Skocz do zawartości

Które legacy/outback jako samochód rodzinny? A może Tribeca?


Przemeq

Będąc fanem subaru, jako samochód rodzinny wybrałbym  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ale pisałeś ze kupiłeś chałupę

 

Bank mi kupił :mrgreen:.

 

potrafi zrujnować każdy budżet

 

Wiem, choć środki na wykończenie mają się wziąć z akcji, o której piszę w podpisie 8). Poza tym dom jest mały i skromny :).

 

piepszyć rozsądek :twisted: , to nie jest dobry doradca przy kupnie jakiekolwiek subaru :cool: , trzymaj kurs na sedana :mrgreen:

 

Hell yeah! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bank mi kupił .

 

uff bo już myślałem ze jestes jedynym kosmitą w Polsce który kupił dom za swoje :twisted: :wink:

 

jaki by nie był duży, mały, wypaśny, skromny to i tak wciąga wszystko (min 150% zakładanego budżetu :lol: ) i ciągle mu mało :twisted:

 

dobra, dobra przestaje już zrzędzić, powodzenia w zakupie :!: ................. sedana :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki by nie był duży, mały, wypaśny, skromny to i tak wciąga wszystko (min 150% zakładanego budżetu :lol: ) i ciągle mu mało :twisted:

Taaa... Jakby mnie ktoś pytał o urządzenie mieszkania to należy:

1. Zrobić bardzo szczegółową listę co i jak ma być

2. Zrobić projekt

3. Określić budżet

4. Pomnożyć przez dwa

5. Zacząć robić

6. Jak już się skończy ten podwójny budżet to zacząć kombinować skąd wziąć brakującą resztę :grin:

 

P.S. Właśnie urządzam mieszkanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ape tak to niestety wygląda, zawsze się znajdzie troche lepsza wanna, tv, kran, szfka itd tylko niewiele droższa a moze kupimy przecież budujemy na lata i tak dalej blablabla

 

No właśnie. Problem w tym, że potem tak realnie nie korzysta się z tych rzeczy na lata, tych wszystkich funkcji kolejnych urządzeń AGD/RTV itp. itd. :twisted:

 

Wracając jednak do Legaca 2.5GT sedan... Czy ktoś ma doświadczenie z jasną skórą made by subaru? Bo zanosi się na to, że samochód ten będzie koszmarnie niepraktyczny - nie dość, że sedan, to jeszcze z jasną skórą :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewne. Szwedzi to musza byc z innej planety ... wyszlo im ze Legacy jest lepsze od A 5 :grin:

 

http://www.subaru.se/images/diverse/sar ... legacy.pdf

 

http://www.subaru.se/images/diverse/sar ... legacy.pdf

 

http://www.subaru.se/images/diverse/sar ... legacy.pdf

 

No tak ale Szwecja to specyficzny kraj gdzie nie jest wazne jak Auto przyspiesza no chyba ze na sniegu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenie z jasną skórą made by subaru?

Ktoś ma ;)

Ja tam nie widzę żadnych problemów, raz w tygodniu moje Ogry ;) pucują samochody salonowe, testowe i prywatne ;) Zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze....eee, ten.... chyba mnie się reklamy pokićkały ;)

A tak na serio - jasna skóra jest bardzo mało praktyczna i bardzo, bardzo efektowna, znaczy ja zamówiłem z czarną skórą ale gdyby był dostępny z jasną (w żądanym terminie) to by mi ręka nie zadrżała. IMO - czarny sedan, jasna skóra i pozdejmować wszelkie oznaczenia z tylnej klapy :D albo wręcz nakleić BOXER DIESEL ;) (wtedy masz większy spokój "na mieście" ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO - czarny sedan, jasna skóra i pozdejmować wszelkie oznaczenia z tylnej klapy

 

O to to. Choć ma tym wozem jeździć głównie druga połowa i zanosi się na to, że będzie raczej Camellia Red Pearl. Problem w tym, że ja w takiej czerwonej perle wyglądałbym raczej dziwnie, a planuję być częstym użytkownikiem tego wozu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam mieć samochód (innej marki) z jasnymi skórami i sprzedawca odradzał mi je, jeżeli często chodzę w dzinsach. Jasna skóra się od nich zabarwia i bardzo trudno to doczyścić. No ale może Subaru ma lepsze skóry niż BMW :wink: .

 

Jasny na zewnątrz - ciemny wewnątrz i na odwrót. Napisy na klapie też zbędne mi się wydają :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja w takiej czerwonej perle wyglądałbym raczej dziwnie, a planuję być częstym użytkownikiem tego wozu

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi " ;) więc to akurat bym pominął ;) (no dobra, dobra, teraz jeżdżę bordowym Forkiem ;) ale z czarną skórą, o! )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam mieć samochód (innej marki) z jasnymi skórami i sprzedawca odradzał mi je, jeżeli często chodzę w dzinsach. Jasna skóra się od nich zabarwia i bardzo trudno to doczyścić

 

Hmmm... to poproszę babcię, żeby mi pod tyłek wydziergała taki dywanik :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dywaniki łazienkowe maja tą przewagę, że mają spodnią część gumowaną, więc się tyłek tak nie będzie ślizgał po fotelu :wink: :mrgreen: .

 

Tak domniemuję :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli często chodzę w dzinsach. Jasna skóra się od nich zabarwia i bardzo trudno to doczyścić.

 

co do pierwszej czesci to sie zgodzę , ale druga to nieprawda :razz: . Mamy w outlanderze jasną skórkę i schodzi z niej bez problemu (tylko długopis jest nie do wyczyszczenia) , co prawda faktem jest ze z powodu posiadania własnej myjni auto jest gruntownie czyszczone bardzo czesto wiec brud nie zdąży się wgyźć.

 

Czerwien z jasnym srodkiem moze być bardzo fajna, chyba ze od razu wzorem AK przemalujesz nowkę na wrblue i bedziesz udawał Legasia Sti :twisted: byłby kozak :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zanosi się na to, że będzie raczej Camellia Red Pearl. Problem w tym, że ja w takiej czerwonej perle wyglądałbym raczej dziwnie, a planuję być częstym użytkownikiem tego wozu

 

Eee tam. Za dużo już jest na naszych ulicach czarnych, srebrnych, szarych wozów... jest ponuro :wink: Bierz biały (wymarzony kolor na łomiankowskie skróty :mrgreen:) albo czerwony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w outlanderze jasną skórkę

A to chyba nie ze stajni BMW, bo ja o BMW pisałam :razz: :mrgreen:

z powodu posiadania własnej myjni auto jest gruntownie czyszczone bardzo czesto wiec brud nie zdąży się wgyźć

Tiaaa..., to jest ponoć podstawa - raz w tygodniu wyczyścić :wink: .

 

Ja mam czarną skórę w OBKu i nie mam problemów, zimą w ogóle tego nie czyszczę, bo za zimno ponoć :roll: .

 

Czerwien z jasnym srodkiem moze być bardzo fajna

Może, chociaż w mojej opinii to "damski" zestaw :wink: .

 

A biały z czarnymi skórami :?:

 

 

Może MIKKI zrobi poglądowe symulacje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwien z jasnym srodkiem moze być bardzo fajna

 

Tak sądzę. Choć, jak pisałem, i jak potwierdziła Apal, mało męska :twisted:.

 

Za dużo już jest na naszych ulicach czarnych, srebrnych, szarych wozów... jest ponuro :wink: Bierz biały (wymarzony kolor na łomiankowskie skróty :mrgreen: ) albo czerwony :twisted:

 

No właśnie - te czarne i srebrne korpowozy :twisted:. Stąd pomysł czerwonego. Białego legaca już mam - jeden starczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajne, gdybyś nowego też kupił w białym - najstarszy i najnowszy Legac, oba białe

 

Hmmm... Brzmi interesująco 8).

 

Jeszcze mam sporo czasu do zastanawiania się nad kolorem, bo - jak pisałem - mowa jest tu o wozie, do którego się będę przymierzał pod koniec tego roku. Ale biały kolor lubię i uważam, że do legaca bardzo pasuje 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tylko dwa słowa o jasnej tapicerce...

 

W moim byłym OBKu była jasna skóra. Teść jej w ogóle nie czyścił, a jak ja przejąłem auto to wziąłem miękką szczoteczkę, wodę z domieszką pana Ludwika :mrgreen: i cały niebieski brud z dżinsów zszedł bez najmniejszego problemu.

 

Pamiętam, że efekt był niesamowity, zwłaszcza jak na 5-letnie auto.

 

Powiem tak - zawsze ciemna tapicerka jest bardziej praktyczna, ale kto tu jest praktyczny motyla noga?! :twisted:

 

 

P.S. Pomysł Mikada z zestawem 2xbiel wypas! Ale obawiam się, że Apal może mieć rację z tym wyborem koloru... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se właśnie uświadomiłem, że mam w domu sofę z jasnej skóry. Sofa ma kilka lat i nie ma na niej żadnych śladów, oprócz tego, że skóra się trochę "wysiedziała" (ale tylko trochę). To co to - wina skóry w subarakach, że tak łapie inne barwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to - wina skóry w subarakach, że tak łapie inne barwy?
Nie wiem na ile to prawda, ale kumpel, którego ojciec zajmuje się skórzanymi tapicerkami, mówił mi, że w 95% przypadków skóra montowana fabrycznie w samochodach nie jest "z najwyższej półki" :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...