Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

radekk jak chcesz możemy iść na wycieczke do Lecha - żeby Ci tak znów smutno nie było :mrgreen:

mam gdzieś Lecha, tak nie piję, wolę samochodem pojeździć. Chce do fabryki Bridgestone'a :!: :!: No do Lecha możemy kiedyś się przejść, w sumie ciekaw jestem jak to wygląda. Chyba musi być grupa przynajmniej 8 osób czy jakoś tak, więc trzeba by się zorganizować. Ktoś chętny?

 

Trzeba być pełnoletnim nie wpuszczą Cię :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Witam wszystkich upalaczy :)

1 grudnia 2007 ponownie odbędzie się SuperOES na Torze Poznań.

Jest to ostatnia edycja w tym roku, wiec warto się pojawić :) Wiecej info na forum RajdowyPoznan.com jak tylko uda mi sie je wskrzesić :neutral:

 

No, to pewnie śniegu troszku spadnie z nieba.. :smile:

 

Dembol, spraw by forum się odźywiło, boo to moje uzaleznienie jest.. codziennie tam zagladam.. najlepsze forum "zachorowalo" :cry:

 

Na SuperOSie powinnam się zjawic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dembol, spraw by forum się odźywiło, boo to moje uzaleznienie jest.. codziennie tam zagladam.. najlepsze forum "zachorowalo" :cry:

 

Na SuperOSie powinnam się zjawic :cool:

Forum juz chodzi. Jak dlugo? Zobaczymy ;)

Generalnie konczy sie okres abonamentowy za serwer i trzeba sie zastanowić co dalej robić. Za home.pl place 350pln a generalnie nic wiele tanszego nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich upalaczy :)

1 grudnia 2007 ponownie odbędzie się SuperOES na Torze Poznań.

Jest to ostatnia edycja w tym roku, wiec warto się pojawić :) Wiecej info na forum RajdowyPoznan.com jak tylko uda mi sie je wskrzesić :neutral:

Właśnie kurcze umawiałem się z jedną osobą na trening na niedziele i nie dał znaku życia :???: A tu się okazało, że forum umarło cholercia nio. A będzie jakaś próba szutrowa? :twisted: Jeśli składać można prośby to ja bym chciał, żeby było bardzo ciasno :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SUPEROES

W dniu 1 grudnia 2007 Automobilklub Wielkopolski organizuje kolejny SUPEROES - podsumowanie sezonu 2007. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. (061) 814-35-11 w. 14. Wpisowe - 50 zł."

 

Moje zgłoszenie poszło i teraz z niecierpliwością czekam czy Chojny da radę, no bo BaRy będziesz !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...