Skocz do zawartości

Uwaga, fotozagadka!!!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi sie Gallardo bardzo podoba, naprawde z jajem zrobili tą sylwetkę, a to że to właściwie Audi mi specjalnie nie przeszkadza, bo to dobrze wróży napędowi 4x4 :wink:

 

Na wygląd jest O.K. Wydaje mi się, że fani lubią Lambo za to, że jest brutalnym dzikusem, a Audi umyła, ogoliła i ubrała w tani garnitur tego dzikusa. Emocje zastąpili wyrachowaniem. Jak na Audi super samochód, jak na Lambo zbyt "zimny". Z drugiej strony "nie do końca ucywilizowane wyścigówki" nie sprzedają się za dobrze. Ferrari-> Fiat, Lambo->Audi, TVR-> wykupiony przez ruskich. Z takich firm to chyba tylko Porsche i Lotus(nie jestem pewny) się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z produkowanych obecnie Cytrusów. Zdjęcie sugeruje, że to z jakichś targów, czy salonów samochodowych. Klamek dokładnie nie widać, ale wyglądają jak z prototypu, za ostre itp. Do tego patrząc na linię dachu ma się wrażenie, że tylne koła są w zderzaku. Dość podobny tył ma Mazda Verisa, ale ona ma tylną oś "wcześniej" . A3 też trochę przypomina.

 

Obstawiam na prototyp czegoś małego 2 drzwiowego. Miejskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjecie - nie i nie :twisted:

 

Bo drugie to Nissan, ale ja się o pierwsze pytam. :wink:

 

Wiesz ile samochodów ma taki kawałek przodu jak to coś ? Nawet Impreza.

To zdjęcie pokazuje za mało aby zgadnąć. Mam wymienić wszystkie samochody które taki przód mają, a trochę ich jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...