Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

kurde.. wylizane mówicie... ja z mojego zderzaka jeszcze resztek płynu od chłodnicy od miesiąca nie zmyłem.. po tym jak mi plastyki wystrzeliły...., zebrałem siłę jedynie na wsadzenie nowej...

 

wracając do tematu.. WLKP nadal martwa pod względem spotów, może nadchodzący weekend? niestety dla mnie niedziela odpada... obowiązki rodzinne.. może jakieś gokarty? może być nieźle.. chociaż nie wiem które działają teraz... przy TESCO? stadion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Scoobster dzięki! Koniecznie się odezwij jak będziesz na Milczanowskiej :grin:

Spot forumowy WLKoPski też by się mógł ziścić. Ale jak widać każdy ma akurat zupełnie inne plany. Ja na ten przykład wyjeżdzam na tydzień napić się dobrego czeskiego piwka :D Jestem jeszcze dzisiaj, ale mam tyle różnych dziwnych zajęć, że będzie mnie można spot'cić tylko w ruchu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga stylistyka tego nowego Forka jakos do mnie nie trafia...

A co tylko nowe po drogach jeżdżą :razz:

WLKP nadal martwa pod względem spotów

Właśnie, jeszcze trochę to przeniosę się do frakcji Warszawskiej i co wtedy wy beze mnie zrobicie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLKP nadal martwa pod względem spotów,

 

no co Ty?

 

tu masz propozycje

 

Jezeli nie da rady jakos w tygodniu to moze ktos sie skusi na paintball w niedziele- stara cegielnia Lenartowice/Pleszew-bedzie grubooo

 

 

z forumowiczów było nas tylko dwóch... cały dzień szaleństwa, biegania, strzelania, adrenaliny, bólu i cierpienia w cenie 45 minut gokartów :wink:

 

BTW doqtor, faktycznie było grubo, mam nadzieje ze Ci skora na rekach odrośnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doqtor, faktycznie było grubo, mam nadzieje ze Ci skora na rekach odrośnie :mrgreen:

 

Chojny-myslalem ze bedzie gorzej z ta moja reka. Na razie smaruje mascia a wczoraj po paintballu nasz WS-Team byl sie nawet znieczulic i ja chyba troche przesadzilem bo nadal bolu nie czuje :mrgreen:

 

BTW licze ze moze da rade jakos w tym tygodniu sie gdzies spocic "ol tugeder", chyba ze Wolicie, zebym kazdemu wyslal poleconym napisane na czerpanym papierze moja wlasna, osobista, ciezko zraniona dlonia zaproszenie? :mrgreen: Pzdrawiam wszystkich :grin: a w szczegolnosci Chojnego ktory przelewal wczoraj razem ze mna krew na polu walki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW licze ze moze da rade jakos w tym tygodniu sie gdzies spocic "ol tugeder"

 

jutro mnie nie ma... ale od czwartku jestem chętny :wink:

 

Chojnego ktory przelewal wczoraj razem ze mna krew na polu walki

 

da się żyć bez tych paru litrów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Harry'ego pozdrawianego na Hetmanskiej, ktory z poczatku mnie nie poznal, domyslam sie, ze to przez zmiane mojej fryzury :P Pozdrowka:)

 

 

No spocik to by sie przydal jak najbardziej i jaknajszybciej, bo w poniedzialek znow do Olsztyna migruje.. :neutral:

 

Scooby dobrze Cie znow tu widziec :) Mam nadzieje, ze w koncu uda nam sie spotkac tez gdzies w miescie ;) Pozdrowka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby dobrze Cie znow tu widziec :) Mam nadzieje, ze w koncu uda nam sie spotkac tez gdzies w miescie ;) Pozdrowka!!!!

Jakub :wink: ! Trzeba sie spotkac, wiadomo! Z tym, ze przez najblizsze 2 tygodnie raczej nie dam rady, normalnie urwanie glowy mam teraz :???: . Jak bedziesz wiedzial, z malym wyprzedzeniem, ze sie wybierasz do Po to daj znac! Jakies pół trzeba zrobic :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub :wink: ! Trzeba sie spotkac, wiadomo! Z tym, ze przez najblizsze 2 tygodnie raczej nie dam rady, normalnie urwanie glowy mam teraz :???: . Jak bedziesz wiedzial, z malym wyprzedzeniem, ze sie wybierasz do Po to daj znac! Jakies pół trzeba zrobic :twisted:

 

Scoobster, pol to minimum chyba na glowe :twisted: ja teraz uciekam do Allszytna i jestem tam do konca przyszlego tygodnia, zdac jeden egzamin i potem robie comeback na pare dni do Pozka, a potem bede znow musial wrocic na kolejny egzam.. :???: ale mam nadzieje, ze jakos w tym ferworze zalatwiania swoich spraw znajdzie sie chodz jeden wieczor i dzien nastepny (coby dojsc do siebie ;) )na zniszczenie swoich organow wewnetrznych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak wszystkich nie bedzie to w ogole nie ma sensu sie spocic-w ogole bez sensu... :mrgreen: Mysle ze zrobmy tak: sobota czyli JUTRO np godz 17.00 na leszku-tak powiedzmy na pol godz-kto ma ochote prosze dac cynk....... a moze ja po prostu za duzo mysle.... :twisted: Pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeśli nie będzie wiochy. :mrgreen:

 

będziemy laki palić :twisted: mam dwie od traktora, będzie sporo dymu, tylko niech ktoś kanister przywiezie żeby się za długo nie rozpalały :mrgreen:

 

 

a poważnie to jest taki lokal w centrum Poznania, na Składowej albo Powstańców Wielkopolskich, parking przy ulicy zaraz przy lokalu, stoliki na zewnatrz, drzewa... fajne miejsce na spota :wink:

 

tylko zapomniałem jak się nazywa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...