Skocz do zawartości

Zakup Legacy do zadań specjalnych


mistee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Co to tam w tym kurniku na desce rozdzielczej za zestaw końtrolek?

ECS - zawieszenie pneumatyczne - nie działa. Padła sprężarka a mortyzatory nowe kosztują minimum 6800 za komplet co przewyższa cenę samochodu. Są założone gazowe.

Co to to takie dziwnie między fotelami, obok sterowania lusterkami?
Sterownik Webasto - zdemontowanego niestety.
A jeśli już mowa o Galantach: zawsze mi się podobały te modele z "rekinim" przodem...
Mi też :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, THX, za szybkie zaspokojenie ciekawości.

Przy okazji: mojej dziewczynie, Ani (również forumowiczce, choć mało aktywnej :razz: ) zanabyliśmy agamę brodatą, taką jak na Twoim avatarze, o wdzięcznym imieniu... Scooby :mrgreen:

Scooby (WRC?) uwielbia kręcić bączki, kiedy tylko wyrwie się z terrarium, muszę kiedyś wrzucić filmik na forum to będzie do kolekcji z kotem i Kenem. I tak to zboczenia pozostają mocno rodzinne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż do kolekcji - nie będziesz zawiedziony

 

Nieukrywam ze jest w planach np. cus takiego (tylko M/T): http://www.litchfieldimports.co.uk/stoc ... sp?inc=287

 

ale chwilowo odbijam sie od dna, a w obecnym klimacie moze to chwilke potrwac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż do kolekcji - nie będziesz zawiedziony

 

Nieukrywam ze jest w planach np. cus takiego (tylko M/T): http://www.litchfieldimports.co.uk/stoc ... sp?inc=287

 

ale chwilowo odbijam sie od dna, a w obecnym klimacie moze to chwilke potrwac :evil:

Kolega sprowadza takie z Japonii do Polski i sprzedaje w rozsądnych pieniądzach.

W UK mam 3 znajomych z takimi, w Polsce wiem o kilku udanych przekładkach z czego 3 właścicieli to moi kumple.

 

IMG_1030.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, ale jej wymiana nie stanowi problemu.

Problemem jest to, że wymienić trzeba oprócz ściany także bardzo rzadko spotykaną maglownicę oraz środek do tylnych foteli włącznie z podsufitką.

 

Po Warszawie jeździ taki poliftowy Legnum w kolorze biała perła ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 11:54 pm ]

Galant VR-4. Zawsze miałem na jego temat fantazje :wink: :mrgreen:

 

Kiedyś kolega przewiózł mnie chyba takim Galancikiem ze Szwajcarii. Nie wiem, czy to możliwe, czy te misiaki miewały kierownice po "normalnej" stronie. Było to kombiak i zaiwaniał zdrowo.

Samochód nie został kupion przez Szwajcara w Szwajcarii ale chyba sprowadzony... Same :?: :?: :?:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega przewiózł mnie chyba takim Galancikiem ze Szwajcarii. Nie wiem, czy to możliwe, czy te misiaki miewały kierownice po "normalnej" stronie. Było to kombiak i zaiwaniał zdrowo.

Samochód nie został kupion przez Szwajcara w Szwajcarii ale chyba sprowadzony... Same

Nie miały. Galant/Legnum (kombi) EC5A/EC5W wystepowały WYŁĄCZNIE z kierownicą po prawej stronie. Oficjalny import do UK wyniósł 200szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistee zajrzyj sobie na forum terenowe do działu podróże i wyprawy: http://www.forum4x4.pl/

Znajdziesz sporo informacji o tych rejonach.

Z moich doświadczeń mogę Ci napisać, że Rumunia to w pełni cywilizowany kraj, na Ukrainie też tragedii nie ma. Warsztaty i mechaników złote rączki znajdziesz wszędzie. Kłopot polega na tym, żeby posiadać część do wymiany :)

Niskim autem typu legacy możesz pojeździć po drogach i szutrach. W prawdziwe góry będzie ciężko, szczególnie na ukrainie.

Bywam w tych terenach przygotowanym patrolem, dojazd trochę męczy ale w górach frajda :)

Fajne rozwiązanie w lekki teren to VW T2 Syncro na terenowej oponie i spać można z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mistee zajrzyj sobie na forum terenowe do działu podróże i wyprawy: http://www.forum4x4.pl/

Znajdziesz sporo informacji o tych rejonach.

Z moich doświadczeń mogę Ci napisać, że Rumunia to w pełni cywilizowany kraj, na Ukrainie też tragedii nie ma. Warsztaty i mechaników złote rączki znajdziesz wszędzie. Kłopot polega na tym, żeby posiadać część do wymiany :)

Niskim autem typu legacy możesz pojeździć po drogach i szutrach. W prawdziwe góry będzie ciężko, szczególnie na ukrainie.

Bywam w tych terenach przygotowanym patrolem, dojazd trochę męczy ale w górach frajda :)

Fajne rozwiązanie w lekki teren to VW T2 Syncro na terenowej oponie i spać można z tyłu.

 

Odpowiadam trochę z poślizgiem - takim, w jakiego można wprowadzić Outbacka AT :mrgreen: - dzięki za link i informacje.

 

Po zapośredniczonej konsultacji z Rover'zystami z Babic, myślę jeszcze o Land Roverze (najlepiej Defender) z silnikiem Diesla.

Czyli lista obejmuje:

- Legacy I gen.

- VW T2 Syncro

- Land Rover (najlepiej Defender)

 

Póki, co pod choinkę mogę sobie kupon totka z 3 zakładami po 3 złote. Uhhhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...