Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Witam kolegów z Poznania! Wiem,że to nie dział do przywitań ale stwierdziłem, że najpierw piszę do grupy z Wlkp :wink: .Coś o mnie...moja Impreza Turbo MY99 właśnie jedzie do mnie zza granicy :razz: .W tym momencie doś rzadko jestem w Poznaniu ale jak tylko będę na miejscu chętnie się spotkam z Wami gdzieś na jakimś spocie..pzdr!dla wszystkich forumowiczow! Rafał-stratos01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: tak czy owak piszę się na ewentualne spotkania czy pojeżdżawki! Na ewentualne spotkania w Wawie też będę sie starał dotrze bo nawet mam bliżej (częściej jestem w Sieradzu niż w Poznaniu).Teraz tylko odliczam dni kiedy przyjedzie moja imprezka potem rejestracja i w końcu...ech...spełnienie marzeń :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiejecie się ale nie mam żadnych fotek mojego samochodu.A najśmieszniejsze jest to,że kupiłem auto w ciemno.Zadzwonił do mnie kumpel,że jest do kupienia Impreza i czy się zdecyduje...Wszystko co wiem to, że jest to GT MY99,zielony metalik i 126 tys przebiegu...a z "bajerów" przedni spojler (zderzak) ala WRC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hm...pewnie będziecie sie śmiali ale co tam....

dziś w końcu zobaczyłem moje dziecko :wink: .Co prawda tylko na chwilę ale to co zobaczyłem ech...

1.Auto nie walone ale wygląda jak ostatnie nieszczęście...lakier jest podrapany,pełno rys...przedni spojler faktycznie ala wrc...fajny...ale złamany na dole :neutral:

2.W środku...właściciel ...totalna świnia to chyba najładniejsze określenie tego człowieka.Wypalona dziura od fajki na fotelu,na tylnych siedzeniach pełno psiej sierści,w popielniczce było pełno petów a w schowku rozpuszczony lizak...ogólnie powiedziawszy w środku totalny chlew.

3.Plusy to: czysty silnik bez wycieków (żadnych stuków ) ,zdrowe nadwozie bez żadnej korozji,prowadzi się jak po szynach bez żadnych stuków itp...

 

Generalnie i tak jestem zadowolony bo choć czeka mnie sporo pracy przy nim to wiem,że auto mam nie walone i nie ruszonym licznikiem kilometrów. Niestety nie zrobiłem żadnych zdjęć żebyście sami zobaczyli ten syf bo nie miałem ze sobą aparatu. Tak czy srak jestem :smile: :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Generalnie i tak jestem zadowolony bo choć czeka mnie sporo pracy przy nim to wiem,że auto mam nie walone i nie ruszonym licznikiem kilometrów. Niestety nie zrobiłem żadnych zdjęć żebyście sami zobaczyli ten syf bo nie miałem ze sobą aparatu. Tak czy srak jestem :smile: :razz: :cool:

 

Zdjęcia zapodaj jak je wyczyścisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autentycznie tak jest...nie ma dnia aby jadąc do pracy nie spotkał jakiejś imprezy :smile:

znacie kolegę,którego auto stoi na Jeżycach? (czarna impreza chyba wrx bez spojlera)...kiedyś chyba miał niebieskiego GT...jak jeszcze mieszkałem na Jeżycach codziennie na nią patrzyłem...chyba wtedy się zakochałem w GT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naszym mieście coraz więcej jeździ imprez.

 

dziś pod Panoramą widziałem byłego WRXa forumowicza K1_Czarny może ktoś przejazdem, a może jakiś Poznaniak kupił

 

I jedno Justy :twisted: :razz:

 

jak to jedno, a mój brat czym się na uczelnie kula ? to Justy mu pali 5,5 l :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...