Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, a powiedzcie czy na zlocie są zazwyczaj osoby w wieku poniżej 18? Bo w końcu ktoś musi jechać ojca poganiać, a być jedyną bierną osobą nie będzie za ciekawie ;D I czy na jeden samochód można zapisać 4 osoby?

Może nie zazwyczaj, ale bywają. Chwalebny przykład, to zaprzyjaźniona rodzina /załoga Żelaznych. Kierowca >>18, pilot <17, mechanik <<17. Będziesz w dobrym towarzystwie. :mrgreen: Mogą być 4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powiedzcie czy na zlocie są zazwyczaj osoby w wieku poniżej 18? Bo w końcu ktoś musi jechać ojca poganiać, a być jedyną bierną osobą nie będzie za ciekawie ;D

Są, są takie osoby. Np. ja :wink:

Może nie zazwyczaj, ale bywają. Chwalebny przykład, to zaprzyjaźniona rodzina /załoga Żelaznych. Kierowca >>18, pilot <17, mechanik <<17. Będziesz w dobrym towarzystwie. :mrgreen: Mogą być 4 osoby.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co stresować, bo wszystkie 3 hotele: Echo, Gromada i Uroczysko mieszczą się na jednym terenie

 

 

Rzeczywiście wygląda, że są niedaleko, więc nie będę chyba robił zamieszania ze zmianą hotelu, ale za to proszę o rezerwację na białych kanapach :mrgreen:

 

poczekaj na mnie

 

czekam, czekam... trzeba będzie uważać, żeby impreza się za bardzo nie rozkręciła bo inaczej to trzeba będzie bezpośrednio z Plejad jechać do Wawy na koncert :twisted::mrgreen:

 

 

A gdzie jest ekipa z Burundii :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko dylemat, czy wybrać trasę terenową, czy turystyczną ;) Korci nas na pierwszą, ale powiedzcie, czy zdarza się, że samochody po terenowej muszą iść do klepania? :mrgreen: Czy raczej jest bez większych przygód co do tego? ;) Bo na turystycznej to adrenaliny chyba nie zaznamy? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak od czterech lat turystyczna

jak od czterech lat (z jednym wyjątkiem) nr 10

jak od czterech lat z dziećmi

jak..pierwszy raz - hotel ECHO

może się zobaczymy

 

Zdrowych Pogodnych świąt Wielkiej Nocy

 

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 10:33 am ]

Teraz tylko dylemat, czy wybrać trasę terenową, czy turystyczną ;) Korci nas na pierwszą, ale powiedzcie, czy zdarza się, że samochody po terenowej muszą iść do klepania? :mrgreen: Czy raczej jest bez większych przygód co do tego? ;) Bo na turystycznej to adrenaliny chyba nie zaznamy? :grin:

 

Bywa , że idą do klepania a nawet i więcej...

a co to ta adrenalina ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, podany numer VIN nie figuruje w naszej bazie. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem zlot@subaru.pl w celu uzyskania informacji o toku dalszego postępowania."

 

To rozumiem że muszę czekać do III tury :(

 

ehhh

 

niekoniecznie. ja spełniam warunki I tury, a otrzymałem taki sam komunikat :???:

napisałem już maila do biura...

 

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 10:35 am ]

Teraz tylko dylemat, czy wybrać trasę terenową, czy turystyczną ;) Korci nas na pierwszą, ale powiedzcie, czy zdarza się, że samochody po terenowej muszą iść do klepania? :mrgreen: Czy raczej jest bez większych przygód co do tego? ;) Bo na turystycznej to adrenaliny chyba nie zaznamy? :grin:

 

nie wiem, jak w ubiegłym roku, ale dwa lata temu na turystycznej adreanalina nas zalewała co chwila :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko dylemat, czy wybrać trasę terenową, czy turystyczną ;) Korci nas na pierwszą, ale powiedzcie, czy zdarza się, że samochody po terenowej muszą iść do klepania? :mrgreen: Czy raczej jest bez większych przygód co do tego? ;) Bo na turystycznej to adrenaliny chyba nie zaznamy? :grin:

 

 

Zdarzyć to się wszystko może i to bez względu na trasę. W zeszłym roku widziałem tylko jednego Forka, który po Plejadach wymagał wizyty u blacharza, ale to dlatego, że niefortunnie spotkał się z Outbackiem... z turystycznej :twisted::mrgreen:

 

Generalnie nie ma się co zastanawiać :idea: Jeśli masz Forka to zapisuj się na terenową :idea:

Adrenaliny na pewno nie zabraknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko dylemat, czy wybrać trasę terenową, czy turystyczną ;) Korci nas na pierwszą, ale powiedzcie, czy zdarza się, że samochody po terenowej muszą iść do klepania? :mrgreen: Czy raczej jest bez większych przygód co do tego? ;) Bo na turystycznej to adrenaliny chyba nie zaznamy? :grin:

 

 

Zdarzyć to się wszystko może i to bez względu na trasę. W zeszłym roku widziałem tylko jednego Forka, który po Plejadach wymagał wizyty u blacharza, ale to dlatego, że niefortunnie spotkał się z Outbackiem... z turystycznej :twisted::mrgreen:

 

 

ale to było na starcie :)

dzieci i samochody to czasem przynosi ciekawe rozwiązania

 

A przy okazji zwróćcie uwagę na swe polisy AC, możliwe, że nie obejmują takiej imprezy :)

 

 

Generalnie nie ma się co zastanawiać :idea: Jeśli masz Forka to zapisuj się na terenową :idea:

Adrenaliny na pewno nie zabraknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poprawili bazę danych. raptem 2 godzinki im to zajęło... teraz już tam widnieję, więc dokonałem rezerwacji. na link potwierdzający wciąż czekam :cool:

 

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 11:40 am ]

[...A przy okazji zwróćcie uwagę na swe polisy AC, możliwe, że nie obejmują takiej imprezy :)...]

 

myślę, że rzadko która polisa obejmuje takie imprezy :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 11:43 am ]

no i potwierdzone :grin:

turystyczna nr 99 :cool:

hotel gromada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wygląda, że są niedaleko, więc nie będę chyba robił zamieszania ze zmianą hotelu, ale za to proszę o rezerwację na białych kanapach :mrgreen:

 

Siedź na dupie w tym hotelu. Dołączę do Ciebie po 14 kwietnia jak mi blokade z VINu ściągną :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancin napisał/a:

Nie ma się co stresować, bo wszystkie 3 hotele: Echo, Gromada i Uroczysko mieszczą się na jednym terenie

 

 

 

Rzeczywiście wygląda, że są niedaleko, więc nie będę chyba robił zamieszania ze zmianą hotelu, ale za to proszę o rezerwację na białych kanapach

 

Bartek zmieniaj to jest 7 km długo może w nocy powrót trwać :wink: a teraz jeszcze są miejsca :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom napisał/a:

Ja już się zapisałem:

IzoTom I - turystyczna 47

IzoTom II - szosowa 21.

 

Do zobaczyska w hotelu "Przedwiośnie" :cool:

 

 

a jednak dwoma :mrgreen: ...

 

No, kurka wodna, dwoma ale jeszcze Iza szuka pilota - na razie jest Jan Kowalski :lol: Ja mam pilota i sponsora w jednej osobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi napisał/a:

Rzeczywiście wygląda, że są niedaleko, więc nie będę chyba robił zamieszania ze zmianą hotelu, ale za to proszę o rezerwację na białych kanapach

 

 

Siedź na dupie w tym hotelu. Dołączę do Ciebie po 14 kwietnia jak mi blokade z VINu ściągną

 

Potwierdzam siedź, bo nie jesteś sam!!! Jesteś z trzema załogami z Łodzi i do tego "wzięliśmy Ciem z flanki" :razz: bo mamy numery 8, 10, 11 na terenowej :twisted::twisted: no i czekamy na slesz, żeby dobił do hotelu :mrgreen:

AllRad, zdejmuj tego vinloocka i dawaj do konwoju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...