Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Nom... na totalnym lodzie ciągniesz rękaw a bestia idzie w 4 kołowym poślizgu...

a to nie jest tylko wrażenie ?

niestety nie, tu masz caly watek o tym:

viewtopic.php?f=21&t=130238&hilit=reczny+wrx

ciezko jest obrocic wrxa o 180 stopni...

 

można próbować z wahadła ale to też nie zawsze wychodzi i trzeba mieć więcej miejsca, chyba najlepszy sposób to lekko szarpnąć a jak czuć że zderzak ucieka strzelić mocno ze sprzęgła to wtedy ta mega tylna szpera pomoże i zacznie obracać, tak mi pare razy wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Nom... na totalnym lodzie ciągniesz rękaw a bestia idzie w 4 kołowym poślizgu...

a to nie jest tylko wrażenie ?

niestety nie, tu masz caly watek o tym:

viewtopic.php?f=21&t=130238&hilit=reczny+wrx

ciezko jest obrocic wrxa o 180 stopni...

 

można próbować z wahadła ale to też nie zawsze wychodzi i trzeba mieć więcej miejsca, chyba najlepszy sposób to lekko szarpnąć a jak czuć że zderzak ucieka strzelić mocno ze sprzęgła to wtedy ta mega tylna szpera pomoże i zacznie obracać, tak mi pare razy wyszło

Wystarczy klepnąć w odpowiednim momencie lewą nogą hamulec. W justy nie ma tyle mocy co w imprezie. Impreza po lekkim korekcie zawiasu i geometrii auto chodzi jak rwd 8) Nadal uważam, że napęd w imprezie na te warunki jest lepszy :) Zwłaszcza turbo ze szperą. Jeździłem imprezą z i bez. Różnica jest odczuwalna. Turbo się lepiej układa do zakrętu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrenujemy w Broczynie. chojny, to może załatwić już jazdy 31.12? A potem poprawka 02.01?

 

 

Po 10L bimbru... na 100% pójdziemy takimi bokami ze.... :mrgreen:

 

Ale po stawie ;-) albo po zaoranym polu ;-)

 

Ło rany:)

 

 

Się będzie działo... :wink:

 

-- Cz gru 23, 2010 12:09 pm --

 

cz_mamba, tak, właśnie ostatnio wspominaliśmy z Izotomem to pierwsze spotkanie - ja tam się pojawiłem właściwie przypadkiem, większości osób obecnych nigdy później nie spotkałem. Skąd właściwie wziął się ten pomysł ?

Chyba nawet Tobie pożyczałem kurtkę ? :)

 

Ach to Ty mnie uratowałeś przed zgubieniem wszystkich zębów z zimna :D Do dziś jestem Ci wdzięczna - zimno było jak na Syberii...

Mnie namówiły Izotomy i stąd wiedziałam, że jest szkolenie :wink: Ale to chyba było już drugie spotkanie, z tego, co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, czasem brak mi słów na to co piszesz. Mam prośbę, wiem ze jesteś pewien tego co piszesz ale miej na uwadze, ze jednak możesz się mylić i wprowadzać ludzi niepotrzebnie w błąd.

 

 

 

Nie odpisałes na mojego wcześniejszego posta z pytaniami o wczesniejsze Twoje rewelacje. :wink:

 

 

Się będzie działo...

 

 

Jeszcze sie mozesz wycofać :twisted:

 

Albo doubezpieczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co w z tym ręcznym macie :P mi to jakoś nie sprawia problemów...układasz auto bach za ręczny na sekundę i masz auto do tyłu dupą :mrgreen: bęczki czy inne nawroty sto razy lepiej wychodzą w wrx niż w jakimś rwd czy coś...na śniegu/lodzie oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co w z tym ręcznym macie :P mi to jakoś nie sprawia problemów...układasz auto bach za ręczny na sekundę i masz auto do tyłu dupą :mrgreen: bęczki czy inne nawroty sto razy lepiej wychodzą w wrx niż w jakimś rwd czy coś...na śniegu/lodzie oczywiście :wink:

ze sprzeglem czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, czasem brak mi słów na to co piszesz. Mam prośbę, wiem ze jesteś pewien tego co piszesz ale miej na uwadze, ze jednak możesz się mylić i wprowadzać ludzi niepotrzebnie w błąd.

Wszystko co piszę opieram na własnych doświadczeniach tylko i wyłącznie. Miałem Cię za dobrego kierowce (dlatego pytałem o czasy) i człowieka, z którym śmiało można pogadać jak się kręci kółkiem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze sie mozesz wycofać :twisted:

 

Albo doubezpieczyć :mrgreen:

 

Wycofać?? Mowy nie ma! :twisted: Już zamówienie poszło :wink:

 

-- Cz gru 23, 2010 9:08 pm --

 

 

Pochwalcie się jakie macie plany na Sylwestra, aby hucznie wskoczyć w Nowy Rok ;)

 

 

Chodzenie bokiem w aucie i bez :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz_mamba, nie bój nic... posprzątamy... po sobie... po pożarze, po tsunami? Pozwalamy Tobie wybrać :lol: :wink:

 

 

Zastanawiam się... tsunami czy pożar... :mrgreen:

 

Ja również życzę wszystkim forumowiczom radosnych Świąt Bożego Narodzenia :D

 

Dzisiaj oprócz Wigilii będę świętować swoje imieniny i urodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Forumowiczom,

Wesołych Świąt, dużo śniegu :mrgreen: wesołego karpia, bogatego Gwiazdora, wyjątkowych i magicznych chwil spędzonych w gronie rodziny :)

 

 

Dzisiaj oprócz Wigilii będę świętować swoje imieniny i urodziny :D

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, a w miejsce tych spełnionych pojawienia sie nowych, kolejnych.

Uśmiechu na codzień i samych radosnych chwil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co w z tym ręcznym macie :P mi to jakoś nie sprawia problemów...układasz auto bach za ręczny na sekundę i masz auto do tyłu dupą :mrgreen: bęczki czy inne nawroty sto razy lepiej wychodzą w wrx niż w jakimś rwd czy coś...na śniegu/lodzie oczywiście :wink:

ze sprzeglem czy bez?

wysprzęglony , strzał ze sprzęgła często jest bardzo pomocny. Moim skromnym zdaniem te auta jest łatwo ustawić do wszelkich nawrotów bez używania rękawa nawet.

 

Wesołych świąt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz_mamba, niezłe combo dzisiaj, jak Adam Mickiewicz :) - Wszystkiego najlepszego!

 

I wogóle wszystkim życze zdrowych i spokojnych Świąt, radości, miłości, wypoczynku i wogóle wszystkiego co przyjemne. A narazie pada deszcz i jest lodowisko wszędzie ale od jutra ma padać śnieg. Mogłoby posypać to się będzie fajnie jezdzić bo dawno nie padało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla maniujr'a spotkanego dziś przy CH Panorama ;):mrgreen:

odpozdrawiam, nie zauważyłem Ciebie... :roll: czym latasz ? domyślam się, że STI ale daj więcej znaków szczególnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla maniujr'a spotkanego dziś przy CH Panorama ;):mrgreen:

odpozdrawiam, nie zauważyłem Ciebie... :roll: czym latasz ? domyślam się, że STI ale daj więcej znaków szczególnych ;)

Heh, niestety tak dobrze nie jest z tym STI - jeszcze;) ale kto wie co mnie czeka w przyszłości :mrgreen:

Poznaliśmy się na spocie pod M1 2.12.2010 i miałam to szczęście, że akurat ja znalazłam zakopany w śniegu Twój telefon;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...