Skocz do zawartości

Subarowicze za granicą


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Czy subarowicze poza granicami naszego kraju również się pozdrawiają?

zalezy gdzie... np. na Litwie, gdzie Subarakow jest dosc duzo, zazwyczaj pozdrawiaja sie tylko kierowcy tych samych modeli (najczesciej zaturbionych Imprez :mrgreen: )

 

natomiast w Kaliningradzie, gdzie Subarakow jest b. malo, osobiscie pozdrawiam wszystkich z kolei kierowcow Subaru (niestety reaguja tylko nieliczni :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szkocji pozdrawiaja sie kierownicy imprez... nawet jakis czas temu na forum tutejszym byla dyskusja, ze kierowcy klasykow nie pozdrawiaja kierowcow new age i odwrotnie.... a foresterom lub legacy nawet nie ma co machac - nie widzialem jeszcze mlodej osoby w takim aucie, glownie kapelusze i emeryci... ale po fife jezdzi blondynka bialym svx :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w Norwegii jeszcze żaden mi nie odmachał, jakoś dziwnie na mnie patrzą :D

A co do Irlandii to kierowcy pozdrawiają wszyskich znajomych i nieznajomych, nawet jak nie jeżdżą subaru, więc nie wiem czy się liczy. Poza tym po IE nie jeździłem subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nawet kierowci ivo machaja

spotkalem takiego jak stalem w korku obustronny szacuneczek i kciuk do gory ( kierownik evo 5 lub 6 ) chyba ta starsza genaracja sie szanuje

a kierowcy imprez to standard ze kiwka jest , ogolnie lusze z chodnika tez zaczepiaja , albo kierowcy autobusow , mowa o londynie , a sory o londku bo nie ma takkiego miasta londyn , jest londek , londek zdroj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szkocji pozdrawiaja sie kierownicy imprez... nawet jakis czas temu na forum tutejszym byla dyskusja, ze kierowcy klasykow nie pozdrawiaja kierowcow new age i odwrotnie.... a foresterom lub legacy nawet nie ma co machac - nie widzialem jeszcze mlodej osoby w takim aucie, glownie kapelusze i emeryci... ale po fife jezdzi blondynka bialym svx :twisted:

 

Ja bym ci pomachal jakbym cie zobaczyl, a taki stary to tez nie jestem. :lol::lol:

A tak ogolnie to staram sie machac innym Legasiom z tym ze to prawda duzo emerytow nimi jezdzi. Innym subarakom oczywiscie tez. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szkocji pozdrawiaja sie kierownicy imprez... nawet jakis czas temu na forum tutejszym byla dyskusja, ze kierowcy klasykow nie pozdrawiaja kierowcow new age i odwrotnie.... a foresterom lub legacy nawet nie ma co machac - nie widzialem jeszcze mlodej osoby w takim aucie, glownie kapelusze i emeryci... ale po fife jezdzi blondynka bialym svx :twisted:

 

 

W Fife ogolnie dziwne rzeczy sie dzieja :wink: ale co do niemachania miedzy generacjami to sie nie zgodze (albo ja na samych nienadumanych trafiam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie mlodsi kierownicy w Szwecji pozdrawiaja, oczywiscie bez usmiechu, lokietek za oknem i mina twardziela ale kiwniecie jest. Starsi kierowcy, a duzo ich tutaj bo Subaru wiadowmo, dobrze sie sprawuje ciagnac przyczep z koniami i kampingami, chyba nawet nie widza ze im ktos z Subaru kiwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...