Skocz do zawartości

62 Rajd Polski


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie.Wybaczcie glupie pytanie, ale po prostu na necie nie mam czasu nawet poszukac, gazet prawie zadnych ostatnio nie czytam, a tym bardziej nie ogladam tv, dlatego nic nie wiem :wink: ...ach ta cholerna sesja :cry: .

 

EDIT: Dzieki wielki Wck.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SHAKEDOWN w trakcie, a tu temat Rajdu Polskiego zakopany ... HALLLLLO !!!,

To jest forum SUBARU, a Subaru Impreza to właśnie jedzie w Rajdzie Polskim.

Padre się stara a tutaj jakies LPG, spsute PCty itp :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak tam Tomek, dogadał się w końcu z N-11?

 

- Bardzo dobre nastawienie: max attack! - zapowiada Tomasz Kuchar. - Samochód poprawiony po Elmocie, nadal na zawieszeniu Reigera, ale wszystko powinno być już OK. Za dużo nie jeździłem po szutrze - w sumie około 100 km. Subaru dobrze się sprawuje, więc po cholerę więcej jeździć...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze foty z testowego z rallyonline.pl

 

rany to tam jest taka ładna pogoda :shock: ?

Mi niestety nie jest dane w tym roku oglądać Polskiego.... :(

 

Ano jest 8) Ale chyba nie długo, bo już trochę zaczynają ściągać chmury, ale mam nadzieję, że przejdą bokiem i jutro będzie tak ładnie, jak było dzisiaj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest Ale chyba nie długo, bo już trochę zaczynają ściągać chmury, ale mam nadzieję, że przejdą bokiem i jutro będzie tak ładnie, jak było dzisiaj

 

No ma być, bo nic nie mam cieplejszego ze sobą. :evil: Więc ma być słoneczko :mrgreen:

 

No musi być, to może obecni forumowicze roznegliżują się do poziomu koszulek forumowych i akurat się kogoś spotka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadłem do domu między odcinkami - kogo nie ma niech żałuje, bo jest czego. Po 3 OS-ach prowadzi Hołowczyc z 7,1 sekundową przewagą nad Svedlundem, dalej Kopecky z 34,3 sekundową statą do Hołka, potem Staniszewski i Abramowski z odpowiednio 45,0 i 49,3 sekundową stratą, czyli 3 Olsztynianinów w pierwszej piątce. Oby tak dalej :twisted:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUZAJ już się nie liczy:

"O wielkim pechu mówić może broniący tytułu mistrza Polski Leszek Kuzaj (Subaru Impreza). Na najdłuższym w całym rajdzie, czterdziestokilometrowym odcinku specjalnym Derc (OS 3) złapał gumę i jadąc przez wiele kilometrów na samej obręczy koła, stracił do najszybszych siedem minut, grzebiąc szanse na zajęcie czołowej lokaty w rajdzie." www.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błądna informacja. Guma by nie dała takiej straty, tylko że w aucie Kuziego urwał się wybierak i został tylko 2 bieg.

 

nie ma jak "wiarygodna" informacja na www.onet.pl :evil::evil::evil:

Też zastanawiałem się nad to wiadomoscią o gumie, bo przecież jak to jest długi odcinek a kapcia się łapie na samym początku, to koło idzie do wymiany.........

Ale i tak posypuję głowę popiołem za to że nie sporawdziłem inforacji w innym bardziej wiarygodnym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekleństwem Tomasza Kuchara, a także Michała Kościuszki, okazała się wolna Fiesta Dominique Bruyneela. Kłopoty rozpoczęły się na OS 2, a w trakcie Derca, Kuchar uszkodził koło przy próbie minięcia Belga. Tomasz Czopik ugrzązł za 206-ką Piotra Adamusa. Był drugi za Svedlundem, po pętli jest dopiero ósmy (- Nie chce nam się jechać dalej...).

 

..W czterech przypadkach, odstępy czasowe ulegną zmianie na drugiej pętli. Na wniosek dyrektora rajdu, Grzegorza Gaca, ZSS zatwierdził większy odstęp czasowy dla Hołowczyca (3 min.), Czopika, Kościuszki i Kuchara (po 2 min.).

..

 

jak można dopuścić do takiej sytuacji??jak organizator z ambicjami do MŚ może popełniac takie gafy?????????? :shock:

 

aaa..no i już tradycyjnie na tamtejszych trasach nagle na odcinki "wyszły" głazy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak..to taki standard tego rajdu..jak nie drzewa na trasie to głazy..znajomi którzy siedzą na odcinku dzwonili z relacją i sami tym byli zdziwieni..oglądali trase przed rajdem celem znalezienia fajnych miejsc na oglądanie i nie było ich tam..chyba ktoś "uczynny" im pomógł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...