Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Co kupiłeś, tej?
blue GT'99 :mrgreen: od Johnnego Lo (ziomek uamzim'a). rok 99, przebieg 83k :mrgreen: nie-ASO stage1 (pompa, przelot itd), brembo bigbrake kit, sprężyny eibach, rozpórka, bov, whiteliene wszędzie (antylift kit), itd + zewnętrzne detale od STi versji 6 i takie tam, chciałem fajnego klasyka, no to mam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupiłeś, tej?
blue GT'99 :mrgreen: od Johnnego Lo (ziomek uamzim'a). rok 99, przebieg 83k :mrgreen: nie-ASO stage1 (pompa, przelot itd), brembo bigbrake kit, sprężyny eibach, rozpórka, bov, whiteliene wszędzie, itd + zewnętrzne detale od STi versji 6 i takie tam, chciałem fajnego klasyka, no to mam ;)

ladne auto, widzialem kilka razy i wygladalo na zadbane. a Johnny wraca do USA, ze go sprzedal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił to kończy studia i wyjeżdża.
si, w maju ucieka, a ja pilnie potrzebowałem dupowóz, więc się dogadaliśmy na szybko

 

[ Dodano: Sob Mar 06, 2010 1:21 pm ]

będzie ktoś jutro na Bułgarskiej :D ?
wybiera się ktoś ? jak umyję dżiti to może wpadnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uamzima, jadącego o 22.54 Alejami Niepodległości od Zamku, przez Solną i dalej. Na torach się legac odbijał jak piłeczka więc zwróciłem uwagę :lol:

 

Dziwne ze skakal :) w sumie jechalem spokojnie, bo nie jechalem sam :)

Antek , nie zdolalem Ciebie zauwazyc..

 

chcialem fajnego klasyka, to mam

 

Gratulacje Marcin, Jlo dzwoni do mnie ze lzami w oczach, nie moze sie pogodzic ze sprzedaza swojego cacka :)

BTW/ nie wraca do US, tylko na Tajwan i juz mysl co kupic, 370Z, M3, EVO X, czy spec C :)

 

bajo i milego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to zle miejsce ale nie chce mi sie wysylac wiec pisze tutaj. zamowilem w USA koszulki DC team Subaru-niestety amerykanski XL jest troche wiekszy niz europejski wiec wypadly za duze. moze ktos bedzie zainteresowany? z gory uprzedzam, ze sa duze-raczej dla szczuplych osob powyzej 188cm lub dla troche nizszych i bardziej korpulentnych :lol: jak ktos chetny to prosze na PW. mam po 1 z kazdej prezentowanej wiec kto pierwszy ten lepszy. nie wiem czemu kolor napisu Subaru jest szary-na koszulce jest zolty, poza tym mniej wiecej wygladaja tak jak na fotach.

mam juz 2 chetnych wiec pewnie jutro okaze sie nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, nie mam bova, jestem odpowiedzialny :>

Przepraszam, że byłem skłonny posądzać Cię o nieodpowiedzialność :wink: . Ja zastanawiam się czy montować - bo już kupiłem, ale PKocial mi odradza. Wg niego problem tkwi w tym, że jeszcze przez moment, po zadziałaniu BOVa, dawkowane jest paliwo do cylindra co, w połączeniu z niedostatkiem powietrza, powoduje niezupełne i niecałkowite spalanie i "strzały" w rurze wydechowej i (a to już moja opowiastka) może wypalić dziurę w tłoku. A propo dziury w tłoku to mam lekcję z drugiej ręki na temat zaniedbania wymiany świec: znajomej w Corsie wypaliło dziurę w tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a to już moja opowiastka) może wypalić dziurę w tłoku.
Dziury w tłoku nie wypali, ale skończysz katalizator jak masz.
A propo dziury w tłoku to mam lekcję z drugiej ręki na temat zaniedbania wymiany świec: znajomej w Corsie wypaliło dziurę w tłoku.
A co się ze świecami działo, że tłok wypaliło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się ze świecami działo, że tłok wypaliło?

 

Właśnie katy się kończą.

A ze świecą to był taki problem, że czasami dawała iskrę a czasami nie, na zimnym silnik pracował nie równo na ciepłym dobrze. Wymieniono kable, już się niby kompresja kończyła, a za pewnik przyjęto, że świece są ok bo przecież był na przeglądach. A tymczasem guzik prawda - prosta sprawa załatwiła silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...