Skocz do zawartości

62 Rajd Polski


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

żółw, nie łam się, jeszcze parę setek lub tysięcy fotek i będziesz wymiatać - ja mam zrobione niecałe 5000 fotek moim Fuji S5500 i nadal mam do siebie spore zastrzeżenia, że jednak nie umiem fotek robić, ale trening czyni mistrza - fakt że antishake'a brakuje w tym aparacie szczególnie przy dłuższym otwarciu migawy ale i tak jest bardzo fajny, szczególnie za tą kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za relacje i fotki. :)

Mam chociaż namiastkę tego co tam się działo.

Ja niestety jeszcze nigdy nie widziałem jakiegokolwiek rajdu na żywca.

Przepraszam i postanawiam poprawe. :oops:

 

Wielkie gratulacje dla Hołka :!:

Nie myślałem, że może zrobić taką niespodzianke :)

A to że zna te trasy to nawet bardzo dobrze, jeśli miło by to jemu pomóc w wygraniu kolejnego rajdu to niech i śmiga po nich nawt codziennie.

 

Aha jescze mam pytanko do bardziej obeznanych.

Dlaczego wszystkie Subarki zawodników jakie widziałem na fotach z tego rajdu

zamiast godnego rajdowego skrzydła mają naleśniki :?: :roll:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jescze mam pytanko do bardziej obeznanych.

Dlaczego wszystkie Subarki zawodników jakie widziałem na fotach z tego rajdu

zamiast godnego rajdowego skrzydła mają naleśniki :?: :roll:

 

pozdro

 

To wynika ze specyfikacji N11, prawdopodobnie chodzi tutaj o to, że w tej specyfikacji Impreza ma aluminiową klapę i duża lotka mogłaby po prostu wygiąć bagażnik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie napisał : fakt że antishake'a brakuje w tym aparacie szczególnie przy dłuższym otwarciu migawy ale i tak jest bardzo fajny, szczególnie za tą kasę :)

 

z aparatu to ja jestem bardzo zadowolony :lol: ,tylko z siebie nie bardzo :? ale masz rację trening czyni mistrza 8) i pstrykam wszystko co się da...i nie tylko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jescze mam pytanko do bardziej obeznanych.

Dlaczego wszystkie Subarki zawodników jakie widziałem na fotach z tego rajdu

zamiast godnego rajdowego skrzydła mają naleśniki :?: :roll:

 

pozdro

 

To wynika ze specyfikacji N11, prawdopodobnie chodzi tutaj o to, że w tej specyfikacji Impreza ma aluminiową klapę i duża lotka mogłaby po prostu wygiąć bagażnik :roll:

Dzięki za wyjaśnienie.

Jeśli tak jest to mnie sie nie podoba ten element w specyfikacji N11 :!:

 

Wikem, wiem wygląd nie jest najważniejszy ale

rajdówki bez tych skrzydeł wyglądają jak "wykastrowane" tfu :twisted:

 

Zaraz napisze petycje i będe pod nią zbierał podpisy co by te klapy powzmacniali. :wink:

Naleśniki niech sobie bedą ale w cywilnych Imprezach.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update: OeS na TVN Turbo w Piatek jest nie o 15:30 a o 17:30.

 

To bardzo dobrze, może zdążę.

A '555' chyba czekałeś, bo cytowanego posta puściłeś o 15:37 a tu na TVN Turbo telezakupy MaNGO... :lol:

 

Pozdrawiam,

Adimas

 

No czekalem czekalem...poprostu patrzac na ramowke na stronie tvn turbo piatek "zlal" mi sie z sobota i stad moj blad :oops: . Takze OeS bedzie jeszcze w Sobote o 15:30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziełeś, jak Hołek poszedł ten prewy długi na spadaniu, mi to wystarczyło na cały rajd. Pewnie jechał go poraz setny, ale co tam, robiło to wrażenie. Aż strach pomyśleć, co by było, jakby Svenlund znał trasę :twisted:

Na drugiej pętli byłem na górze :) analizowałem tor jazdy po doniesieniach o wyczynach Pana TV... ale jakoś nie poszedł tak jak wcześneij, na 1/3 skonczył i grzecznie, ale ...

i tak nasi zrobili tam piękny pokaz...racja, znają trasę i dzięki temu jest jeszcze bardziej na co patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwan, tolerancja to jedno a pisanie bzdur secundo. To nie jest parada rownosci 8)

 

Bzdury są tworem fanatyków i ich cechą charakterystyczną.

 

Celem zdrowego życia proponuję zmianę lokalizacji dla wszelakich fanatyków poza fanatykami Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem sobie do OS14 z GPS w rece, w pewnym momencie zaczolem jechac przez lake, trawa wystawala ponad maske :), sobie pomyslalem skad ten GPS ma takie drogi, ale faktem jest, ze to byla najkrotsza droga i dojechalismy. Za nami wbilo sie kilka samochodow, niedowiezali po zaparkowaniu skad my takie trasy znamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...