Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

a mi tata ze sponsorowania auta zrezygnował, a sama póki co na niego nie zarobie...;/

nieladnie sie tata zachowal!

Mój zrezygnował z zasponsorowania mi turbodziadka, ale na swoje szczęście zasponsorował coś innego, też fajnego :D

 

No mam nadzieję, że coś fajnego mi się trafi, póki co mam parę propozycji, ale nie mam weny coś się głębiej zainteresować. Nabąknełam coś o seryjnym WRX i wyraźnie mu się nie spodobała ta opcja ;p

 

Chvila, zastanowilas sie nad cena ? Czy od czasu zakupu od Komancza cos sie dzialo z samochodem ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Pozdrowienia dla Manka w GTku, w sobote pozniejszym wieczorem na Krolowej Jadwigi - machalem na Ciebie parasolem :>

 

to chyba nie ja, odbieram dopiero w tygodniu - aktualnie jest u lakiernika, ale pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ul. naramowickiej przy ul. dzięgielowej jest tapicer. Widziałem robotę robi nieźle, a ceny nie powalają.

dzieki, chodzi tylko o mieszek od dzwigni zmiany biegow ale chcialem kogos sprawnego. podjade i sprawdze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia do czarnego forka i jego sympatycznej kierowniczki, z którą mijałem się dziś po 17 na Marcelińskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruda, zerniki = ALSDS, /www.alsds.eu/, szkola jazdy Andrzeja Lenczowskiego. Na ostatnich kilku jazdach bylismy we dwojke - bylo naprawde dobrze. 6-8 godzin jazdy non stop. Inna sprawa, ze auta dostaja w dupe - ostatnio hamulce mi nie stygly prawie w ogole, zerwalem wahacz, poszedl komplet opon, temp chlodzenia 102st... A zima poodpadaly wszystkie mozliwe plastiki.

 

Jakbym mial pieniadze i nie mial w perspektywie dlugiego wyjazdu tym samym samochodem, nie wahalbym sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym sobie pojechała na to szkolenie :) Zimą było superancko:P burzum co chwile kogoś z zasp wyciągał;p A po szkoleniach każdy zakręt bokiem. Mój były bentlej też dawał rade, no prawie ;P

Alsds- również polecam, fajniutko :) A w czasie tych szkoleń moją srytkę odbierałam, a i o najważniejszym zapomniałam- schabowe rewelacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...