Skocz do zawartości

Rodzaje zawodów i zasady jazdy na plejadach


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Loucyphre ja już mam pierwszy stopień za sobą. Planuję drugi więc bardzo mnie interesuje twoja wypowiedź. To jest pewna informacja? I jak ją "wyegzekwować"?

 

Pierwszy raz jest for free, za następne trzeba płacić. A co do reszty to na pierwszym pokazuja czego nie umiesz, a na dalszych, czego sie można nauczyć i co można z tym zdziałać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do blota, ktore jest "najprawdziwszymi w świecie elementami natury wyrwanymi z ich otoczenia naturalnego"

To moze by tak ciiiiszej troche przez wzglad na przyczajonych w krzakach Zielonych :wink: Dla nich wersja oficjalna brzmi: bloto w spray'u :twisted:

A my to juz swoje wiemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquarius!

Wez mnie na swojego pilota!!! Pliiiiiz!!!

Patrzac na ilosc inwestycji, jakie robisz dla tej skromnej osobki, to ja tez tak chce! Nawet jestem w pelnej gotowosci malowac na niebiesko paznokcie u stop! Niezmywalnym lakierem!

A za gumowe plywaczki zrobie wszystko :D:twisted: :wink:

Wez mnie, wez mnie, wez mnie /tu: skamlanie.../

 

A Ty jesteś wodny? Jak tak- to zamienimy zielonego szuwarka (ukłon w stronę Zielonych) w duże akwarium, tylko te gumowe pływaczki- nic wspólnego z ekologią... :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieloni? Na forum Subaru? Eeee, to nie możliwe, za dużo paliwa tu jest przepalanego :)

 

I to jest jedna z rzeczy, która mnie bawi najbardziej w US - chłopaki, które kupują Forestera, Baję, OBK, to ogrzewają dom za pomocą pomp termicznych czy pieców na odpady drzewne, pływają canu na wiosła (coby środowiska nie splamić) i jedzą wyłącznie ekologiczną żywność... a jak w rurę dadzą, to dziura ozonowa urasta do rozmiarow kontynentu....

 

I czują się OK... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jedna z rzeczy, która mnie bawi najbardziej w US - chłopaki, które kupują Forestera, Baję, OBK, to ogrzewają dom za pomocą pomp termicznych czy pieców na odpady drzewne, pływają canu na wiosła (coby środowiska nie splamić) i jedzą wyłącznie ekologiczną żywność... a jak w rurę dadzą, to dziura ozonowa urasta do rozmiarow kontynentu....

:lol::lol::lol: :wink:

Niezwykle słuszne spostrzeżenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popluskać się Foresiem w strumyku też bym chciał. Naprawdę. Fajna sprawa, nawet bardzo (kilka losowań lotto do Plejad jest... :wink: ). Ale porównywanie pluskania się Foresiem w strumyku i parkowania Imprezą to jak porównywać kąpiel z ładną 18-nastką (ostatnio popularny temat na forum), a pójścia do pracy. W związku z tym nie mów, że nikt nie straszy!

 

 

P.S. Znam dwóch faktów ! Trasa szosowa będzie miała 228 km i nie jedzie nią żądna kobieta, chyba, że moja mama (z której się kilku panów nie sympatycznie naśmiewa) się zdecyduje.

 

Jest jeden plus. Jeśli ktośpojedzie za ostro to mu bęzyny zbraknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aquarius to jak zaadoptujesz wodnego..slimaczka znaczy sie to mozesz smialo jechac na terenowa..pudlo wasze

 

Aquar, pomysl jest niezly. Jezeli Slimak domek na grzbiecie nosic potrafi, to i Forysia przez blota i strumienie przerzuci :twisted:

Tylko gdzie i jak montuje sie plyte pod.. slimaka? :mrgreen:

 

A co do udzialu pan (lub tez ich braku), to do zlotu troche czasu. Jeszcze sie zdazy z operacja zmiany plci albo operacja zmiany... w metryce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę żadna kobieta nie jedzie :?:

To ja już przepisuję Forysia na szosową i siadam na fotel pilota. Zajmiemy pierwsze miejsce i zgarniemy główną wygraną (w klasyfikacji pań) :D

 

Muszę cię zmartwić, ale na 90% jedna kobieta już jest :twisted: Musi "paść" tylko taki jeden mały telefon w poniedziałek... Na pocieszenie: zawsze będziesz mógł mówić, że moja mama była przedostatnia, a twoja załoga druga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa szosowa będzie miała 228 km i nie jedzie nią żądna kobieta, chyba, że moja mama (z której się kilku panów nie sympatycznie naśmiewa) się zdecyduje.

 

Z radoscia ci oznajmiam, ze ja jade na trasie szosowej jako kierowca a moim pilotem bedzie rowniez kobieta :mrgreen: Zamierzamy sie dobrze bawic i nie bedziemy sie przejmowac, na ktorym miejscu sie znajdziemy w ostatecznej kwalifikacji. W koncu o dobra zabawe tu chodzi.

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...