dużym bagażnikiem do wożenia cegieł :)

Informuję was pierwszych o tym fakcie , bo żegnać się z moim ukochanym wozikiem będę jeszcze pewnie do sierpnia ( łzy mi ciekną jak piszę ten tekst).

Impreza ma raptem 19 tyś na liczniku i już rdzewiejące klocki hamulcowe od niejeżdżenia, znacie mnie więc wiecie że autko jest w stanie idealnym.

A więc zbierać kasę Panowie!!

 

pozdrawiam

Juras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a mi znow cos...ja %^$%^$$&*$%@#$ tym razem wesele...fak!

 

[ Dodano: Pią Lip 11, 2008 8:22 am ]

kiedys pytalem,ale nikt jakos sie specjalnie nie rozwinal:) sa w koncu jakies szutry kolo nas?? jesli nie kolo na to gdzie najblizej? ( tylko prosze nie wysylajcie na mazury:D )najlepiej takie zeby sie obeszlo bez plyty pod autem:P pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja tak tylko podżóce ze jak ktos ma ochote polatac to w niedziel jest szansa wbic sie na rakietowa z SRTW i polatac troche po torze...wecej info na PV

 

Możesz powiedzic coś bliżej ? koszty, godzina ? Może by na PW.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...