Skocz do zawartości

Uwaga, fotozagadka!!!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kolega Wielkopolanin i jego kibelek, pardon, jego katalog, zdominowali konkurencję i wbili niżej podpisanego w kompleksy (pewnie nie tylko mnie...) proponuję, dla poddierżania razgawora, tfffurczo podejść do sprawy i nieco zmienić menu.

 

Tego w katalogu nie ma... Mianowicie - środeczki aut teraz poproszę.

 

Na początek taki oto obrazek... a tym, którym wydaje się, że to łatwe i że na pierwszy rzut oka rozpoznają pewne typowe elementy, radzę się dobrze zastanowić. Zanim wkleję link do strony, z której fotka pochodzi... :wink: :twisted::mrgreen:

Lejdis end dżentelmen, damen und herren, żienszcziny i muszcziny, damy i huzary... i Wy, księże kapelanie... Silwuple:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta kierownica... te fotele z wysuwaną poduszeczką... ta krzywa konsola, wygieta ku kierownikowi... nie? :twisted: 8)

 

A tymczasem fota pochodzi ze strony, na której prezentowane są wnętrza używanego auta marki znanej i lubianej...

 

O!_Takiego_właśnie_:-)

 

(należy kliknąć w "dalsze zdjęcia")

:mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Oczywiście, coś się komuś porypało...

 

Inna rzecz, ze nie miałbym nic przeciwko takiemu wnętrzu w połączeniu z tą mechaniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, swoją drogą... - ktoś miał fantazję! A bez podpowiedzi Aflinty nie byłoby szans... dopiero wtedy mnie tknęło i zobaczyłem koło na czterech śrubach: normalne pikapy mają pięc albo sześć z reguły, więc to musiała byc jakaś przerobiona osobówka, i to albo stara, albo niższego segmentu.. 8) :wink:

 

PS:

WiS czyta w moich myślach

Nie tylko w Twoich. Inaczej bym nie przeżył. Taki zawód... Mówiłem, że się zawodowo zajmuję młodzieżą, nie...? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...