Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CracowDragon, Ty myslales o tych na Pachonskiego pewnie... ale fakta faktem, ze jako Cracow!!!Dragon to powinines z glowy takie miejsca wymieniac ;-) ... IMHO wole Gokarty na Wawrzynca bo jest bardziej slisko - mozna fajnie driftowac i mniej bola rece... do minusow zaliczam to, ze nie ma jednorazowych siateczek na glowe dlatego przymierzam sie do zakupu kasku tylko dla siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siem kaska pozbyłem razem se skuterem... Mam chyba gdzieś rowerowy ale to nie ta liga :mrgreen:

 

Obawiam się że CracowDragon zna najlepiej okolice swojej jaskini... :wink:

 

Nie wiem jak jest na Wawrzyńca bo nigdy tam nie jeździłem zawsze preferowałem Pachońskiego Ikea'e ewentualnie Geant... Nie zmienia to faktu że jeżeli zapadnie decyzja to bardzo chętnie pojadę na Wawrzyńca obadać nowy teren... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się w Barrock'u a puźniej podejmie się kolejne daleko idące działania mające na celu spędzenie miłego wieczoru w zacnym toważystwie forumowiczów krakusów... :mrgreen:

 

no to mam nadzieje żę się pojawię, bo nie mogę dać plamy jak ostatnio :twisted:, chyba że stanie się coś tfu tfu co mnie powstrzyma od tego by dołączyc do klubowiczów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, looknij na mapkę którą wcześniej zamieściłem,

Moniczqo czuje się normalnie wywołany do tablicy :| więc co się tyczy fotek to część wrzuciłem przecież, co do reszty to albo były mało ciekawe albo nie chciałem ryzykować zamieszczania bez zgody uwiecznionych - jak dostanę od wszystkich zgody na zamieszczanie zdjęć bez cenzury to chętnie, do tego jeszcze brak czasu ostatnio - normalnie zastanawiam się jak to jest możliwe, że są wakacje - w roku akademickim mam wiecej czasu wolnego :shock: aaa i najważniejsze - te co zamieściłem zostały skrytykowane więc normalnie ide się zamknąć w sobie.... :mrgreen:

na spotkanku się chętnie pojawię tym bardziej że matt kombinator załatwił mi wolny czwartkowy poranek :P ale niestety bez cyfraka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...