Skocz do zawartości

OSTATNI zimowy trening w NMNP 14 LUTY niedziela !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani.no cóż jestem mocno walniety w głowę wiec zamówiłem już teren i ciężki sprzęt na sobote. :roll: :roll: :roll:

 

w NIEDZIELE LATAMY ale przysięgam że to juz ostatni raz bo rozwód i tak wisi w powietrzu :mrgreen:

 

Od czwartku zapowiadaja opady sniegu :!: jesli nie sniegu nawioze. no i chyba dorobie kolejne ze 3 km nowej trasy :idea: aby nudno nie było :mrgreen:

 

 

Wpisowe 150 pln. od osoby jeżdzącej czas: 9 -16

 

vert - :shock:

 

LISTA:

 

1.

2.

3.

4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od czwartku zapowiadaja opady sniegu :!: jesli nie sniegu nawioze.

Od rana pada sobie równo śnieg :mrgreen: Gdyby Ci było za mało , to na podwórku mam kilkadziesiąt ton - całkiem blisko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejaki holo kiedyś powiedział: 1km treningu na śniegu to jak 2 na szutrze i 4 na asfalcie... i co począć? trza sie pisać..

 

1. piter_s

2.

3.

4.

 

vert czy nie da sie zostawic deko wiekszej warstwy sniegu o ile jeszcze popada?

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super chlopaki.moze dzieki kucharowi bedzie nas mało ? wtedy zajezdzimy sie na amen. :twisted:

generalnie po za sniegiem zamówilem solarke ale taka duża miejska :mrgreen:

wiec bedziemy jezdzic a nie sie slizgac kiedy sie wyslizga :cool:

 

[ Dodano: Wto Lut 09, 2010 5:17 pm ]

Damn... szkoda, że nie tydzień później...

 

za 2 tygodnie trening robi Opał a ja nie lubie z nikim konkurować bo ja z tego nie żyje wiec przyjade do opała posmazyc kielbaski :twisted: tym bardziej ze go lubie a po ostaniej przejazdzce z nim nabralem do niego ogromnego szacunku. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyla noga - cały łikend kibluje w biurze nooo. Ale zobaczymy - jeszcze kilka nocek strzeole to może sie wyrobie zwłaszcza że wspólnik wraca w piątek z Jemenu to na niego spróbuje zwalić resztę spraw. Ale bym pojeździł w końcu - bo zima sie skończy a ja nie pomęcze antyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.jest to lotnisko.obszar 550 hektarów.

Jezdzi sie tam główwnie bokiem i dość szybko.Trasę wytyczam po pasie startowym, bardzo... zróżnicowany odcinek.Jest to kawałek bardzo podobny do typowego odcinka specjalnego - rajdowego. Trasa jest szeroka.snieg,lód,płyta,nawroty etc.

 

odcinek ma ok 5km.

miejsce to nowe miasto nad pilica.60 km od warszawy.

jadac trasa na radom kielce skrecasz w grójcu na konskie.dojezdzasz do mogielnicy a nastepnie po 13 km jestes w NMNP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyla noga - cały łikend kibluje w biurze nooo. Ale zobaczymy - jeszcze kilka nocek strzeole to może sie wyrobie zwłaszcza że wspólnik wraca w piątek z Jemenu to na niego spróbuje zwalić resztę spraw. Ale bym pojeździł w końcu - bo zima sie skończy a ja nie pomęcze antyka.

Stachu, "spokojna twoja rozczochrana" :mrgreen: widziałem dzisiaj, że masz nowe serwo i stare, dobre, dużo lepsze od "tych nowych", przewody. Teraz tylko oponki i śmigasz... no mógłbyś jeszcze pomyśleć o spawie :mrgreen: :wink:

Panowie, wrzuccie jakies info dla niezorientowanego, co to za miejsce, jak sie tam jezdzi, jak sie tam dojezdza itp.

Tak to mniej-więcej wygląda:

, ale trzeba przyznać, że na imprezie Verta było całkiem równo... na piachu zaoszczędził, ale próba obleci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. piter_s

2. AlMastar w buni

3. GRacowy i jego ukochana SpecBaba

4.Ostry fruwające E7RSII

5.Waldi E9

6. gourmet, nie mylić z mistrzem w czarnym Forysiu :razz:

 

hehe wiem teraz to holera: kołdej który jest mega skurczybykiem...skad on sie wział ... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyla noga - cały łikend kibluje w biurze nooo. Ale zobaczymy - jeszcze kilka nocek strzeole to może sie wyrobie zwłaszcza że wspólnik wraca w piątek z Jemenu to na niego spróbuje zwalić resztę spraw. Ale bym pojeździł w końcu - bo zima sie skończy a ja nie pomęcze antyka.

Stachu, "spokojna twoja rozczochrana" :mrgreen: widziałem dzisiaj, że masz nowe serwo i stare, dobre, dużo lepsze od "tych nowych", przewody. Teraz tylko oponki i śmigasz... no mógłbyś jeszcze pomyśleć o spawie :mrgreen: :wink:

Panowie, wrzuccie jakies info dla niezorientowanego, co to za miejsce, jak sie tam jezdzi, jak sie tam dojezdza itp.

Tak to mniej-więcej wygląda:

, ale trzeba przyznać, że na imprezie Verta było całkiem równo... na piachu zaoszczędził, ale próba obleci :wink:

 

widze ze byles na jakiej amatorskiej imprezie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...