Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

A ja byłem czyściutki, pachnący a i tak mnie nikt nie chciał... :evil: Było się zatrzymać na kac'yka, dla ugaszenia pragnienia na tym rowerku... Powaga nie potrzebnie odjechałeś. Pozatym co to my psy jakieś jesteśmy, żebyśmy Cie zaraz mielie obwąchiwać...?? :mrgreen::mrgreen:

 

a cholera gdybym napisał, że was z tramwaju lub autobusiku widziałem to by nie było takich konsekwencji :x , no ale ja kłamać nie umiem, ale się poprawię (mam nadzieję), więc proszę o darowanie WINY i okazanie miłosierdza bliźniemu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tramwaju lub autobusiku

zawsze można wysiąść na przystanku... 8)

no ale ja kłamać nie umiem, ale się poprawię (mam nadzieję)

Ty się lepiej nie poprawiaj w kłamaniu tylko przystań następnym raze... :mrgreen:

darowanie WINY i okazanie miłosierdza bliźniemu

hmmm... To już dawno zostało przebaczone... :twisted::twisted: więc idź i czyń dobro... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...mam małą propozycje odnośnie przyszłych spotkań Krakusów. Pod Halą oprócz cacy-kiełbasek jest niestety w cholere żuli i w związku z tym mam propozycje zmiany miejscówki (np. tymczasowo) na parking pod Halą Wisły przy budce z żarciem "Mała G". Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się tylko nauczyć tam dojeżdzać bo ja już niepamiętam :mrgreen: Ale zapewne będę jechał z matt'em więc trafimy i mam nadzieję zapamiętać... Ostatnio strasznie mi sie namieszało przez to, że się rozdzieliliśmy... :arrow: :wink: Dajcie znać kiedy jest spot a zjawie się w każdym miejscu w Krakowie... :twisted: Do zobaczyska 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się tylko nauczyć tam dojeżdzać bo ja już niepamiętam :mrgreen: Ale zapewne będę jechał z matt'em więc trafimy i mam nadzieję zapamiętać... Ostatnio strasznie mi sie namieszało przez to, że się rozdzieliliśmy... :arrow: :wink: Dajcie znać kiedy jest spot a zjawie się w każdym miejscu w Krakowie... :twisted: Do zobaczyska 8)

 

Ty już nic o mieszaniu nie mów :) bo jadąc na te karty z pod kiełbasek to pół polski żeśmy przejechali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta trasa była z premedytacją wybierana, w przeciwieństwie do pomyłki w trasie w drodze do Barrock'u ;)

 

No tak, w sumie to moja wina - ale, kurde, powiedzieli Owocowi - jedź do Barrocku :mrgreen:.

 

A ja... Hmm... Co by tu zrobić, tak se myślę - OGS coś mówił o Kazimierzu. No to się ładnie ustawiam do skrętu w Starowiślną, a tu Piotr z Krzyśkiem stoją na pasie do jazdy na wprost. Więc pierwsze co mi przyszło do głowy - alem ja gupi, w Starowiślną chciałem jechać ;). I wio! prosto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojezdzam do Barrocku zawsze od Wawrzynca... a do Wawrzynca albo od Starowislnej (przez Dajwor) albo od Podgorskiej. Nie pcham sie przez caly Kazimierz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co Panie i Panowie powiedzią na jakieś spot'kanko w dniu jutrzejszym na ten przykład... :?: Chyba że, aby było większe wyprzedzenie to ustalmy coś na czwartek. Przecież już tyle czasu się nie widzieliśmy... :cry: Trzeba to nadrobić i to prędko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może w środę... bo w piątek nikogo nie ma... :mrgreen:

tylko pytanie czy idziemy do Barrock'u czy np. na goł-karty :wink:

 

Moniś tylko jak coś to nie zakładaj kiecki i szpilek bo tym razem będziesz jeździć w moich boxerkach i kozakach... :twisted: abo i bez jak se tam wolisz... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...