Skocz do zawartości

tarcze pod zaciski 2-tłoczkowe


kazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5x114 ma STI i przypadkiem nie piszesz o tarczach na tył ?

Dostałem taki zestaw z zaciskami do WRX 2005 bo ktoś wymienił na zestaw STI .

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 10:42 pm ]

Otwór centrujący ma 67 mm- chyba , bo nie chce mi się garażu otwierać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy wejdą na to felgi 16"?

 

Nie powinno być problemu. Na 294mm w WRX i w GT wchodzą felgi 16". Tzn. na dwutłoczkowe zaciski bez problemu wejdzie większość felg 16". Na czterotłoczkowe zaciski z tarczą 294mm już trzeba poszukać bo wchodzi mniej modeli w rozmiarze 16". Ale wchodzi też kilka modeli w rozmiarze 15" - BRAID, COMPO itp. Także na te mniejsze, czy to 277mm, czy 285mm (czy coś takiego) felgi 16" powinny wchodzić chyba wszystkie, o ile są zaciski dwutłoczkowe. Zasadniczo nie powinno być też poblemu z felgami 15", tylko trzeba by poprzymierzać, albo potwierdzić u producenta.

 

Tak w ogóle to o ile otwór centrujący tarczy jest chyba zawsze większy, niż otwór centrujący felgi (dla imprez 56,1mm) - czyli te 67mm może być OK, to jednak nie słyszałem, żeby w WRX new age były gdziekolwiek, kiedykolwiek montowane inne hamulce, niż 294mm...

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 12:29 am ]

IRAZU, jesteś pewien, że to hamulce do imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zmierzone 288 mm . Mierzone suwmiarką - mają rozstaw 5x114

 

Nie ma takich tarcz w Subaru :idea: jak zwykle Ci pewnie coś pokreciło :twisted: . Nigdy WRX nie miał rozstawu 5x114,3 to po pierwsze, po drugie nie było średnicy 288, po trzecie nie było tarcz ze średnica 67 otworu.

 

W wrx-ach, GT 98-00 z przodu jest 294 mm rozstaw 5x100. otwór 58mm koniec kropka,

W gt<98 z przodu jest 277mm , 5x100, otwór 58

Z tyłami w GT jest róznie , są 266mm pełne i wentylowane , w WRX EU, 290mm wszytskie 5x100, otwór 58

 

Owszem są tarcze 294 mm z rozstawem 5X114,3 zakładane jako szutrowe / zimowe do STI 05> z małym zaciskiem.

wszystkie subaru maja rozstaw 5X100 za wyjątkiem STI 05> i Tribeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit ja nie napisałem , że mam zestaw z wrx. Znajomy kupił w 2005 WRX-a . Natychmiast zmienił hamulce na STI . To co zostało , dostałem w spadku . Wklejał kiedyś cały zestaw edi-gt. Trochę póżniej wkleję zdjęcie zestawu , który mam .

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 8:41 am ]

carfit a jakie wymiary mają tarcze STI 2005 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit ja nie napisałem , że mam zestaw z wrx.

potem

Znajomy kupił w 2005 WRX-a

 

No to z czego te tarcze w końcu sa ?

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 8:45 am ]

carfit a jakie wymiary mają tarcze STI 2005 ?

 

przód 325mm

tył 316 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił w 2005 WRX-a . Natychmiast zmienił hamulce na STI . To co zostało , dostałem w spadku . Wklejał kiedyś cały zestaw edi-gt. Trochę póżniej wkleję zdjęcie zestawu , który mam .

Pewnie też kupił cały zestaw STI więc tarcze mam STI a zaciski WRX . Jestem pewien wymiarów 288/67 rozstaw5x114 .To jest zmierzone . Mogę tarcze odsprzedać bo potrzebuję z rozstawem 5x100 i średnicą 56 mm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...