Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje antolll i również pozdrawiam :) a to byłeś ty tą del solką :) ja nie mogłem za bardzo depnąć bo jeszcze zimny silnik miałem :D

 

-- Pt sie 12, 2011 10:47 am --

 

Pozdrawiam niebieskiego GT spotkanego dziś koło 18.30 a Lotosie na Hetmańskiej:) kogo to?

 

na angielskich tablicach? :)

 

Tak jest i ładnie burczący:)

 

No to byłem ja :wink: dziękuje i również pozdrawiam :) a ty czym byłeś? :)

 

 

Szept: Czerwonym Golfem ;) jakoś wstyd świniaczyć.

 

Pozdrowienia dla żółtego Volvo Antollla widzianego pod Kocarem jakiś czas temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Dziękuje antolll i również pozdrawiam :) a to byłeś ty tą del solką :) ja nie mogłem za bardzo depnąć bo jeszcze zimny silnik miałem :D

Słyszałem :mrgreen: Obstawiam zmiany biegów koło 3-3,5tys na słuch, dlatego szliśmy łeb w łeb :lol:

 

No coś tak mogło być bo przy chłodnym silniku staram się nie przekraczać tej granicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję tapicera do obszycia justynkowej kierownicy.

Zna ktoś jakieś miejsce? Bo umówiona w zeszłym tygodniu kobieta jak dzisiaj zadzwoniłem to zaproponowała mi termin wrześniowy, a ja potrzebuję mieć to obszyte do piątku :mrgreen:

 

Sprawdź tutaj: http://www.apak.najnet.pl/oferta.html

 

Robiłem kiedyś u nich fotel kierowcy, było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję tapicera do obszycia justynkowej kierownicy.

Zna ktoś jakieś miejsce? Bo umówiona w zeszłym tygodniu kobieta jak dzisiaj zadzwoniłem to zaproponowała mi termin wrześniowy, a ja potrzebuję mieć to obszyte do piątku :mrgreen:

 

Sprawdź tutaj: http://www.apak.najnet.pl/oferta.html

 

Robiłem kiedyś u nich fotel kierowcy, było OK.

 

Dzwoniłem do nich w zeszłym tygodniu, dali mi termin na wrzesień :mrgreen:

 

Znalazłem parę adresów, teraz sprawdzają swoje zasoby zamszu i alcantary, po południu wszystko się okaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xczarna_perłax, pozdrawiam :)

 

antolll, wiadomson ! Zobaczysz mojego forka w wersji outlaw-madmax: bez grilla, 3 x felga 7.5", 1 x 8", 2 x opona 225, 2 x opona 235".

 

-- 19 sie 2011, o 11:37 --

 

ej zara zara, jakie nawroty ? to nie beda smigac w kółko ? ja chce zobaczyc, czy na magnetyzerach i wtrysku mazowszanki Black Adder zrobi lepszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, szkoda że mnie jutro nie ma w mieście, bo chętnie bym popatrzył jak Piotrek upala tego potwora
asiorek ,zapraszam na prawy kubełek
dwie osoby spoko ,planuję parę testów
Jako i VAsqez dawajcie 20 nach Posen

 

 

 

Już wiemy dlaczego Piotrek usilnie szuka kogoś na prawy.

 

6218.jpg

 

Ktoś musi podać te dwa bary 8) :mrgreen: :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurka, za dużo cycatów:

laska-z-biustem-gif

 

Reasumując.

 

 

 

 

Na Boga, miałem wrażenie że 20-sty jest w przyszłym tygodniu i niestety nie będę mógł, ani zasiąść na prawym, a co najmniej podziwiać poczynań PKociałka.

Mam nadzieję że Piotruś na nowym paliwie i z............................................... 6.. na początku pokaże na co stac Addera

 

:P

:evil:

:mrgreen:

8)

 

 

 

Chapeau bas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na torze, zwłaszcza Antka i Tomka, ekipe Kocarową z Piotrkiem na czele i Kruka, który jest megasympatycznym gościem.

 

Kubisław z wrażenia zasnąć nie mógł. Jutro wrzucę foty.

 

 

PW

 

Ja jestem wściekły, że mając szansę przejechania się Black Adderem musiałem załatwiać rodzinno-szpitalne sprawy, siła wyższa. Posłuchałem sobie przynajmniej, popatrzyłem, kolejnych forumowiczów poznałem, fajnie było :mrgreen:

 

burzum, Kubisław jest na forum? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na torze, zwłaszcza Antka i Tomka, ekipe Kocarową z Piotrkiem na czele i Kruka, który jest megasympatycznym gościem.

 

Kubisław z wrażenia zasnąć nie mógł. Jutro wrzucę foty.

 

 

PW

 

Się odpozdrawia i oby częściej i więcej takich spotkań. Do miłego

 

P.S. Dzisiaj też jeżdżą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na torze, zwłaszcza Antka i Tomka, ekipe Kocarową z Piotrkiem na czele i Kruka, który jest megasympatycznym gościem.

 

Kubisław z wrażenia zasnąć nie mógł. Jutro wrzucę foty.

 

 

PW

 

Się odpozdrawia i oby częściej i więcej takich spotkań. Do miłego

 

P.S. Dzisiaj też jeżdżą :wink:

 

 

O której? Po giełdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny motoweekend ;) w sobotę EvolutionEvents, gdzie polatałem Abarth 500 i GrandePunto Abarth, przy okazji widziałem PKocial'a i Kruk'a testujących swoje potwory, a dzisiaj ABCup na Bednarach, gdzie spotkałem Pana "stojącą wycieraczkę" czyli huzar105 i kibicowałem jeździe kons6 w swoim M3 E36. Później ASJP z wwolny'm. Ferrari 458italia nawet na seryjnej gumie rządzi (1:47). Co ciekawe trzeci czas wykręcił minicooper (1:50), drugi z 1:48 był prosiak GT2. Szkoda tylko, że moja twarz wystawiona na tyle godzin na słoneczko mocno się zaczerwieniła... ;( no i pozdr dla Kts i dzięki za przewózkę na lewym (typeR RHD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ogromną prośbę czy, ktoś z okolic Krotoszyna mógłby podjechać i sprawdzić czy ten http://otomoto.pl/mazda-3-1-6-cd-klimat ... 55983.html egzemplarz jest bezwypadkowy ?? chodzi o powłokę lakieru, bo nie wiem czy mam jechać 450 km po auto a właściciel mówi że tylne drzwi były robione a o tym co było w Niemczech to nie wie ale mówi że kupił go jako bezwypadkowy i na takiego wyglądał ale nie sprawdzał go czujnikiem.

Zależy mi na czasie najlepiej jutro gdyby ktoś go sprawdził.

Odwdzięczę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...