Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

PS dzisiaj jechalem z otwartym oknem i musze powiedziec, ze subaru - przynajmniej moje - brzmi jednak naprawde super
żona jechała wczoraj rano swoim 206, dogoniłem ją na Garbarach i potem mi w domu mówi, że wpierw myślała, że burza idzie, a potem się domyśliła, że się zbliżam :twisted: a byłem 3auta z tyłu :mrgreen: Blitz ruleeez :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

mam nadzieje ze kiedys dasz rypa :razz:
ale co ja? Forkiem? mój ma seryjne szpery, więc nie ma co oglądać, ale można porównać różnice jak burzum założy u siebie
mysle ze Tein wystarczy do dynamicznej jazdy po miescie :mrgreen:
no do miasta może być :wink:

 

wracając do Akademi Jazdy... jest teraz 14.06, ale miejsc już brak,

 

za to na 90% jest 9.08 , potwierdzone za miesiąc...

Piotr_GT ja nie potrafię zaplanować niczego na przyszły tydzień, a co dopiero myśleć miesiąc do przodu. Jak będą takie imprezy że wystarczy zapisać się dzień przed, a najlepiej w dniu imprezy to jeszcze jestem w stanie przybyć :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej w dniu imprezy to jeszcze jestem w stanie przybyć
Na każdy Oes można było tak z marszu wjechać.

 

 

....a i tak jak juz dotarl to na koniec :razz:

 

a ja pozdrawiam DOKTORA (nie pamietam jak sie pisze :razz: ) w niebieskim smoku (to chyba on, bo znam go tylko w czapce, a dzisiaj jej nie posiadal :lol: ) widzianego na Sw. Marcinie w godzinie okolo 17-tej (PCT cos tam cos tam) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedź do Wróbla do W-wy, albo to Wrocławia na szkolenia
wiesz u nas też jest możliwość zorganizowania szkolenia, czy to przez SJS, ALa, czy to na co zachęca Piotr_GT, bo chyba to też jest z instruktorami, jednak w moim przypadku ciężko mi to zaplanować, bo plany zmieniają się z dnia na dzień i często nagle okazuje się że nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to porsze, to bedzie smiesznie z forkiem. jak gruby w balecie...

 

Ja bym tez poszedl na jakies szkolenie ale takie od podstaw a nie na doskonalenie osesow. Chociaz bez stabilizatora to chyba musialbym opony do dachu zamocować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz bez stabilizatora to chyba musialbym opony do dachu zamocować
przy dziecięcych rowerkach są takie dodatkowe kółka z boku, może do Forestera też da się zamontować :mrgreen:

 

Można pogadać z ALem w sprawie zorganizowania takiego szkolenia, jakby było więcej chętnych, zacząć na Bednarach od różnych śmiesznych rzeczy pod okiem instruktora, a może dało by radę też zrobić końcówkę na torze Poznań, na kilka godzin, żeby każdy miał możliwość przejechania się po prawdziwym torze z instruktorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz bez stabilizatora to chyba musialbym opony do dachu zamocować
przy dziecięcych rowerkach są takie dodatkowe kółka z boku, może do Forestera też da się zamontować :mrgreen:

 

Można pogadać z ALem w sprawie zorganizowania takiego szkolenia, jakby było więcej chętnych, zacząć na Bednarach od różnych śmiesznych rzeczy pod okiem instruktora, a może dało by radę też zrobić końcówkę na torze Poznań, na kilka godzin, żeby każdy miał możliwość przejechania się po prawdziwym torze z instruktorem

 

czy moim tez da sie pojechac, czy tylko "wyscigowki" ?? :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz bez stabilizatora to chyba musialbym opony do dachu zamocować
przy dziecięcych rowerkach są takie dodatkowe kółka z boku, może do Forestera też da się zamontować :mrgreen:

 

Można pogadać z ALem w sprawie zorganizowania takiego szkolenia, jakby było więcej chętnych, zacząć na Bednarach od różnych śmiesznych rzeczy pod okiem instruktora, a może dało by radę też zrobić końcówkę na torze Poznań, na kilka godzin, żeby każdy miał możliwość przejechania się po prawdziwym torze z instruktorem

 

czy moim tez da sie pojechac, czy tylko "wyscigowki" ?? :razz: :mrgreen:

 

Każdy ma możliwość :)

Jak macie takie parcie to wynajmujemy bednary, czy karting na torze i zapraszamy kogoś z licencją. Na pewno się ktoś znajdzie :)

Albo w kilku książkach są opisane testy co i jak na początek.

A w gronie zawsze ktoś błędy wytknie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma możliwość

Jak macie takie parcie to wynajmujemy bednary, czy karting na torze i zapraszamy kogoś z licencją. Na pewno się ktoś znajdzie

Albo w kilku książkach są opisane testy co i jak na początek.

A w gronie zawsze ktoś błędy wytknie

 

Wino-w-gronie ?

 

pkocial kiedys chcial urzadzic delikatne szkolenie, moze by odswiezyc sprawe, jak sie nie znajdzie ktos z licencja ?

 

Pozdrawiam maniujr, bardzo ladnie gada ten Twoj wydech. I w ogole fajny WRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moim tez da sie pojechac, czy tylko "wyscigowki" ??
się da :wink:
Wino-w-gronie ?
to kiedy pijemy?
pkocial kiedys chcial urzadzic delikatne szkolenie, moze by odswiezyc sprawe
z tego co kojarzę to chciał robić pod okiem ALa, chyba że sam chcę zrobić, w sumie jak za błędy nie będzie nam wyciągał uszczelek, a w nas rzucał tłokami to może być :mrgreen: :razz: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ja mam mojego na jedynce upalac przez 3 godziny to bede potrzebowal kilka opakowan motula, boje sie czy moj silnik to zniesie
a czemu ma nie znieść, jeszcze byś się zdziwił ile Twój samochód potrafi jak dać go w ręce kogoś dobrze ogarniającego.

Głównie to opony na tym najgorzej pewnie wyjdą i jeśli by robić na torze to jeszcze hamulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony to pikuś, kupi się nowe, koszt niewielki w porownaniu do silnika. A wlasnie - ile srednio wytrzymuje silnik subaru do czasu remontu. Pomijajac przypadki ze ktos nie zalał oleju i popsul to jaką to ma zywotnosc ? Przy dwustu tysiach to juz chyba powinienem odkladać jakies fundusze na remont, co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pozdro dla wczorajszego Pana w okularach w chyba STI bug eye na garbarach w godzinach porannych. Prosie było :cool:

Dziękuję w imieniu własnym, jak i mojego WRX, który zaopatrzony w odpowiednie gadżety umiejętnie udaje szybsze niż jest w rzeczywistości. 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zakladać nowego wątka - wczoraj przy sprawdzaniu oleju zauwazylem ze mam uciete (a moze przegryzione) kabelki od jakiejs sondy (chyba to sonda :D ) co idzie do wydechu tam zaraz na poczatku. Ktoś wie po co ktoś mi to ucial albo jesli przegryzł jakis zwierz to w czym mi to szkodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...