Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

W poniedziałek jadę na krótki urlop nad jezioro Kierskie. Do Baranowa dokładnie :mrgreen:

 

urlop, w ASO :?: :mrgreen:

 

a spotkanie (niekoniecznie w celach przez Ciebie wspomnianych :mrgreen: ) czemu nie, ale może raczej gdzieś w mieście :?: jakby się coś kroiło chętnie się przyłączę, o ile nic nie wyskoczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz tam dawać korki na testy gimnazjalne ?

 

wczoraj odwiedziłem, Sharka, Fashion, Post Dali, SQ, Terytorium i ostatecznie IQ... generalnie wszędzie dolna granica wieku ponad 18 :wink:

 

czyli optymalnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master plan jest taki, że biorę taksówkę i walę gdzieś do centrum. Tylko powiedzcie, co ma szansę działać w poniedziałek...

 

A, jeszcze jedno: będę, w ramach zmylenia przeciwnika :mrgreen:, jechał w poniedziałek rano od strony Gdańska, czyli przez Gniezno. A dziś mówili w TVN24, że tam mega korek - czy ten korek jest tam zawsze, czy raczej sporadycznie? Pytam, bo w W-wie są drogi wjazdowe (np. Janki), gdzie korek jest permanentnie od rana do nocy niezależnie, czy środek tygodnia, czy weekend, a na innych coś jest tylko przy gorszej pogodzie, czy na początku/końcu weekndu. Ile przeciętnie trzeba doliczyć na ten korek od Gniezna? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzcie, co ma szansę działać w poniedziałek...

 

radekk, jako że wtorki są jedynym dniem tygodnia kiedy karmią tygrysy, to poniedziałkowa wizyta z w ZOO jest dobrym pomysłem :twisted:

 

 

Pytam, bo w W-wie są drogi wjazdowe (np. Janki), gdzie korek jest permanentnie

 

my mamy inne korki :wink: mniejsze :cool: ważne abyś się w Lechicka nie pchał :wink:

 

Master plan jest taki, że biorę taksówkę i walę gdzieś do centrum.

 

z poniedziałkowych baletów to pewnie nici ale się zorientujemy gdzie by można na % wyskoczyć :wink:

 

[ Dodano: Czw Paź 09, 2008 11:30 am ]

oba

 

nie dam dary, sie nie rozdwoje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne abyś się w Lechicka nie pchał

 

Do łba (kudłatego) by mi nigdy nie przyszło jechać ulicą, która ma "lech" w nazwie :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: Automapa chce mnie poprowadzić Lechicką. Którędy indziej mam jechać? Może być naokoło, bylem nie stał w korkach :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łba (kudłatego) by mi nigdy nie przyszło jechać ulicą, która ma "lech" w nazwie .

 

hm... to może jedź Bułgarską a pod numerem 5/7 możesz sie zatrzymac i oddać cześć :twisted:

 

A tak na poważniej: Automapa chce mnie poprowadzić Lechicką. Którędy indziej mam jechać? Może być naokoło, bylem nie stał w korkach .

 

hm... w zaleznosci od tego gdzie jest zakorkowane róznie się trasa układa... moze radekk ma patenty...

 

zakładając że do mostu pójdzie Ci gładko (w miare) to za mostem skręć w lewo w Serbską, dalej prosto al. Solidarności, przez rondo koło Castoramy prosto, miniesz po prawej Makro dojedziesz do Witosa (prostopadła do drogi która jedziesz) skrecasz w prawo (zjazd w dół przed wiaduktem, mały remoncik drogi w rejonie), dojedziesz do ronda Obornickiego i w lewo w Lutycką do Baranowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... to może jedź Bułgarską a pod numerem 5/7 możesz sie zatrzymac i oddać cześć

 

Jak beduini na pustyni: oddając mocz na obiekt uwielbienia :mrgreen:.

 

Coś czuję, że takimi tekstami jakoś sobie nie zapewniam miłego przyjęcia w stolicy Wielkopolski... :roll: :mrgreen:

 

zakładając że do mostu pójdzie Ci gładko (w miare) to za mostem skręć w lewo w Serbską, dalej prosto al. Solidarności, przez rondo koło Castoramy prosto, miniesz po prawej Makro dojedziesz do Witosa (prostopadła do drogi która jedziesz) skrecasz w prawo (zjazd w dół przed wiaduktem, mały remoncik drogi w rejonie), dojedziesz do ronda Obornickiego i w lewo w Lutycką do Baranowa.

 

Se wpisuję do automapy. Dzięki 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jest też inna opcja dojazdowa:

 

za Gnieznem (w Łubowie) na rondzie w lewo na drogę 434 do Kostrzyna

 

(droga trochę gorsza niż główna, ale dasz radę, szybko sie leci bo mało ruchu, do tego ładne krajobrazy, ale uwaga: w tych wsiach (po kilka chałupy raptem) co to je będziesz mijał czasem lubią stać przyjaciele z radarami)

 

w Kostrzynie w prawo na główną i wylatujesz na starą dwójkę Września Poznań i od tego momentu masz dwupasmówkę do samego miasta (dojedziesz od strony Swarzędza)

 

jak dojedziesz do Poznania będziesz miał fabrykę VW po prawej i potem możesz wybrać: na wiadukt do centrum i tam się przebijać) albo w prawo na "obwodnicę", którą dojedziesz na most opisany przez chojnyego, i dalej jak Ci pisał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcześniej damy cynka coby się przed poznaniem z suszarkami zaczaili, ale nie jeden patrol, a kilka raz po razie..... :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Paź 09, 2008 4:51 pm ]

Czyli mówicie, że mam szalik Legii schować na czas wizyty w Waszym pięknym mieście? :mrgreen:

 

nie dlaczego, połóż tak, żeby był jak najbardziej widoczny i zostaw auto może gdzieś koło Rynku albo na Bułgarskiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś zyskasz, wjazd od Obornik (Piła) jest chyba najgorszy ze wszystkich - wąska droga, dużo aut, ciągłe korki....chyba, że w Złotnikach przed Suchym Lasem (salon Citroena po lewej, potem stacja benzynowa po lewej) na skrzyżowaniu na światłach pojechałbyś w prawo do Kiekrza, stamtąd do Baranowa żabi skok, ja często tak sobie skracam drogę, jest niezły asfalt, ale to opłotki i nie znając terenu można źle skręcić i zabłądzić.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że w Złotnikach przed Suchym Lasem (salon Citroena po lewej, potem stacja benzynowa po lewej) na skrzyżowaniu na światłach pojechałbyś w prawo do Kiekrza, stamtąd do Baranowa żabi skok

 

Tak se właśnie wpisałem do automapy - wygląda to dość egzotycznie, ale ja organicznie nie trawię dróg w Polsce między dużymi miastami i dlatego mi się ta trasa podoba 8).

 

(w Suchym Lesie walę w prawo w stronę Strzeszyna i potem prosto na Lutycką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...