Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OK - zmienilem pierwszy post i temat na jutrzejszy termin... tj. Wtorek 28/06/2005 g. 20:00 ... mam pewna alternatywe na Rally Cafe - Barrock na Waskiej - prowadzi to znajoma i przewaznie nie ma zbyt wiele ludzi wiec jest gdzie usiasc... mozna sprobowac tam... troche taniej tez niz Rally... :wink:

 

Niestety nie cierpiące zwłoki obowiązki (też nie cierpię zwłok) spowodowały, że najprawdopodobniej nie zdążę przybyć na dzisiejsze spotkanie :cry:

Ogs, przyjmij jednakże najlepsze, choć nieco spóźnione życzenia urodzinowe - jeździj długo i szczęśliwie lecz obyś się nie przejechał (na swoim si):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot się udał nagadaliśmy się jak głupi chociaż jeszcze wiele do obgadania zostało. OGS super knajpka i fajna kelnerka... Fajnie się z nią można dogadać :twisted:

 

Sorki za jakość zdjęcia ale ta lampa jest baardzo kiepska i musiałem rozjaśnić co spowodowało mizerną jakość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba kolegę kropka kojarzę, jechał po parkingu za tyłami naszych wozów?

 

PS. Oczywiście, nie obyło się bez przygód w drodze powrotnej - pomijając fakt, że jechałem na oparach, to jeszcze jakiś facet z czerwonym mieczem świetlnym machał na mnie jakby nie wiem co... Wiecie o co mu mogło chodzić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku potwierdzi

Potwierdzam a przynajmniej nie zaprzeczam... :twisted:

Wiecie o co mu mogło chodzić?

Pewnie nie był pewien co do prawidłowego działania Twojego prędkościomeża. Obawiał się, że może wskazywać troszeczkę za dużo bo pewnie jechałeś za wolno...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot się udał nagadaliśmy się jak głupi chociaż jeszcze wiele do obgadania zostało. OGS super knajpka i fajna kelnerka... Fajnie się z nią można dogadać :

 

Lubie ta knajpke bo jest gdzie zaparkowac, nie ma duzego ruchu wiec jest zawsze jest gdzie usiasc i muzyka tez neutralna - dla kazdego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, Ty jestes normalny? Czemu sie nie przywitales? :evil: Wstydz sie... :wink:

 

Teraz to wcale nie przyjdzie :lol:

Ale powaznie to to ostanij raz było, co nie :wink:

 

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

a czemu się nie zatrzymałem: rower brudny był :wink: a i ja lekko przepocony oraz ponaglony byłem telefonem z domu więc sorry za takie zachowanie ale wpadnę obiecuję... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem czyściutki, pachnący a i tak mnie nikt nie chciał... :evil: Było się zatrzymać na kac'yka, dla ugaszenia pragnienia na tym rowerku... Powaga nie potrzebnie odjechałeś. Pozatym co to my psy jakieś jesteśmy, żebyśmy Cie zaraz mielie obwąchiwać...?? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... spotkanko bardzo udane (świeża krew, świeża "kupa blachy" :wink: ) jednakże panowie przyznacie, że spotkanko bez dwóch dam czyli Moniqi i Mamusi to nie to samo :roll: :wink: tak samo jak bez Flippera i Charliego (bo zdjęć nie miał kto robić :twisted: ) ..... następne robimy w połączeniu z gokartami, ok :?: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...