Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

nawet chojny niespokojny, gdy na dworze bialo jest.

 

W gorach od 3 dni deszcz, dopiero dzisiaj troche sniegu. Widzialem czerwone sti ra na tablicach dj - to o tym mowa? wczoraj bylem w jeleniej. Moze sie w niedziele zobaczymy na stoku malta? Jezdzacy pojezdza, niejezdzacy pogadaja...

 

Szczesliwego nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik noworoczny dzis ? 20.00 M1 ?
jak o 20 to się nie wyrobię, a w ogóle ktoś będzie, czy umarło?
Moze sie w niedziele zobaczymy na stoku malta? Jezdzacy pojezdza, niejezdzacy pogadaja...
czyli mam do wyboru, albo gadać albo jeździć :razz: Nie wiem jak malta jest czynna, ale jeśli śnieg będzie, a nie jazda na tych cholernych szczotkach, to jeśli byłoby to w godzinach do 17, bo później nie mogę to na chwilę obecną raczej bym się pisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz po śniegu dla kogoś?
Nie, ale nie mam ochoty jechać 30 km w jedną stronę żeby tylko parę minut pojeździć i zaraz wracać, skoro nikogo nie będzie i nawet nie będzie można sobie pogadać. Tak to sobie mogę podjechać w ciągu dnia jak akurat i tak jestem w okolicach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 20 byłem pod M1, sam na sam z golfem I z fioletowymi światłami :cool: Wszędzie śnieg i troche lodu pod spodem :mrgreen: Tylko jak odjeżdżałem, to podjechały piaskarko-solarki, nie wiem czy tylko żeby ścieżki odśnieżać, czy żeby cały parking zepsuć. W każdym razie o 8 było bosko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak odjeżdżałem, to podjechały piaskarko-solarki, nie wiem czy tylko żeby ścieżki odśnieżać, czy żeby cały parking zepsuć
chyba zamontuję tam jakieś działko które będzie ostrzeliwało każdą piaskarkę która się pojawi :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet chojny niespokojny, gdy na dworze bialo jest.

 

W gorach od 3 dni deszcz, dopiero dzisiaj troche sniegu. Widzialem czerwone sti ra na tablicach dj - to o tym mowa? wczoraj bylem w jeleniej. Moze sie w niedziele zobaczymy na stoku malta? Jezdzacy pojezdza, niejezdzacy pogadaja...

 

Szczesliwego nowego.

 

jestem za :)

 

burzum, co z Twoim drugim piekny, niebieskim dupotrzymaczem estiiiaj? ;-) nie wadzi Ci w garazu ? :)

 

pozdro i gratuluje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: :?: Jaką maltę, co, gdzie, jak? :grin:
Byś się nauczył czytać ze zrozumieniem to byś wiedział.

Malta to takie państwo wyspiarskie położone w Europie Południowej, na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii. I tam mamy zamiar się wybrać i urządzić spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: :?: Jaką maltę, co, gdzie, jak? :grin:
Byś się nauczył czytać ze zrozumieniem to byś wiedział.

Malta to takie państwo wyspiarskie położone w Europie Południowej, na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii. I tam mamy zamiar się wybrać i urządzić spota.

A, spoko. Nie widzi mi się jechać tam justyną. Mnie nie będzie :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: dokladnie! i macie zamiar jezdzic Subarakami po tych serpentynkach!

Obrazek

 

Byłem na Sardynii, tam podobnie ! Nigdy nie myślałem że po 150 km drogi gdzie jest z łuku w łuk i pod albo pod albo z góry, będę z utęsknieniem wypatrywał prostych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... jeżeli 9/10 stycznia, to ja jednak nie mogę... i niewiasta w cywilnej ośce też :cry: Czyli:

 

0. Burzum

1. IzoTom

2. chojny

3. Yoshii

4. Jmiciuk

5. gjm

6. kuba_p

7. antolll - swoim subaru

8. lukaszk - jesli praca pozwoli

...

...

no i 13.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:

"Tomku, 9 stycznia 2010 (sobota) organizujemy na Torze w Żernikach (to samo miejsce co 19.12.2009) organizujemy faktyczny I stopień."

 

Jeśli są chętni proszę o kontakt na mojego maila z podaniem imienia i nazwiska oraz marki i nazwy samochodu. Kwota 350 zł. Start szkolenia godz. 9.30. Pieniążki można wpłacić mi na konto - to opcja dla odważnych lub leniwych :wink: - lub po prostu przyjechać z pieniążkami na tor, po wcześniejszym podaniu danych jak wyżej. Dojazd indywidualnie lub możemy spotkać się np. przy M1 i dalej pojechać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...