Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moniś nie martw się ja biorę swojego sprzynta... :shock: i bynajmniej mówię o aparacie :twisted:

charlie ja też proszę te fotki... zobaczymy co da się na stronce umieścić... Całą odpowiedzialność biorę na siebie... A jak coś to Cie zmusiłem... Tylko nikomu nie mów żeby się Moniqa nie dowiedziała... OK :?: No to jesteśmy ustawieni... :wink: A jak są bez cenzury to opylimy do playboy'a i będziemy żyli długo i szczęsliwie za to co dostaniemy od wydawcy... A przed Monisią schowamy się np. Na Majorce abo w Meksyku normalnie... :twisted:

poza tym Monisią się nie przejmuj ona wszędzie łazi w tych szpilkach więc nas nie dogoni... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zjawie..gdzie sobie tam wymyślicie..pod warunkiem że ktoś przygarnie mnie na pokład swego bolidu 8) Hans w środe rano idzie do lekarza...

 

mam nadzieje, ze to "rano" sprecyzowalas przy ustalaniu terminu.

 

pozdr

 

 

ps. "rano" dla kazdego znaczy co innego. w tym przypadku 10-11 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś nie martw się ja biorę swojego sprzynta... :shock: i bynajmniej mówię o aparacie :twisted:
znaczy tego drugiego sprzynta zostawiasz w domu :?: :mrgreen:

 

Moniqa już się tłumaczyłem, że nie wiedziałem co za ważne persony stały (kucały) obok, jakby nie plecaczek SWRT to bym nawet Was nie zauważył, a gdybym wiedział to bym normalnie po kwiaty poleciał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze..Charlie..no a ja mam nadzieje ze sie poprawisz..normalnie juz gon po kwiaty..tylko tym razem nie bedzie mnie na rajdzie..ale odbiore suszone :mrgreen:

po drugie..Kajtus nie wszedzie latam w szpilkach..to jest ostateczna forma wymusze....negocjacji 8) a dekolt i kolano to juz ekstremum :mrgreen:

a po trzecie..Abt..kolo dziesiatej..ale kolo dziejiatej dla pewnych osobnikow to jedenasta..a co mi tam,..co do pracy bede sie spieszyc?? do zoo sobie wyskocze..albo wpadne przypadkiem na jakiegos milego koczujacego forumowicza...

 

p.s.1. Kajtus..a te do Playboya sie przeswietlily :twisted:

p.s.2. Michal po numeracji fotek wnioskuje ze pewne "zaginely w boju" albo..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a po trzecie..Abt..kolo dziesiatej..ale kolo dziejiatej dla pewnych osobnikow to jedenasta..a co mi tam,..co do pracy bede sie spieszyc?? do zoo sobie wyskocze..albo wpadne przypadkiem na jakiegos milego koczujacego forumowicza...

 

w sumie to... trudno sie nie zgodzic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a po trzecie..Abt..kolo dziesiatej..ale kolo dziejiatej dla pewnych osobnikow to jedenasta..a co mi tam,..co do pracy bede sie spieszyc?? do zoo sobie wyskocze..albo wpadne przypadkiem na jakiegos milego koczujacego forumowicza...

 

w sumie to... trudno sie nie zgodzic :mrgreen:

 

i sie pochwale..a co..zrobilismy nalot o godzinie ok.9.45..a tam ekipa już była..Filip przyjął Hansa na izbę przyjęć i postanowił się nad nim doktoryzować :wink: niestety nie było żadnego komitetu powitalnego składającego się z forumowiczów..ale w drodze do pracy natkneliśmy się na dwie niebieskie Imprezy 8)

 

a jeszcze co do chwalenia..Kajtuś..mam to sie chwale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie pochwale..a co..zrobilismy nalot o godzinie ok.9.45..a tam ekipa już była..Filip przyjął Hansa na izbę przyjęć i postanowił się nad nim doktoryzować

 

chyba sobie musze kupic szpilki :wink: :twisted:

przejezdzalem okolo 10:15 (dobry wynik) i brama byla odsunieta

a tu slysze, ze juz pol godziny wczesniej bylo otwarte :shock: .

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, kolejna wymowka? :evil:

 

teortetycznie zawsze mogę zamulić jakimś Apap'em lub innym Panadolem, no ale pogoda nie jest zbyt zachęcającą do wyjścia na przystanek MPK w celu podjechania sobie linią 128. :evil:

 

 

EDIT: ale może jednak wpadnę :D, jak widzicie plany się zmieniają z minuty na minutę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...