Skocz do zawartości

CO WYBRAĆ


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze

Mam poważny dylemat dotyczący felg. Mam do wyboru 3 opcje. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru spośród tych :!: trzech felg. Auto- czarny WRX'02. Wszystkie felgi są w kolorze "ciemny chrom"

Proszę o komentarze. Dla ułatwienia proszę skorzystać z konfiguratora na stronie www.alcar.pl (który moim zdanie słabo oddaje rzeczywistość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ET będzie pasować do WRX-a ? Bo jak ja szukałem na alcarze (co prawda do GL-ki) to były dziwnie małe ET, coś 38 czy 42 największe

Według konfiguratora i rozmowy z Alcar'em ET38 i szerokość 7 cali pasuje!!!Przy okazji,gdyby ktoś z Warszawy miał czas podjechać dzisiaj lub jutro rano do Alcaru w Wawie na suchą przymiarkę (najlepiej do STI :) ) byłbym wdzięczny. Zainteresowanych proszę o info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ET to nie kombinuj, najlepiej jakby było takie jakie producent zaleca lub "SIP". Więc wydaje mi się że "SIP" powie takie jak jest seryjnie w WRX. Nie wiem jakie ma WRX ale innego bym nie brał :roll:

Innego ET nie ma!Ale wszystkie konfiguracje są badane i dostają certyfikat TUV do każdego modelu.Czekam na opinię.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to te są bardziej "ghetto style"

 

no i o to chodzi :twisted:

 

Niuniuś, ja Cię proszę. Czyżbyś od czasu kiedy sobie założyłeś w bagażniku mały łufer typu ghetto-blaster stał się fanem "kultury" suburbiów wielkich miast północnoamerykańskich? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tobie podobają się tylko te, których foty pokazałeś to ja wybieram numer 1.

 

Wydaje mi się że Alex nie ma dużego wyboru bo akurat tylko te felgi firma dała. Jak wygrał takie to z takich wybiera.

Wkońcu darowanemu koniowi nie patra się w zęby, czy jakoś tak :roll: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tobie podobają się tylko te, których foty pokazałeś to ja wybieram numer 1.

 

Wydaje mi się że Alex nie ma dużego wyboru bo akurat tylko te felgi firma dała. Jak wygrał takie to z takich wybiera.

Wkońcu darowanemu koniowi nie patra się w zęby, czy jakoś tak :roll: :mrgreen::mrgreen:

Myślę,że mógłbym się dogadać co do innych modeli z oferty Alcaru'u (Pan Dyrektor jest bardzo miły),ale mnie się podoba ta trójka...i chyba jutro zadzwonię o Xylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tobie podobają się tylko te, których foty pokazałeś to ja wybieram numer 1.

 

Wydaje mi się że Alex nie ma dużego wyboru bo akurat tylko te felgi firma dała. Jak wygrał takie to z takich wybiera.

Wkońcu darowanemu koniowi nie patra się w zęby, czy jakoś tak :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

a to sorry, nie wiedziałem że to jest nagroda za wygraną. To z tych wybieram numer 1 :D i winszuję sukcesu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...