Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

http://chronotec.pl/wyniki/20101030_6superoes/wyniki-generalka_klasy.pdf

 

Pogratulować firmie Subaru :lol: No i kierowcom! Kurcze, tylko następnym razem wpisujcie nicki z forum bo większość z Was tylko tak kojarzę. Tak mi się wydaje że BaRy 10, a Uamzim 3.... chyba :roll: Pozdrawiam

10 to ja :mrgreen: i tak nie źle jak na doładowanie 0,5bara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

http://chronotec.pl/wyniki/20101030_6superoes/wyniki-generalka_klasy.pdf

 

Pogratulować firmie Subaru :lol: No i kierowcom! Kurcze, tylko następnym razem wpisujcie nicki z forum bo większość z Was tylko tak kojarzę. Tak mi się wydaje że BaRy 10, a Uamzim 3.... chyba :roll: Pozdrawiam

10 to ja :mrgreen: i tak nie źle jak na doładowanie 0,5bara :P

 

Przepraszam za pomyłkę i gratki wielkie. A co się stało z resztą barów? Skończył się karnet na siłownię? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuba...64XS, Jumpman pozdrawiam :) Na Milczańskiej mam gniazdo ;)

 

A Ty Cuba...64XS mieszkasz w bloku przy boisku? Bo kilka razy już widziałem Twojego Legacy pod oknem mojej siostry... hmmm... :roll:

 

Heheh, nie ja nie z tych rejonów. Mieszkam w Luboniu, ale mam fryzjera na Milczańskiej. A wtedy niestety spieszyłem się do klienta wieć nie mogłem podjechać na bajere.

Siostre powiadasz :mrgreen:

Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja się tam spotkać.

 

Pozdrawiam

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, nie ja nie z tych rejonów. Mieszkam w Luboniu, ale mam fryzjera na Milczańskiej. A wtedy niestety spieszyłem się do klienta wieć nie mogłem podjechać na bajere.

Siostre powiadasz :mrgreen:

Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja się tam spotkać.

 

Pozdrawiam

 

Kuba

 

Fryzjera powiadasz... No w tym bloku pod którym widziałem 2 czy 3 razy Twoje auto mieszka oprócz mojej siostry również mój fryzjer... ciekawe... zaraz się okaże, że jesteśmy braćmi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potas, czy Twój fryzjer ma na imię Dawid.

Ale nie opowiadał mi, że ma klienta - właściciela Subru, a wie że jestem chory na punkcie plejad :|

Wiem, że mieszka w 14 ale nie wiem czy d czy e...

W każdym razie na końcu blok po prawej, a klient w bloku przed którym jest parking strzeżony (stawałem zawsze przy pustych śmietnikach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Nocka zalicza sie do moich ulubionych imprez z kalendarza. Kilka fajnych prob sportowych na nitce Toru ( raczej szybkie niz techniczne), przyda sie sokoli wzrok :-) Oprocz prob na Torze do przejechania jest ciekawa trasa oraz do wykonania podczas przejazdy liczne zadania sportowo-logiczne. Impreza mega ciekawa, pilot konieczny do uzyskania dobrego wyniku :)

W zeszlym rokiem jechalem z VFTS (sp. Bartkiem) i dojechalismy na drugim miejscu.... szkoda, ze tym razem bede musial jechac z kims innym :(

 

Panie i Panowie, szykowac furki, wysylac zgloszenia i do zobaczenia na milej imprezie w grudniu

dbnoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie

 

 

może się uda ustawić numerami i zrobić małą Subaraczaną kawalkade 8)

 

 

Dobry pomysł :D Tym bardziej, że jadę Forkiem, a nie Ślicznotką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie chyba nie będzie ale będzie Izka - na mnie czeka Pani Praca :evil:

 

 

W Broczynie też mnie nie będzie - mam randkę z tą samą babką co wyżej - miałem mieć w sobotę ale niedziela bardziej pasuje bo nikt nie pracuje :shock:

 

 

Uuu, to szkoda! :cry: A nic sie nie da zrobić? Może by tak jednak na sobotę randkę przesunąć? My z Rudą i Pilotką będziemy. A Izka do Broczyna dojedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...