Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się zakladać nowego wątka - wczoraj przy sprawdzaniu oleju zauwazylem ze mam uciete (a moze przegryzione) kabelki od jakiejs sondy (chyba to sonda :D ) co idzie do wydechu tam zaraz na poczatku. Ktoś wie po co ktoś mi to ucial albo jesli przegryzł jakis zwierz to w czym mi to szkodzi ?

 

jak do uppipe, to czujnik egt. jak do downpipe, to lambda. ty nie masz drugiego kata, wiec to bedzie lambda pewnie.

A ten zwierz nazywa sie "tuner", naplenilo sie tego ostatnio :>

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

krótko i na temat

 

całodzienne szkolenie na Torze Poznań, stopień dowolny, 350 PLN, trzeba zebrać grupę i do boju,,

 

dodatkowo fajną imprezą jest ASJP. ale nie ma tam aż tylu wolnych miejsc, 400 PLN za cały dzień z obiadem i instruktorami + kostki pomiarowe

 

nie trzeba być wyczynowcem ani mieć wyścigówki, każdemu przyda się trochę ćwiczeń i wiedzy.., nawet nie w kwestii pokonywania TP w extra czasie, ale prawidłowego pokonywania zakrętu, hamowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko i na temat

 

całodzienne szkolenie na Torze Poznań, stopień dowolny, 350 PLN, trzeba zebrać grupę i do boju,,

 

Jestem chetny. Znajde jeszcze pewnie 2 osoby.

 

Piotr

 

[ Dodano: Sob Maj 16, 2009 9:44 pm ]

jak liczna grupa jest potrzebna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo fajną imprezą jest ASJP. ale nie ma tam aż tylu wolnych miejsc, 400 PLN za cały dzień z obiadem i instruktorami + kostki pomiarowe
byłem na kwietniowej edycji i na prawdę polecam. trochę teorii (bardzo przydatne), ćwiczenia w grupach na różnych zakrętach toru - kilka przejazdów w obu kierunkach (każdy dostaje krótkofalówkę i instruktor na bieżąco mówi co źle, co dobrze), obiad (porządny, a nie to co na SO :wink: ), a potem 30minutowe sesje z pomiarem na całej pętli z możliwością zabrania instruktora na prawy. bardzo fajny event, za rozsądne pieniądze, bo nie wiem jakim cudem to wszystko za 400pln, gdy upalanie na TP w stylu ALT, TimeAttack itp. średnio kosztuje 700-1500pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupa.. w zasadzie 5-6 osób jest idealnie (aut)

 

a co do ceny ASJP.. to nie ma co porównywać z ALT.. walenie w kółko pogłębiając swoje błędy... jak dla mnie za 700 PLN to absurd, wolę poczekać i wylatać się na ASJP lub jechać na szkolenie z instruktorem...

 

oczywiście.. każdy na pewnym etapie myśli że już jest mistrzem kierownicy... ale.. wiecie jaki czas ma "Szwagier" Golfem TDi 180KM ze sportowym zawiasem? na jednym z kursów.. powiedział mi że 1.44 ... wszystko na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nie wierz w wszytsko co sie mówi

golf cupowy najlpeszy wyniki kwalifikacji to w obrebie 1,51 -1,52 s

w wyscigu jezdzili 1,58 -2,00 czołowka ... zapomnij o 1,44s

 

warto sie szkolic chetnie równiez skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie chyba zatrudnie jako handlowca :>

 

A ile płacisz ?? :mrgreen:

Ale ja serio mówiłem bo niewiem czy czekać na te Twoje czy się jednak rozmyśliłeś. Zobaczysz ze jak ja się rozmyslę i zaloze sobie tego whiteline'a co mam to bedziesz mial problem zeby te swoje seryjne sprzedac :twisted: . A dzisiaj widziałem tego bordowego o ktorym rozmawialismy i jezdzil po dziurawych drogach na ktorych ja najprawdopodobniej urwalem moją zawiechę a on to napewno niema seryjnych wiec znowu mam dylemat czy jednak nie zaryzykowac i zostać przy WL :cry: Czy ktoś podejmie za mnie tą męską decyzję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się znowu urwie to zrobisz mocniejsze...

 

Tam juz chyba niema co wzmacniac. Mocowanie WL, mocowanie do budy teraz juz pospawane, kiedys poprzedni wlasciciel tez cos spawal ale niewiem czy ta sama strone czy druga. Dzis obudzilem się z myslą ze pier*** to i zakladam serię. Tylko gdzie to kupić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmiciuk,

ja musze wiedziec na 100%, ze mi WL wytrzyma, zanim sprzedam serie :/

Wlasnie doszly 18", moze sie okazac, ze z ustawionymi na twardo AGXami WL bedzie ok... Chociaz na razie widze, ze 18" raczej na upalanie...

 

 

Piotr

 

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 9:50 am ]

Na 2 kolach mam michelin pilot exalto, na 2 pirelli pzero rosso. Hmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zakladam nowy zawias i 18", chcialem wszystko razem upchac.

 

Wieczorem pomodlę się aby nic Ci się nie psuło :)

 

Na razie przez jakis czas wozilem w bagazniku i odczuwalem lekka poprawe :>

 

Bo to pod samochod sie montuje podobno a nie w :mrgreen:

Ja swojego wczoraj wyjalem z bagaznika bo musialem psa zapakowac, pozatym ten stabilizator mi tam zaczal stukac a poprawy jezdnej nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pod samochod sie montuje podobno a nie w :mrgreen:
nie znasz się jak ja woziłem w bagażniku też odczuwałem poprawę :mrgreen:

 

burzum pozdro, widziałem Cię rano jak jechałeś do Kiekrza przez Strzeszynek, kawałek przed tym pojedyńczym przejazdem kolejowym przed Psarskim o 8:05, akurat zabierałem się za wyprzedzanie nagle patrze coś bordowego pędzi z przeciwka i kto to? :mrgreen: :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum pozdro, widziałem Cię rano jak jechałeś do Kiekrza przez Strzeszynek, kawałek przed tym pojedyńczym przejazdem kolejowym przed Psarskim o 8:05, akurat zabierałem się za wyprzedzanie nagle patrze coś bordowego pędzi z przeciwka i kto to? :mrgreen: :razz: :wink:

 

Pozdrawiam !

jade sobie przez Strzeszynek, patrze, a zza busa sie cos malego czarnego wychyla i kto to ? :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Piotra_GT, ktory ogladal moje felgi przed chwila :>

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam DOKTORA (nie pamietam jak sie pisze :razz: ) w niebieskim smoku (to chyba on, bo znam go tylko w czapce, a dzisiaj jej nie posiadal :lol: ) widzianego na Sw. Marcinie w godzinie okolo 17-tej (PCT cos tam cos tam) :cool:

 

no prosze...raz mowia ze mam zel na wlosach...raz ze czapke...po malu sie zaczynam zastanawiac czy ja to faktycznie ja... :mrgreen: pozdrawiam Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...