Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

W czwartek rano by mozna ruszyc :)

@@chojny, podobno mamy jakieś spotkanie moderatorskie w środę. W sprawie zamknięcia The Forum i likwidacji Plejad. Skoro Cię nie będzie, to mamy uznać, że głosujesz jak zwykle? "za" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak w zeszłym roku zbiórka na Shelu (Katowicka) i dalej razem.

 

Bardzo dobry pomysł. Godzinę jeszcze ustalimy ale nie ukrywam, że chcielibyśmy wyjechać w czwartek o 8.00 rano. Z tego wynika że na Shellu musimy się zjechać na 8.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek rano by mozna ruszyc :)

@@chojny, podobno mamy jakieś spotkanie moderatorskie w środę. W sprawie zamknięcia The Forum i likwidacji Plejad. Skoro Cię nie będzie, to mamy uznać, że głosujesz jak zwykle? "za" ;)

 

 

3xtak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak w zeszłym roku zbiórka na Shelu (Katowicka) i dalej razem.

 

Bardzo dobry pomysł. Godzinę jeszcze ustalimy ale nie ukrywam, że chcielibyśmy wyjechać w czwartek o 8.00 rano. Z tego wynika że na Shellu musimy się zjechać na 8.30.

Dla mnie nie ma problemu. Im wcześniej wyjedziemy tym wcześniej będziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czytam forum już długo, ale dopiero niedawno się zajerestrowałem. Zastanawialiśmy się z żonką o której wyjechać. Pomysł z Shelllem o 08.30 jest ok!!

Będzie miło długą trasę pojechać w konwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOREK08 witamy na forum. Lepiej nie czytaj bo szkoda oczu ale napisać coś możesz. Poza tym, aby tradycji stało się zadość wejdź tutaj: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/ i przejdź inicjację dla nowicjuszy. Moderatorzy sprawdzają skąd jesteś, stan konta, rozmiar buta i czy zasłużyłeś na taką fajną żonę ;)

 

Dopisuję do konwoju na wątku dotyczącym Plejad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, znajomy wybiera się do Poznania obejrzeć Mazdę MX-5 i ewentualnie posiąść ją drogą kupna. Zależy mu na samochodzie, który niekoniecznie będzie igła - a który będzie sobie później dłubał i doprowadzał do błysku. Poradziłem mu przegląd przed kupnem w ASO Mazdy, ale chce też wjechać do jakiegoś blacharza, który oceni mu rzetelnie stan blachówy i powie czy nie kupuje kopca termitów na kółkach. Czy ktoś może polecić blacharza, który ogarnia temat? Żeby nie było promowania usług blacharskich, konkurencyjnych - może być na PW. No chyba, ze to blacharz, który robi tylko Mazdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, znajomy wybiera się do Poznania obejrzeć Mazdę MX-5 i ewentualnie posiąść ją drogą kupna. Zależy mu na samochodzie, który niekoniecznie będzie igła - a który będzie sobie później dłubał i doprowadzał do błysku. Poradziłem mu przegląd przed kupnem w ASO Mazdy, ale chce też wjechać do jakiegoś blacharza, który oceni mu rzetelnie stan blachówy i powie czy nie kupuje kopca termitów na kółkach. Czy ktoś może polecić blacharza, który ogarnia temat? Żeby nie było promowania usług blacharskich, konkurencyjnych - może być na PW. No chyba, ze to blacharz, który robi tylko Mazdy

 

Mam kolegę,który ogarnia Mazdy bardzo dobrze,bo zawodowo zajmuje się ich rozbiórkami i sprzedażą części,zresztą to człowiek z Klubu Mazdy.Jak co mogę skontaktować zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dawno się nie odzywałeś na Forum
Jestem, jestem, cały czas śledze co sie tutaj dzieje ;) A M3 E30 bym przygarnął :P

 

Czy zna ktoś w Poznaniu lub okolicach jakiś zakład polerujący szyby? Chce spróbować, może się uda zlikwidować te dwa tory na bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś w Poznaniu lub okolicach jakiś zakład polerujący szyby? Chce spróbować, może się uda zlikwidować te dwa tory na bocznych.

 

Jest taki zakład,nie pamiętam namiarów ale łatwo go znaleźć w googlu... Tyle,że...dzwoniłem tam i cena jest zaporowa,zbliżona do ceny nowej szyby(za każdą sztukę).Kompletnie nieopłacalna sprawa.Wobec tego zakupiłem tlenek ceru i spróbowałem sam polerować.Robota głupiego.Nie ma szans.Kupiłem więc (poprzez popularny portal aukcyjny :)) komplet bocznych szyb bez rys od mechanizmu.160 zł z przesyłką.

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię ale przestań oglądać samochód tylko nim jeździj. Widzę, że przechodzisz kolejny etap: jak już tyle w niego wsadziłem kasy to żal go ujeżdżać i trzeba o niego dbać. Za dwa lata się z tego wyleczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, znajomy wybiera się do Poznania obejrzeć Mazdę MX-5 i ewentualnie posiąść ją drogą kupna. Zależy mu na samochodzie, który niekoniecznie będzie igła - a który będzie sobie później dłubał i doprowadzał do błysku. Poradziłem mu przegląd przed kupnem w ASO Mazdy, ale chce też wjechać do jakiegoś blacharza, który oceni mu rzetelnie stan blachówy i powie czy nie kupuje kopca termitów na kółkach. Czy ktoś może polecić blacharza, który ogarnia temat? Żeby nie było promowania usług blacharskich, konkurencyjnych - może być na PW. No chyba, ze to blacharz, który robi tylko Mazdy

 

Mam kolegę,który ogarnia Mazdy bardzo dobrze,bo zawodowo zajmuje się ich rozbiórkami i sprzedażą części,zresztą to człowiek z Klubu Mazdy.Jak co mogę skontaktować zainteresowanego.

a to poproszę o namiar albo info jak to zaaranżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię ale przestań oglądać samochód tylko nim jeździj. Widzę, że przechodzisz kolejny etap: jak już tyle w niego wsadziłem kasy to żal go ujeżdżać i trzeba o niego dbać. Za dwa lata się z tego wyleczysz.

Noooo. Coś w tym jest, nawet takie duże "coś" ;) Jak przeżyjemy X Plejady to może w końcu na TD sie wybierzemy. Ale szyby nadal bym wypolerował :biglol: Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej. Coś dawno się nie odzywałeś na Forum. Już zaczęliśmy się zastanawiać czy, jak moda nakazuje, nie przerzuciłeś się na BMW :biglol:

Izotom, ja Cię proszę, nie zaczynaj... Moda to jest na białe :P

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...