Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

już wiem jak się ten lokal nazywa :mrgreen:

 

 

http://www.fortcolomb.pl/page4.html

 

thx pumex :wink:

 

 

Niesamowite. Urzekła mnie Twoja historia :twisted: :wink:

 

a dziękuję, nie wiedziałem ze jesteś taki, taki.... melancholijny, uczuciowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

hhmm.. apropo Leszka.. zdaje się że parking już od jakiegoś czasu jest ogrodzony..

 

dosyć fajnym miejscem jest parking przy "Sosence" na wprost pancerniaków na ul. Golęcińskiej, można też podjechać w kierunku na Psarskie i tam mamy miejscówkę pod lasem, duży parking... można nawet GTechem pomierzyć auta bo ruch minimalny... jak ktoś chętny.. (sprawdzone wielokrotnie)

 

może jednak przyszła sobota? nie każdy może tak po prostu podjechać... z dnia na dzień,

13.09 o dowolnej godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lewej czołg po prawej Sosenka...

 

a wcześniej jak śmigasz od Kiekrza, mijasz obydwa przejazdy kolejowe, zaraz za drugim masz zakręt w lewo i po prawej parking żużlowy na wprost budynku w "stanie surowym"

 

jak jedziesz od Rokietnicy to na pewno kojarzysz... o której jeździsz? bo ja codziennie jestem na Golęcińskiej około 8 - 8:30

 

aa.. ktoś od nas śmiga granatowym GTkiem na rej Gorzowskiej 66667? codziennie go ostatnio widuję na Dąbrowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już chyba kojarzę, próbowałem połączyć tą Sosenkę i ten parking w jedno :razz:

Czyli mówisz o tym co jest jadąc od Kiekrza jeszcze przed Strzeszynkiem, naprzeciwko tej jednej chaty w polu, co koleś na tyłach ma zrobione lotnisko dla jakiegoś małego samolotu :mrgreen: Ale czy ten parking jest taki duży? I ostatnio często widzę że kręci się tam policja i tam stoją. W sumie to jest 3 przejazd bo w Psarskim są 2 obok siebie :razz:

 

Obecnie jeździłem tamtędy koło 7:30, ale właśnie skończyłem robotę i teraz będę dopiero jak mi się sesja zacznie, a to już o różnych godzinach, ale generalnie praktycznie zawsze jeżdżę tamtędy na uczelnię i do miasta gdy wiem że Dąbrowskiego będzie zakorkowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 7:30 to moje dzieciaki jeszcze walczą ze śniadaniem przed szkołą... a potem dzida aby zdążyć...

 

parking ten co mówisz, Chata. fakt dziwna... ,

 

kilkanaście aut się zmieści, pogadać można.. a prosta od przejazdu do pętli w Strzeszynku starcza do 160km/h :)

 

czekamy na propozycje na 13.09....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba spotkamy sie na ALT bo checi poszly w las :mrgreen:

miejscówkę pod lasem

albo tez sie nie spotkamy... 14.09 Black Hawk Down (helikopter w ogniu II)-zbrojownia-kolejne malowanie, 160 chlopa, kilka budynkow i juz prawdopodobnie moje A-5+20'' J&J ceramic :twisted:-bedzie TLUSTO :mrgreen: zapraszam wszystkich chetnych

 

ja jestem w Srebrnej
Chojny-pewnie nie dasz rady? To zabieraj wszyskich z tej Srebrnej i dajemy :lol: Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny napisał/a:

ja jestem w Srebrnej

Chojny-pewnie nie dasz rady? To zabieraj wszyskich z tej Srebrnej i dajemy :lol: Pozdro

 

może następnym razem :wink:

 

 

ja mam weekend wolny, więc jak by ktoś obligował to nie ma problemu.

Swoją drogą jechałem ostatnio obok lecha i nie zauważyłem, aby był cały parking był ogrodzony.

 

i tak będę dzisiaj sprzeta przedmuchiwał wiec mogę wlecieć o 17 na Leszka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja włąśnie wróciłem do domu, więc chyba już nigdzie nie przyjadę, bo mi się nie chce, zaraz otworzę coś do picia i spędzę wieczór z butelką, może dwoma :mrgreen:

A co do ALT to wpadnę, choć pewnie nie na długo, bo następnego dnia mam egzamin, choć sądzę że tak zostanę do końca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...