Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja czekam dalej na 3 etap - ale coś widzę, że może kicha być

 

 

Spokojnie.. w zeszłym roku też była nerwówka, a na koniec się okazało, że każdy kto chciał to się zapisał. Problem może być tylko z mniejszym wyborem miejsc noclegowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam dalej na 3 etap - ale coś widzę, że może kicha być

Spokojnie.. w zeszłym roku też była nerwówka, a na koniec się okazało, że każdy kto chciał to się zapisał. Problem może być tylko z mniejszym wyborem miejsc noclegowych :wink:

No właśnie potrzebowałem duchowego wsparcia... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety pierwszy raz od kilku lat nie pojadę. Powód-auto dwuletnie odkupione od dealera w Belgii. Gdyby miało 3 lata, mógłbym pojechać...troszkę dziwna ta polityka...:(

 

Jak to nie ? Czekaj na 3 etap i się zapisuj.

 

Od 15 kwietnia do 9 maja. W ostatnim etapie rejestrować się mogą osoby z pierwszych dwóch etapów oraz te, które posiadają samochód zakupiony poza autoryzowaną siecią dealerską starszy niż 3 lata.

 

mk raczej nie spelnia tego zapisu, ja przez to nie załapałem się w zeszłym roku :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Od 15 kwietnia do 9 maja. W ostatnim etapie rejestrować się mogą osoby z pierwszych dwóch etapów oraz te' date=' które posiadają samochód [b']zakupiony poza autoryzowaną siecią dealerską starszy niż 3 lata[/b].

mk raczej nie spelnia tego zapisu, ja przez to nie załapałem się w zeszłym roku :neutral:

Tzn. że co? Auto i tak musiało być kiedyś sprzedane przez SIP (ogłoszenia w stylu "salon Polska")? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto i tak musiało być kiedyś sprzedane przez SIP

 

jesli było sprzedane przez SIP to łapało się w 1 lub 2 terminie, a jeśli było kupione poza SIP czyli np. US Spece, Litwa, Szwajcaria i inne popularne alternatywy to auto musi być starsze niz 3 lata inaczej trzeba obejść sie smakiem i plejady obejrzeć na krótkim filmiku podsumowującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie masz jeszcze prawie 2 miesiace na załatwienie sobie zastępstwa w robocie. Walcz

 

w robocie to już załatwiłem i chodziło o piatek :cool: a w sobotę nie ma takiej możliwości muszę osobiście sprawę załatwić i raczej nie da się przełożyc na inny termin :evil: ale sie nie poddaje dzięki za wsparcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto i tak musiało być kiedyś sprzedane przez SIP

 

jesli było sprzedane przez SIP to łapało się w 1 lub 2 terminie, a jeśli było kupione poza SIP czyli np. US Spece, Litwa, Szwajcaria i inne popularne alternatywy to auto musi być starsze niz 3 lata inaczej trzeba obejść sie smakiem i plejady obejrzeć na krótkim filmiku podsumowującym

Czyli wniosek z tego taki, że jak komuś zależy na Plejadach, to lepiej nie kupować nowych i w miarę nowych subaryn poza SIP, :wink: czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sobotę nie ma takiej możliwości muszę osobiście sprawę załatwić i raczej nie da się przełożyc na inny termin ale sie nie poddaje dzięki za wsparcie

 

to niedobrze, no chyba że z wyjedziesz z Kielc w sobotę nad ranem, załatwisz w 5 min co potrzeba w wawie i chwilę potem zameldujesz się na starcie jako załoga z nr 100 czyli pewnie start ok 12 :twisted:

 

Czyli wniosek z tego taki, że jak komuś zależy na Plejadach, to lepiej nie kupować nowych i w miarę nowych subaryn poza SIP, czy tak?

 

dokładnie tak, ale czy to działa to nie wiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...