Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Edit: Chyba znam Twojego brata. Zapytaj czy kiedyś rozmawiał ze mną :roll:

 

hmm, teraz nie zapytam bo pojechał na wakacje, powiedz lepiej czym jechał to Ci powiem czy to on :wink:

Dużo by wymieniać kiedyś spotkałem osobę co legasie myła i mówiła, że ma jeszcze justy, na śmiałego stoi zielone justy, kiedyś jeszcze inną spotkałem (osobę) i mówiła, że ma justy :mrgreen: Niestety nikt z tych osób na forum się nie odezwał... Prościej było by zapytać, czy Twój brat zna lub widział pajaca w czerwonej justynce na białych kołach z białym napisem na szybie jedyna taka w Polsce :cool: Identyczna jak w podpisie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie kolegę,którego auto stoi na Jeżycach? (czarna impreza chyba wrx bez spojlera)

Z rejestracją P0 KUSA, często ją widuję

Białe GT. Teraz czekam kurna blaszka.

A my myślisz że co robimy

widział pajaca

Do pajaca to Ci jeszcze daleko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie PO KUSA... wcześniej kolo miał prześlicznego niebieskiego GT z wysokim spojlerem...

huzar105 napisał/a:

Cytat:

Do pajaca to Ci jeszcze daleko :twisted:

hehe to fakt Tobie nie dorównam. :mrgreen:

 

Dokładnie, pajac musi dobrze wyglądać :twisted:

 

Muszę przyznać ,że wyszczekani jesteście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my się kochamy :mrgreen:

Ale nie za bardzo :lol: :razz:

 

Ostatnim razem tańczyłeś na ulicy jak jechałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trzeba było widzieć tą panią dla której tańczyłem, też byś zatańczył, ale jak już mówiliśmy Ty kiepsko wyglądasz, więc się nie nadajesz :twisted:

A i pozdrawiam, bo chyba wczoraj widziałem Ciebie w okolicach Zamku koło godz. 15. To Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj niech ja się zastanowię hmmm nie? :razz:

Hmm, a tak samo brzydki :twisted: myślałem że to Ty :razz: :wink:

Pozdrawiam

Najgorsze jest to, że zapowiada się całkowity brak super oesów w najbliższym czasie :cry:

Trzeba się chociaż na jakieś karty wybrać, bo coś ciężko się spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a w co gracie??

 

 

ostatnio duzo w paintball :twisted:

 

 

jak tylko wroce z wakacji i sie troche ogarne zapodam info o jakims war games w okolicach Poznania :!: zabawa przednia a i pomysl na spota wydaje sie byc ciekawy, no i mozna bezkarnie ladowac do forumowiczow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny napisał/a:

war games

Chętnie się przyłącze

 

 

w sumie sie nie dziwie, 100 typa latajacego z giwerami ladujacych do siebie :twisted:

 

 

zabawa na caly dzien... tak jak pisalem, jak tylko wroce i sie ogarne zapodam temat aby jeszcze w wakaje cos sie spotkac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jeżeli ktoś ma ochotę postrzelać to mogę zorganizować Paintball ze spotem na własnym terenie (jakieś 90 km od Poznania), organizowałem już coś takiego dla Klubu Audi A4 - http://pet3r.fotosik.pl/albumy/202734.html#e , http://tommyiverson.fotosik.pl/albumy/202261.html#e , http://tommyiverson.fotosik.pl/albumy/202306.html . ceny konkurencyjne (dla Forum będzie jakiś rabacik ;) ) a sprzęt najlepszy na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa...pomysł jest przedni!!!! choć przyznaję, ze oberwanie kulką jest tragiczne...

Byliśmy kiedyś na małym zlocie mojej firmy i kumpela dostała kulką w głowę z dość bliskiej odległości.Efekt był taki,że padła na ryjek i trzeba było ją klepać po twarzy aby wróciła do żywych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa...pomysł jest przedni!!!! choć przyznaję, ze oberwanie kulką jest tragiczne...

Byliśmy kiedyś na małym zlocie mojej firmy i kumpela dostała kulką w głowę z dość bliskiej odległości.Efekt był taki,że padła na ryjek i trzeba było ją klepać po twarzy aby wróciła do żywych :wink:

u mnie nie ma takiej możliwości, maski są na całą głowę (razem z tyłem), więc i headshoty są bezbolesne ;)

BTW na każdym polu jest zasada minimalnej odległości strzału, jeżeli trafioną zaćmiło, to zasada została ewidentnie złamana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a w co gracie?? :razz: :lol: :lol:

A takie tam :twisted:

to chyba są kaski... chociażby... nie mówiąc o odpowiedniej odzieży :P

My twardzi jesteśmy, co najwyżej slipki, panie niestety muszą bez bielizny :razz:

 

...widze, ze jak zawsze RÓWNOUPRAWNIENIE :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...