Skocz do zawartości

SJS dla forumowiczów numer II


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja 17.06. jestem do dyspozycji - ale mam mały problem... Właśnie dziś pozbyłem się samochodu (nie, nie... 8) nie tak jak Babroch - normalnie, drogą sprzedaży :wink: ) i tymczasowo zostałem jedynie z autkiem żony, które tak trochę mało sportowe jest i w dodatku ciut nie w formie mechaniczno/blacharskiej tu i ówdzie... nie wiem, czy mi się nie posypie do reszty, jak nim dam ognia, a tego bym nie chciał póki co, bo nie lubię miejskiej komunikacji...

Ale to już pewnie z Johnnym via priv skonsultuję.

 

Tak czy inaczej, będę z wami - i oczywiście deklaruję organizację części popołudniowo-nocno-rozrywkowej. Jutro wstępnie obdzwonię parę miejsc i zaproponuję jakiś program.

Rozumiem, że wstępnie możemy zakładać coś np. takiego:

- porządne gospodarstwo agroturystyczne albo skromny pensjonacik w miarę blisko toru i na naszą wyłaczność;

- ognisko ze skokami przez nie, śpiewem i innymi takimi;

- bilardy, konie, korty tenisowe, pola golfowe i aquaparki - jak się da przy okazji;

- jakieś wygodne miejsce do kimnięcia - dla mniej wytrwałych :twisted: ;

- pożywne śniadanie dla wszystkich.

Proszę o uwagi i korekty do powyższego, żebym wiedział, czego mniej więcej szukać. Im szybciej, tym lepiej - bo czasu nie ma dużo, sezon turystyczny już się tu zaczął, więc obawiam się, że w lepszych lokalizacjach może być problem z miejscami.

 

Osoby, które poszczą w piątki, uprasza się o zgłaszanie zapotrzebowania na dania rybne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zalatw mi 2m x 1m ladnie skoszonej trawki przez OGSa ;) i ladna pogode ja wezme kocyk i sie kimne jak mnie sen zmozy co raczej jest malo prawdopodobne :D aha z rana ja nic nie jem tylko tak ze 2 litry mineralki niegazowanej ewentualnie zimne piwko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan z koszeniem zakretow dobry jest :twisted:

 

Na zdjeciach widzialem, ze trawa rosnie ... mozecie sie powoli z nia zegnac :mrgreen:

 

Johnnym, w takim razie co mam zrobic z tym szkoleniem podarowanym przez SIP... mam to wykorzystac jako to 17-tego czy jak? Co proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wis ujales to wsio wspaniale.ja tylko bym prosil jesli to mozliwe (chodzi o spanie ) czy byla by mozliwosc znalezienia chalupek w ktorych mozna by sie zaszyc w ciszy.moja zona ma w brzuchu towarzystwo i raczej wczesnie chodzi spac. wiec jak bys cos jakos znalazl to by bylo super.

dzieki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motel przy torze jest całkiem OK a naprzeciwko jest zajazd w który mteż są w miarę OK noclegi.

 

W pierwszym odruchu też o nich pomyślałem - zaletą jest to, że mamy blisko i nie trzeba już nigdzie jeździć... ale "kameralnie" to tam za bardzo nie jest, a żarcie takie a'la późny Gierek w państwowej restauracji.

Sprawdzę dokładnie, ile tam teraz wołają - i pokażę razem z jakąś alternatywą, jak wykombinuję coś sympatycznego - niech większość zdecyduje demokratycznie, jaki wariant woli.

Myślę, że jeszcze dziś coś się tu pojawi w tej sprawie - więc zaglądajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze dziś coś się tu pojawi w tej sprawie - więc zaglądajcie.

Dziś się nie pojawi, bo w Moto-Raju maja dziś urwanie pały z uwagi na imprezkę wyścigową - nie ma z kim rozmawiać konketnie. Próbuję jeszcze dodzwonić się do Stodółki, ale nie ręczę za skutek.

 

Kuba - o ile dobrze rozumiem, to Ty będziesz w Miedzianej? To może spróbowałbyś sie na miejscu zorientować co i jak, bo ja podjechać nie mam czasu... :roll: :?: No i przede wszystkim - czy zrobią nam ognisko, bo ja jak się napiję, to muszę poskakać przez ogień... :twisted:

 

A jak nie dasz rady zrobić rozpoznania - to ja się tym zajmę w poniedziałek, będę bardziej czasowy.

 

Co do żarcia - popatrz, a ja myślałem, że jesteś bardziej wybredny ode mnie... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO cz. I:

Wstępne rozpoznanie obiektu - Motel/kemping MotoRaj (przy torze):

 

nocleg (doba):

1 os. w pokoju 2 osobowym - 110 PLN

pokój 2 os. - 140 PLN

pokój 3 os. - 200 PLN

 

w cenę wchodzi śniadanie - trzeba natomiast doliczyć 10 PLN a parkowanie auta (20 PLN za boks garażowy)

 

Przy zorganizowanej grupie - pewnie gratis miejsce na ognisko, trzeba by albo zrobić ekstra zrzutę na żarcie i piwo, albo - gdybyśmy chcieli być bardzo skąpi - przywieźć własne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jedyną logiczną kolejnością jest NAJPIERW część sportowo-szkoleniowo-samochodowa, a POTEM ogniskowo-alkoholowo-integracyjna... więc 17. rano SJS, a 17. wieczorem balanga (obejmująca w razie potrzeby też 18. :twisted: )

 

PS> Jutro wieczorem zaprzyjaźnieni agroturyści obiecali skalkulować ofertę noclegowo-gastronomiczno-rozrywkową, alternatywną dla motelu na torze.

Na pewno będzie taniej i kameralniej - ale trzeba kawałek przejechać z M.Góry... więc proszę się wstępnie zastanawiać, co wolimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...