Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bluetooth. Jak po przeglądzie?

Hamulce Ok?

No wiec mam nowe tarcze (podobno z Forysia XT) i klocki (te miększe). Z serwisu w KRK trasa do WAW, 300 km, wrażenia super!!!!

 

Po pierwsze hamuje!!!!!

Po drugie nie telepie!!!!!

Po trzecie skuteczność hamowania znacznie lepsza!!!!!

 

Zoaczymy co będzie dalej, ale na dzisiaj jest po prostu super!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie - podoba mi sie, ale zobaczymy na zywo... Jakis taki lagodny poki co ale mysle, ze jeszcze go dopracuja... Macie jakies informacje techniczne? Co zmienili? Co poprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakieś zdjęcia sprawiające wrażenie realnych... Temat wałkowany był już wielokrotnie (sam go raz "przewałkowałem" 8) ), ale dopiero teraz zaczyna nabierać to realnych kształtów - dosłownie i w przenośni. :)

 

Mi się nawet podoba, nie jest tak źle, choć obecny model uważam za ładniejszy. Przód tego nowego przypomina mi maskę japońskiego wojownika. :roll:

 

Teraz tylko pozostaje pytanie: kiedy w Polsce i za ile... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pewnie tyle samo co teraz, bo to zdaje sie jest jedynie facelifting. Tak mi ktos mowil w tajemnicy.

 

O, dzięki... No to pozostaje w takim razie tylko jedno pytanie :) . Co gorsza, pewnie długo pozostanie bez odpowiedzi. Już kiedyś próbowałem namówić szanowną Dyrekcję, by coś powiedziała na temat oczekiwanych terminów wprowadzenia do sprzedaży face-liftowanego modelu, ale Dyrekcja zachowuje europejskie standardy biznesowe i mówi coś tylko wtedy, kiedy to jest oficjalna wiadomość, "klepnięta" przez centralę (czyli wtedy, kiedy już wszyscy i tak dawno wiedzą :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Ale ksenonów (brak spryskiwaczy) to ja tam nie widzę... W show-carze! Chyba w tym modelu również trzeba zapomnieć o ksenonkach :mrgreen:

 

To że brak spryskiwaczy nie oznacza że nie będzie HID-ów, na 100% będą a dzięki tym że jest soczewka o wiele łatwiej będzie zamontować xenon 8)

 

Ogólnie to bardzo fajna, widać nowy styl Subaru oraz zmiane grilla, dla jednych "za" dla innych "brzydal". Jedyna rzecz która mi osobiście nie podchodzi to tylne światla :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 napisał/a:

Ale jak by miał mi ktoś podarować subaru impreze to nie ważne którą! Kochałbym ja dziecko!

 

 

Taką 1.6 też?

 

A co to jakaś gorsza jest bo ma mniejszy silnik ?? Impreza to Impreza ja też pokochał bym każdą :D A co do new look imho looks very good :D szczególnie światła przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz...mysle, ze trzeba bedzie nam sie przyzwyczaic tak jak to bylo z modelem 01...nawet z czasem coraz bardziej mi sie podobal...a co do tego nowego modelu..nie komentuje dopoki nie zobacze na zywo. Chociaz widac, ze wspolpraca z Saabem ma sie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz widac, ze wspolpraca z Saabem ma sie dobrze...

 

A mi się właśnie wydawało, że Tribeca i nowa Impreza to już (na szczęście!) ostatni akord tej współpracy, jako że GM, właściciel Saaba i udziałowiec FHI, miał sprzedać swój pakiet akcji FHI :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genralnie nie jest brzydka, widzialem brzydszy, ale tez ladniejszy przwidywany wizerunek Imprezy.

Z tylu nie ma napisu SUBARU, po to zeby kazdy mogl sobie nakleic NEXIA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Ale ksenonów (brak spryskiwaczy) to ja tam nie widzę... W show-carze! Chyba w tym modelu również trzeba zapomnieć o ksenonkach :mrgreen:

 

To że brak spryskiwaczy nie oznacza że nie będzie HID-ów, na 100% będą a dzięki tym że jest soczewka o wiele łatwiej będzie zamontować xenon 8)

 

Ogólnie to bardzo fajna, widać nowy styl Subaru oraz zmiane grilla, dla jednych "za" dla innych "brzydal". Jedyna rzecz która mi osobiście nie podchodzi to tylne światla :?

 

No co Ty, nie podobaja Ci sie tajwanskie lexuslooki, czy jak je tam zwal. Sa rownie wiesniackie jak dokladane xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...